Další články

Portugalsko vyzve ve čtvrtfinále Eura jednadvacítek Itálii

Program netradičního Euro do 21 let spěje do své vyřazovací fáze. V té vyzvou Portugalci dva měsíce po odehrání základních skupin ve čtvrtfinále Italy. Vítěz klání v Lublani se v semifinále postaví úspěšnějšímu z čtvrtfinálové dvojice Španělsko - Chorvatsko.

Jednadvacítka na úvod ME remizovala s Itálií 1:1

Čeští reprezentanti do 21 let vstoupili do mistrovství Evropy remízou 1:1 s Itálií. Jednoho z favoritů turnaje poslal ve slovinském Celje do vedení v 31. minutě útočník Gianluca Scamacca, ale v 75. minutě "Lvíčata" díky vlastní brance Giulia Maggioreho vyrovnala. Od 84. minuty dohrávala Itálie bez vyloučeného Sandra Tonaliho, ve čtvrté minutě nastavení uviděl červenou kartu i Riccardo Marchizza.

Česká jednadvacítka vstoupí do ME ve středu s Itálií

Čeští reprezentanti do 21 let vstoupí ve středu do mistrovství Evropy ve Slovinsku a Maďarsku. Na úvod je čeká Itálie, s pěti triumfy nejúspěšnější země spolu s obhájcem titulu Španělskem, které hraje rovněž ve skupině B v Celje stejně jako domácí Slovinsko. Utkání má výkop v 18:00.

Eurozápisník X. aneb Anglie v rozstřelech? Murphyho zákon

Jacob Murphy se sice k puntíku nepostavil, smůla se však na Albion lepí stále. Říká se, že penaltový rozstřel je loterie - inu, v anglickém případě to tak úplně neplatí. Atraktivní zápas nakonec zaslouženě ovládli Němci, kteří byli většinu minut lepší a ve finále mistrovství Evropy do 21 let vyzvou Španělsko. Jejich hrdinou se při výhře nad Itálií stal autor hattricku Saúl Ñíguez.

Španělé hattrickem Saúla vyřadili oslabenou Itálii

Španělsko sice v první půli ještě hledalo recept na italskou obranu, ale po změně stran jeho sny rozdrtilo třemi góly. Svěřencům trenéra Celadese pomohl hattrick Saúla Ñígueze a také rychlé vyloučení Gagliardiniho.

Trenér Italů Di Biagio požaduje pro Hapala trest za pomluvu

Trenér italské reprezentace do jednadvaceti let Luigi Di Biagio požaduje pro kouče slovenského týmu Pavla Hapala trest za pomluvu. Český trenér označil výkon Italů a Němců ve vzájemném duelu na mistrovství Evropy v Polsku, po němž oba týmy postoupily do semifinále, za ostudu fotbalu.

Italové touží proti Španělům po odvetě za prohrané finále

Před čtyřmi roky se Španělům povedlo v krásném finále porazit Italy 4:2 a právě toto poslední vzájemné klání nyní Italové budou chtít napravit. Z ofenzívy současného Španělska jde ale strach a Azzurrini si budou muset sáhnout na dno.

Ostuda fotbalu, řekl Hapal o duelu Němců s Italy

Český trenér slovenské jednadvacítky Pavel Hapal těžce nesl vyřazení v základní skupině mistrovství Evropy v Polsku a hlavně způsob, jakým k němu došlo. Jeho tým připravila o účast v semifinále těsná výhra Itálie nad Německem 1:0 na závěr skupiny C, která zajistila postup oběma celkům.

Italové porazili Němce, do semifinále postupují oba týmy

Italskému týmu se povedl téměř zázrak, ve který věřil po utkání s Čechy málokterý fanoušek azurového týmu. Díky jediné trefě dnešního zápasu, kterou obstaral útočník Federico Bernardeschi, se Italům povedlo zakončit skupinové boje na první příčce.

Italové svedou s Němci rozhodující bitvu

Hodně napínavý duel si skupina C nechala až na závěr. Šanci na postup v něm mají tři týmy a dva z nich se utkají spolu navzájem. Coby mužstva s velkým potenciálem a mnoha hvězdami si to o postup rozdají Němci s Italy.

Eurozápisník VI. aneb Češi seSchickovali síly a jsou zpátky ve hře

Podle mnohých měl být zápas s Itálií ještě těžší než ten proti Německu. Češi nicméně tyhle zvěsti smetli ze stolu, sebrali všechny zbylé síly a s Itálií si skvělým způsobem poradili. Do posledního zápasu s Dánskem proto vstupují s vědomím, že mají postup ve svých rukách. Skandinávci naopak porážkou 0:3 s Německem dávají postupovým nadějím vale...

Známky lvíčat po Itálii: Trávník v Tychách ovládl Souček

Ani nevíte, jak příjemné je dávat konečně českým hráčům pozitivní známky. Naše reprezentace, ať už seniorská či jedenadvacítka, po delší době předvedla skvělý výkon a po zásluze porazila hvězdami nabitou Itálii 3:1. Zachovala si díky tomu šance na postup do semifinále. No, a kteří borci Lavičkův tým k úspěchu dotáhli a vysloužili si tak od EuroFotbalu nejvyšší známky?

22.06.2017 Aktuality 242 komentářů
Zaujalo nás

Česko slaví, Donnarumma inkasoval třikrát!

Český tým obral o všechny tři body favorita z Itálie a díky skvělému závěru si připisuje nesmírně cenné tři body! Góly Čechů si mezi sebe rozdělili Trávník, Havlík a Lüftner.

Schick je jako Lamela, nesmíme ho spustit z očí, řekli Italové

Útočník Patrik Schick hned v první sezoně v Serii A nastřílel za Sampdorii Janov jedenáct ligových gólů a italští fotbalisté do 21 let se před ním mají před středečním druhým duelem na mistrovství Evropy v Polsku proti českému týmu na pozoru. Trenérovi Luigimu Di Biagiovi připomíná soupeřův nejlepší hráč argentinského reprezentanta Érika Lamelu, který hrával za AS Řím a nyní je v Tottenhamu.