Bělorusko - Vysšaja Liha 2017

21.04.2017 17:30 CET
4. kolo

FK Vitebsk   -   Torpedo Žodino

1 : 1 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.70 - 2.80 - 2.10
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
20.05.2004Vysšaja Liha 7. kolo
L. Vitebsk - Torpedo Žodino
0:0
17.09.2004Vysšaja Liha 22. kolo
Torpedo Žodino - L. Vitebsk
4:1
30.04.2006Vysšaja Liha 3. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
2:2
05.08.2006Vysšaja Liha 16. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
0:2
18.05.2007Vysšaja Liha 6. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
1:1
16.09.2007Vysšaja Liha 19. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
2:0
06.06.2008Vysšaja Liha 8. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
1:1
20.09.2008Vysšaja Liha 23. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:0
04.11.2008Kubok BelarusiOF 1.z
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:1
20.11.2008Kubok BelarusiOF 2.z
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
1:3e
04.04.2009Vysšaja Liha 1. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:1
02.08.2009Vysšaja Liha 14. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
3:0
11.05.2010Vysšaja Liha 9. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:2
31.07.2010Vysšaja Liha 20. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
0:4
18.09.2010Vysšaja Liha 25. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:1
06.04.2011Vysšaja Liha 2. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
1:1
12.06.2011Vysšaja Liha 13. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
0:3
05.11.2011Vysšaja Liha 31. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:2
21.07.2012Kubok Belarusi2.k
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
1:2
27.06.2015Vysšaja Liha 12. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
3:1
31.10.2015Vysšaja Liha 25. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:0
08.05.2016Vysšaja Liha 6. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:1
09.09.2016Vysšaja Liha 21. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
1:2
21.09.2016Kubok BelarusiOF
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
2:1
20.05.2004 7. kolo
Lokomotiv Vitebsk - Torpedo Žodino
0:0
17.09.2004 22. kolo
Torpedo Žodino - Lokomotiv Vitebsk
4:1
30.04.2006 3. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
2:2
05.08.2006 16. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
0:2
18.05.2007 6. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
1:1
16.09.2007 19. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
2:0
06.06.2008 8. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
1:1
20.09.2008 23. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:0
04.04.2009 1. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:1
02.08.2009 14. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
3:0
11.05.2010 9. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:2
31.07.2010 20. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
0:4
18.09.2010 25. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:1
06.04.2011 2. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
1:1
12.06.2011 13. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
0:3
05.11.2011 31. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:2
27.06.2015 12. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
3:1
31.10.2015 25. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:0
08.05.2016 6. kolo
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
0:1
09.09.2016 21. kolo
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
1:2
FK Vitebsk - poslední zápasy
02.10.2016Vysšaja Liha 24. kolo
FK Vitebsk - Dinamo Minsk
0:2
16.10.2016Vysšaja Liha 25. kolo
FK Sluck - FK Vitebsk
2:1
22.10.2016Vysšaja Liha 26. kolo
FK Vitebsk - Naftan N.
2:0
29.10.2016Vysšaja Liha 27. kolo
Granit M. - FK Vitebsk
0:3
05.11.2016Vysšaja Liha 28. kolo
FK Vitebsk - Krumkačy M.
2:1
19.11.2016Vysšaja Liha 29. kolo
FK Vitebsk - BATE Borisov
2:1
27.11.2016Vysšaja Liha 30. kolo
Dinamo Brest - FK Vitebsk
3:0
02.04.2017Vysšaja Liha 1. kolo
Krumkačy M. - FK Vitebsk
1:0
08.04.2017Vysšaja Liha 2. kolo
FK Vitebsk - Dněpr Mog.
0:4
14.04.2017Vysšaja Liha 3. kolo
Naftan N. - FK Vitebsk
0:0
02.10.2016 24. kolo
FK Vitebsk - Dinamo Minsk
0:2
16.10.2016 25. kolo
FK Sluck - FK Vitebsk
2:1
22.10.2016 26. kolo
FK Vitebsk - Naftan Novopolock
2:0
29.10.2016 27. kolo
Granit Mikaševiči - FK Vitebsk
0:3
05.11.2016 28. kolo
FK Vitebsk - Krumkačy Minsk
2:1
19.11.2016 29. kolo
FK Vitebsk - BATE Borisov
2:1
27.11.2016 30. kolo
Dinamo Brest - FK Vitebsk
3:0
02.04.2017 1. kolo
Krumkačy Minsk - FK Vitebsk
1:0
08.04.2017 2. kolo
FK Vitebsk - Dněpr Mogilev
0:4
14.04.2017 3. kolo
Naftan Novopolock - FK Vitebsk
0:0
Torpedo Žodino - poslední zápasy
30.10.2016Vysšaja Liha 27. kolo
T. Žodino - Slavia Mozyr
2:0
05.11.2016Vysšaja Liha 28. kolo
BATE Borisov - T. Žodino
1:2
19.11.2016Vysšaja Liha 29. kolo
FK Gorodeja - T. Žodino
3:3
27.11.2016Vysšaja Liha 30. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:1
11.03.2017Superkubok 
T. Žodino - BATE Borisov
1:3
15.03.2017Kubok BelarusiČF 1.z
T. Žodino - FK Sluck
1:0
19.03.2017Kubok BelarusiČF 2.z
FK Sluck - T. Žodino
2:0
01.04.2017Vysšaja Liha 1. kolo
T. Žodino - Isloč Minsk
2:1
10.04.2017Vysšaja Liha 2. kolo
FK Sluck - T. Žodino
4:1
15.04.2017Vysšaja Liha 3. kolo
T. Žodino - Dinamo Minsk
1:0
08.10.2016 16. kolo
Dinamo Minsk - Torpedo Žodino
1:1
15.10.2016 25. kolo
Torpedo Žodino - Neman Grodno
1:0
22.10.2016 26. kolo
Isloč Minsk - Torpedo Žodino
3:2
30.10.2016 27. kolo
Torpedo Žodino - Slavia Mozyr
2:0
05.11.2016 28. kolo
BATE Borisov - Torpedo Žodino
1:2
19.11.2016 29. kolo
FK Gorodeja - Torpedo Žodino
3:3
27.11.2016 30. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:1
01.04.2017 1. kolo
Torpedo Žodino - Isloč Minsk
2:1
10.04.2017 2. kolo
FK Sluck - Torpedo Žodino
4:1
15.04.2017 3. kolo
Torpedo Žodino - Dinamo Minsk
1:0
Vysšaja Liha - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Neman Grodno32103:17
2.Šachtër Soligorsk32102:07
3.FK Sluck32016:36
4.Dinamo Minsk32014:16
5.Dněpr Mogilev32016:46
6.Torpedo Žodino32014:56
7.FK Gomel31203:15
8.BATE Borisov31203:25
9.Krumkačy Minsk31113:34
10.Slavia Mozyr31111:24
11.Dinamo Brest30304:43
12.FK Gorodeja31022:23
13.FK Minsk30122:41
14.FK Vitebsk30120:51
15.Naftan Novopolock30120:2-4
16.Isloč Minsk30031:5-7
Bodové odečty
Isloč Minsk-7 
Naftan Novopolock-5 
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Žodino22003:16
2.FK Gomel21103:14
3.Neman Grodno21102:14
 Krumkačy Minsk21102:14
5.FK Sluck11004:13
6.FK Gorodeja21012:13
7.BATE Borisov11001:03
 Dinamo Minsk11001:03
 Slavia Mozyr11001:03
10.Dněpr Mogilev21012:43
11.Dinamo Brest10101:11
12.Šachtër Soligorsk10100:01
13.FK Minsk20112:31
14.Naftan Novopolock20110:11
15.Isloč Minsk10010:10
16.FK Vitebsk10010:40
 TýmZVRPSB
1.Šachtër Soligorsk22002:06
2.Dněpr Mogilev11004:03
3.Dinamo Minsk21013:13
4.Neman Grodno11001:03
5.FK Sluck21012:23
6.Dinamo Brest20203:32
7.BATE Borisov20202:22
8.FK Gomel10100:01
9.FK Vitebsk20110:11
10.Slavia Mozyr20110:21
11.Krumkačy Minsk10011:20
12.Naftan Novopolock10010:10
 FK Minsk10010:10
 FK Gorodeja10010:10
15.Torpedo Žodino10011:40
 Isloč Minsk20021:40
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
16.05. Maradona bude prezidentem Brestu
Legendární Diego Maradona se stane prezidentem běloruského fotbalového klubu Dinamo Brest. Funkce se ujme po mistrovství světa v Rusku a údajně by klub měl vést i jako trenér. Na lavičce osmého týmu běloruské ligy donedávna působil bývalý český reprezentant Radoslav Látal. (dailymail.co.uk)
22.03. Hleb zpět do BATE Borisov?
Aljaksandr Hleb by mohl znovu obléknout dres BATE Borisov, který o něho má zájem. Zkušený běloruský záložník v průběhu kariéry hrával za Arsenal nebo Stuttgart a naposledy působil v ruské Samaře, od konce loňské sezony je bez angažmá. (sport-express.ru)
10.03. Běloruský superpohár pro Dinamo Brest
Běloruský superpohár: Dinamo Brest - BATE Borisov 2:1 (14. Gotal z penalty, 30. Vitus - 90. Drahun).
06.02. Brno - Borisov 0:1
Přípravné utkání v Turecku:
Zbrojovka Brno - BATE Borisov 0:1 (0:1).

Branka: 33. Drahun.
Sestava Brna: Halouska - Sukup, Pavlík, Kryštůfek, Vraštil - Polák (61. Škoda) - Juhar (46. Pilík), Krejčí, Acosta (77. Zikl), Ashiru (57. Lutonský) - Růsek (46. Bazeljuk). Trenér: Pivarník. (ČTK)
03.02. Zlín - Borisov 2:3
Přípravné utkání v Beleku (Turecko):
Fastav Zlín - BATE Borisov 2:3 (2:2).
Branky:
21. Ekpai, 38. Hronek - 32. Volkov, 34. Dragun, 46. Skavyš.
Sestava Zlína: Dostál - Matejov (65. Holík), Hnaníček (65. Bijimine), Gajič, Kopečný (46. Bartošák) - Holzer, Jiráček (65. Janíček), Hronek (60. Traoré), Ekpai (60. Džafič) - Mehanovič (70. Slaměna), Beauguel (46. Vukadinovič). Trenér: Páník. (ČTK)
31.01. FK Teplice - Šachtar Soligorsk 1:2
Přípravné utkání na Kypru:
FK Teplice - Šachtar Soligorsk 1:2 (1:1).
Branky:
14. Kučera - 45. Kozlov, 63. Jackson.
Sestava Teplic: Grigar - Čmovš, Ljevakovič (46. Hyčka), Jeřábek - Vondrášek (46. Vošahlík), Soungole, Kučera, Trubač (61. Žitný), Krob - Červenka, Rezek (70. Šup). Trenér: Šmejkal. (ČTK)
06.01. BATE Borisov má nového kouče
Novým trenérem BATE Borisov byl jmenován Oleg Dulub. Tomu své místo uvolnil Aleksandr Jermaković, který se stane asistentem v CSKA Moskva. (sport-express.ru)
06.01. Jermaković směřuje do CSKA Moskva
Aleksandr Jermaković už není trenérem BATE Borisov. Kouč v běloruském celku skončil a míří do Ruska, kde bude pracovat jako asistent Viktora Gončarenka v CSKA Moskva. (sport-express.ru)
26.12.2017 Jermaković asistentem v CSKA Moskva?
Novou výzvu před sebou možná má Aleksandr Jermaković. Tento trenér zatím sbírá běloruské tituly s BATE Borisov, nyní by ovšem mohl vyrazit do Ruska, jako jednoho ze svých asistentů by ho chtěl zaměstnat kouč CSKA Moskva Viktor Gončarenko. (sport-express.ru)
26.11.2017 BATE Borisov obhájil běloruský titul
Běloruským mistrem pro rok 2017 je BATE Borisov. Poslední kolo nejvyšší soutěže bylo hodně dramatické a obhájce titulu se na vedoucí pozici udržel díky remíze 3:3 s Gorodejou, kterou zachránil až v páté minutě nastavení.
Další expres zprávy
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
16.06.
Krumkačy Minsk - FK Sluck
0:1
16.06.
FK Gorodeja - FK Minsk
1:2
17.06.
Šachtër Soligorsk - Luč Minsk
4:0
17.06.
Torpedo Žodino - Dněpr Mogilev
1:0
17.06.
Neman Grodno - BATE Borisov
2:3
18.06.
Dinamo Minsk - FK Vitebsk
1:1
18.06.
FK Gomel - FK Smoleviči
0:2
18.06.
Isloč Minsk - Dinamo Brest
0:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.06.18:00
Dněpr Mogilev - Krumkačy Minsk
info
23.06.15:45
FK Smoleviči - Neman Grodno
info
23.06.17:45
FK Minsk - FK Gomel
info
23.06.19:45
Dinamo Brest - FK Gorodeja
info
24.06.15:45
FK Sluck - Dinamo Minsk
info
24.06.17:45
BATE Borisov - Šachtër S.
info
24.06.19:45
Luč Minsk - Torpedo Žodino
info
25.06.18:00
FK Vitebsk - Isloč Minsk
info
Všechny zápasy