Kurzy sázkové kanceláře bet365: 3.00 - 3.00 - 2.50
zatím žádný komentář
25.08. Iordănescu koučem CSKA Sofia
CSKA Sofia má nového kormidelníka. Bulharský celek převzal Edward Iordănescu, jenž ve funkci nahradil Hristo Yaneva, který na svůj post rezignoval v neděli. (lequipe.fr)
21.08. Janev rezignoval na místo v CSKA
Jenom čtyři kola vydržel ve funkci trenéra CSKA Sofia Hristo Janev. Bulharský klub se vrátil mezi elitu a plánuje útok na mistrovský titul, v úvodních čtyřech kolech ovšem ztratil body s celky Vereja Stara Zagora a Pirin Blagoevgrad. (sports.yahoo.com)
19.08. Levski v Evropě jednou bez fanoušků
Levski Sofia se v jednom domácím utkání evropských pohárů nebude moci spolehnout na podporu fanoušků, vedle toho zaplatí pokutu 57 tisíc eur. Bulharský celek je trestán za rasistické projevy svých fanoušků během zápasů předkola Evropské ligy proti slovinskému Mariboru. (sports.yahoo.com)
06.08. Ludogorec v lize suverénně vyhrál
Soupeř Plzně v dalším předkole Ligy mistrů, Ludogorec Razgard, v dnešním utkání s Botevem Plovdiv neměl problém urvat povinné tři body (4:1). Hned o tři branky bulharského mistra se přitom postarali Brazilci - konkrétně Cicinho, Marcelinho a Juninho Quixada.
01.08. Slovák Kuzma řádil v Bulharsku
Hned ve svém prvním soutěžním zápase v dresu bulharského klubu Černo More Varna se slovenský útočník Marek Kuzma, jenž naposledy působil ve Zlatých Moravcích, výraznou měrou podílel na třech bodech na půdě Pirinu Blagoevgrad. V 61. minutě zařídil rozhodující branku na 2:1, o osm minut později pak přihrával na třetí gól. Kromě něho se na trávníku objevila také dvojice Čechů v podobě Ondřeje Sukupa a Jana Malíka, kteří do Varny přestoupili stejně jako Kuzma letos v létě. Domácí barvy mimochodem hájil rovněž další Slovák Kristián Koštrna. (bulgarian-football.com)
22.07. Černo More získalo Mareka Kuzmu
Marek Kuzma po půlroce opustil Zlaté Moravce. Rodák z Dubnice nad Váhom přestoupil do Černo More Varna, kde podepsal blíže neupřený kontrakt. (profutbal.sk)
29.06. Ivanov zkusí štěstí v Panathinaikosu
Ivan Ivanov odchází z Bulharska do Řecka, 28letý obránce přestoupil z Lokomotivu Plovdiv do Panathinaikosu. (sports.yahoo.com)
23.06. Slavia - Ludogorec Razgrad 1:2
PŘÁTELSKY: Slavia - Ludogorec Razgrad 1:2 (0:2).
Branky:
78. Mešanovič - 6. Abel, 20. Cafu.
Sestava Slavie:
I. poločas:
Řehák - Holík, Bílek, Frydrych, Zmrhal - Barák, Hušbauer, Hrubý - Voltr, Van Buren, Kenija.
II. poločas: Pavlenka - Holík (74. Bořil), Ngadeu, Frydrych (69. Deli), Mikula - Ščuk - Voltr (58. Mingazov), Barák, Zmrhal (56. Mihalík) - Kenija - Mešanovič. Trenér: Uhrin ml. (ČTK)
28.05. Slavia Sofia se vrací do Evropy
V Bulharsku se dnes dohrálo poslední kolo sezony a velký úspěch slaví Slavia Sofia. Ta se oproti loňské sezoně posunula z deváté příčky na čtvrtou a poprvé od roku 1996 si zahraje evropské poháry.