Rusko - Premier Liga 2016/2017

22.04.2017 13:00 CET
24. kolo

Zenit Petrohrad   -   Ural Sverdlovská oblast

2 : 0 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.25 - 5.45 - 12.30
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
26.10.2013Premier Liga 14. kolo
Ural - Zenit Petrohrad
1:2
06.12.2013Premier Liga 19. kolo
Zenit Petrohrad - Ural
2:1
13.08.2014Premier Liga 3. kolo
Ural - Zenit Petrohrad
1:2
07.03.2015Premier Liga 18. kolo
Zenit Petrohrad - Ural
3:0
26.07.2015Premier Liga 2. kolo
Ural - Zenit Petrohrad
1:4
21.11.2015Premier Liga 16. kolo
Zenit Petrohrad - Ural
3:0
16.10.2016Premier Liga 10. kolo
Ural - Zenit Petrohrad
0:2
26.10.2013 14. kolo
Ural Sverdlovská oblast - Zenit Petrohrad
1:2
06.12.2013 19. kolo
Zenit Petrohrad - Ural Sverdlovská oblast
2:1
13.08.2014 3. kolo
Ural Sverdlovská oblast - Zenit Petrohrad
1:2
07.03.2015 18. kolo
Zenit Petrohrad - Ural Sverdlovská oblast
3:0
26.07.2015 2. kolo
Ural Sverdlovská oblast - Zenit Petrohrad
1:4
21.11.2015 16. kolo
Zenit Petrohrad - Ural Sverdlovská oblast
3:0
16.10.2016 10. kolo
Ural Sverdlovská oblast - Zenit Petrohrad
0:2
Zenit Petrohrad - poslední zápasy
03.12.2016Premier Liga 17. kolo
FK Rostov - Zenit
0:0
08.12.2016Evropská ligaSk D
AZ Alkmaar - Zenit
3:2
16.02.2017Evropská liga16F 1.z
RSC Anderlecht - Zenit
2:0
23.02.2017Evropská liga16F 2.z
Zenit - RSC Anderlecht
3:1
04.03.2017Premier Liga 18. kolo
CSKA Moskva - Zenit
0:0
12.03.2017Premier Liga 19. kolo
Amkar Perm - Zenit
1:0
19.03.2017Premier Liga 20. kolo
Zenit - Arsenal Tula
2:0
02.04.2017Premier Liga 21. kolo
Rubin Kazaň - Zenit
0:2
08.04.2017Premier Liga 22. kolo
Zenit - Anži Mch
1:1
16.04.2017Premier Liga 23. kolo
Spartak Moskva - Zenit
2:1
20.11.2016 14. kolo
Zenit Petrohrad - Křídla Sovětů Samara
3:1
27.11.2016 15. kolo
FK Krasnodar - Zenit Petrohrad
2:1
30.11.2016 16. kolo
Zenit Petrohrad - FK Ufa
2:0
03.12.2016 17. kolo
FK Rostov - Zenit Petrohrad
0:0
04.03.2017 18. kolo
CSKA Moskva - Zenit Petrohrad
0:0
12.03.2017 19. kolo
Amkar Perm - Zenit Petrohrad
1:0
19.03.2017 20. kolo
Zenit Petrohrad - Arsenal Tula
2:0
02.04.2017 21. kolo
Rubin Kazaň - Zenit Petrohrad
0:2
08.04.2017 22. kolo
Zenit Petrohrad - Anži Machačkala
1:1
16.04.2017 23. kolo
Spartak Moskva - Zenit Petrohrad
2:1
Ural Sverdlovská oblast - poslední zápasy
30.11.2016Premier Liga 16. kolo
Ural - FK Rostov
1:0
03.12.2016Premier Liga 17. kolo
CSKA Moskva - Ural
4:0
28.02.2017Kubok RossijiČF
Ural - FK Krasnodar
4:3p
05.03.2017Premier Liga 18. kolo
Ural - Amkar Perm
1:0
10.03.2017Premier Liga 19. kolo
Arsenal Tula - Ural
2:0
18.03.2017Premier Liga 20. kolo
Ural - Rubin Kazaň
1:0
31.03.2017Premier Liga 21. kolo
Anži Machačkala - Ural
2:3
06.04.2017Kubok RossijiSF
Ural - Rubin Kazaň
2:1
10.04.2017Premier Liga 22. kolo
Ural - FK Orenburg
2:0
16.04.2017Premier Liga 23. kolo
Ural - Tom Tomsk
1:0
20.11.2016 14. kolo
FK Krasnodar - Ural Sverdlovská oblast
3:0
26.11.2016 15. kolo
Lokomotiv Moskva - Ural Sverdlovská oblast
1:1
30.11.2016 16. kolo
Ural Sverdlovská oblast - FK Rostov
1:0
03.12.2016 17. kolo
CSKA Moskva - Ural Sverdlovská oblast
4:0
05.03.2017 18. kolo
Ural Sverdlovská oblast - Amkar Perm
1:0
10.03.2017 19. kolo
Arsenal Tula - Ural Sverdlovská oblast
2:0
18.03.2017 20. kolo
Ural Sverdlovská oblast - Rubin Kazaň
1:0
31.03.2017 21. kolo
Anži Machačkala - Ural Sverdlovská oblast
2:3
10.04.2017 22. kolo
Ural Sverdlovská oblast - FK Orenburg
2:0
16.04.2017 23. kolo
Ural Sverdlovská oblast - Tom Tomsk
1:0
Premier Liga - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva23173338:2054
2.CSKA Moskva24138331:1347
3.Zenit Petrohrad23127439:1743
4.FK Krasnodar23911330:1838
5.Lokomotiv Moskva23810530:1634
6.FK Rostov2389625:1233
7.Amkar Perm2389621:1833
8.Těrek Groznyj2396826:2733
9.FK Ufa2496916:2033
10.Ural Sverdlovská oblast23851019:2929
11.Rubin Kazaň2377923:2528
12.Anži Machačkala23661118:2724
13.Křídla Sovětů Samara23481123:2920
14.FK Orenburg23471218:2819
15.Arsenal Tula23461312:3418
16.Tom Tomsk23341611:4713
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva12110121:633
2.Zenit Petrohrad1293025:830
3.FK Krasnodar1375124:1126
4.FK Rostov1174015:225
5.Amkar Perm1174012:225
6.CSKA Moskva1165019:423
7.Těrek Groznyj1372417:1323
8.Rubin Kazaň1254313:819
9.Ural Sverdlovská oblast1261510:1019
10.FK Orenburg1144312:916
11.Lokomotiv Moskva1136213:815
12.Arsenal Tula114347:1115
13.Křídla Sovětů Samara1135316:1314
14.Anži Machačkala1234510:1313
15.FK Ufa123458:1313
16.Tom Tomsk103257:2011
 TýmZVRPSB
1.CSKA Moskva1373312:924
2.Spartak Moskva1163217:1421
3.FK Ufa126248:720
4.Lokomotiv Moskva1254317:819
5.Zenit Petrohrad1134414:913
6.FK Krasnodar102626:712
7.Anži Machačkala113268:1411
8.Těrek Groznyj102449:1410
9.Ural Sverdlovská oblast112459:1910
10.Rubin Kazaň1123610:179
11.FK Rostov1215610:108
12.Amkar Perm121569:168
13.Křídla Sovětů Samara121387:166
14.FK Orenburg120396:193
15.Arsenal Tula120395:233
16.Tom Tomsk1302114:272
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
11:44 Spartak Moskva si prý pojistil Glušakova
Denis Glušakov by měl i nadále hrát za Spartak Moskva, ruský klub se svým záložníkem údajně už podepsal nový tříletý kontrakt. (sport-express.ru)
09:24 Amkar Perm se musí obejít bez Gasilina
V sestavě Amkaru Perm se jeden až tři měsíce neobjeví Aleksej Gasilin, útočník ruského klubu za sebou má operaci kotníku. (sport-express.ru)
08:36 Smertin výkonným ředitelem Dinama Moskva
Aleksej Smertin dříve hrával za Dinamo Moskva a do klubu se nyní vrací jako jeho výkonný ředitel. Někdejší ruský záložník za sebou má zajímavou aktivní kariéru, během níž hrával i za Chelsea, Fulham, Bordeaux či Lokomotiv Moskva. (sport-express.ru)
21.09. Promes má potíže se stehenním svalem
Na podrobné vyšetření dnes jde Quincy Promes. Ofenzivní fotbalista Spartaku Moskva nedohrál pohárový zápas proti Kubani Krasnodar, v jeho závěru si poranil stehenní sval. (sport-express.ru)
20.09. Pančenko za sebou má úspěšnou operaci
Kirill Pančenko se dnes v Římě podrobil úspěšné operaci přetrženého předního zkříženého vazu v koleni. Útočník Dinama Moskva se zranil minulý týden a čeká ho půlroční pauza. (sport-express.ru)
20.09. Kuzmin utrpěl lehký otřes mozku
Lehký otřes mozku si z dnešního pohárového souboje v Orenburgu odnesl Oleg Kuzmin, obránce Rubinu Kazaň musel střídat krátce po změně stran. (sport-express.ru)
20.09. Kuzmin má zdravotní problémy
Do péče lékařů se svěří Oleg Kuzmin. Obránce Rubinu Kazaň nedohrál dnešní pohárový duel s Orenburgem, v úvodu druhé půle se srazil s protihráčem a utrpěl zranění hlavy. (sport-express.ru)
18.09. Tigijev si poranil kolenní vazy
Spartak Moskva nepřišel ve včerejším zápase na půdě FK Tosno (2:2) jenom o dvoubrankový náskok, ale také o jednoho hráče. Duel nedohrál obránce Georgij Tigijev, který má přetržené kolenní vazy a čeká ho půlroční pauza. (sport-express.ru)
17.09. Rykov na operaci se zlomeninou v obličeji
Zlomenou lícní kost má Vladimir Rykov, obránce Dinama Moskva se v pondělí podrobí operaci a chybět bude tři až čtyři týdny. (sport-express.ru)
17.09. Pančenko si nakonec nezahraje šest měsíců
Hodně vážné je nakonec zranění, které v zápase s Arsenalem Tula utrpěl Kirill Pančenko - útočník Dinama Moskva má přetržený přední zkřížený vaz v koleni a brzy odletí do Itálie na operaci, po níž si nezahraje půl roku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.09.
Arsenal Tula - Dinamo Moskva
1:0
16.09.
CSKA Moskva - FK Rostov
2:0
16.09.
Anži Machačkala - FK Krasnodar
1:5
17.09.
SKA Chabarovsk - Achmat Groznyj
2:2
17.09.
FK Tosno - Spartak Moskva
2:2
17.09.
Rubin Kazaň - Ural
0:1
18.09.
Lokomotiv Moskva - Amkar Perm
0:1
18.09.
Zenit Petrohrad - FK Ufa
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.09.15:30
Dinamo Moskva - CSKA Moskva
info
23.09.18:00
Spartak Moskva - Anži Mch
info
24.09.13:00
Ural - FK Tosno
info
24.09.15:30
FK Rostov - Lokomotiv Moskva
info
24.09.15:30
FK Ufa - Arsenal Tula
info
24.09.18:00
FK Krasnodar - Zenit Petrohrad
info
25.09.16:00
Amkar Perm - SKA Chabarovsk
info
25.09.18:30
Achmat Groznyj - Rubin Kazaň
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo skončí v tabulce výše?
Hlasovat