Fergusona rozzuřil tvrdý zákrok Pogatetze

Emanuel Pogatetz je znám svou tvrdou hrou a na to včera doplatil Rodrigo Possebon. Fotbalista Manchesteru United se stal obětí zákroku obránce Middlesbrough, okamžitě byl převezen do nemocnice a má podle všeho zlomenou nohu. Tento moment řádně rozzlobil manažera Red Devils Sira Alexe Fergusona...

Ten Cate přiznal spor s Terrym

V londýnské Chelsea se řeší další problém. Během jednoho z tréninků se totiž do sebe ostře pustili asistent manažera Henk Ten Cate a kapitán John Terry. Jak přiznal sám Ten Cate, nadávkami se rozhodně nešetřilo.

Čech: Při gólu v prodloužení jsem nechyboval, byla to smůla

Rozmrzelý z toho, že jeho Chelsea prohrála finále Ligového poháru s Tottenhamem, a také otřesený z rány míčem do obličeje, po níž několik minut téměř neviděl na levé oko. Neslavně skončilo pro Petra Čecha ostře sledované londýnské derby. Pětadvacetiletý gólman byl po zápase znovu v centru pozornosti, ale tentokrát ne jako oslavovaný hrdina. Při vítězném gólu Tottenhamu v prodloužení zřejmě neměl čisté svědomí, ale sám Čech odmítl, že by chyboval.

Finále Carling Cupu ovládl Tottenham

Favorizovaná Chelsea dnešní zápas do vítězného konce dovést nedokázala a to i přesto, že nad Tottenhamem od 39. minuty vedla. Kohouti zásluhou Berbatova a Woodgatea nepříznivý stav otočili a po nastavení se z trofeje pro šampióna Carling Cupu radovali právě oni.

Preview finále Carling Cupu: Tottenham - Chelsea

Anglie servíruje první pohárové finále letošní sezony. Po dlouhé době má nějakou trofej na dosah ambiciózní Tottenham, jehož soupeřem bude loňský vítěz Carling Cupu Chelsea.

Další rána pro Tottenham, Bale letos dohrál

Zranění Garetha Balea je daleko vážnější, než se ještě v prosinci zdálo. Obránce Tottenhamu má stále problémy s kotníkem a v letošní sezoně se na hřišti již neobjeví...

Chelsea i podruhé porazila Everton a je ve finále Carling Cupu

Chelsea v Goodison Parku navázala na domácí vítězství 2:1 a po výhře 1:0 se může těšit na další účast ve finále Carling Cupu. Jedinou branku evertonské odvety vstřelil Joe Cole.

Spurs na koni, dva Kanonýři se málem poprali

Tottenham včera dokázal po víc než osmi letech porazit Arsenal, odvěkého londýnského rivala. Pro Kohouty byla drtivá výhra 5:1 o to sladší, že znamenala postup do finále Ligového poháru.

Tottenham rozmašíroval Arsenal a je ve finále Carling Cupu!

Fotbalisté Arsenalu v předvečer tohoto důležitého utkání snad něco bujaře oslavovali až do ranních hodin, jinak si snad nejde jejich úterní kolaps na White Hart Lane vysvětlit. Tottenham na svého londýnského souseda vlétl hned od začátku a už po 30 minutách hry vedl 2:0, pak už se jen hrálo o to, kolik který tým dá gólů. Ve finálovém zúčtování vzešel z tohoto duelu jako jasný vítěz domácí celek, jenž Arsenal rozdrtil 5:1.