Michael Owen vstřelil svůj stý gól za Liverpool

Michael Owen, útočník Liverpoolu, se jako náhradník trefil do sítě West Hamu, zajistil remízu a dal tak svůj stý gól v dresu Liverpoolu. Na jeho místě hrál od začátku nováček v týmu Nicholas Anelka. Owen přišel na hřiště ve druhém poločase za Vladimíra Šmicera s jasným úkolem - nejméně vyrovnat. V 88. minutě se k němu dostal centr od Jariho Litmanena a Owen nekompromisní střelou překonal gólmana West Hamu Davida Jamese a zajistil svému týmu remízu 1:1.

Odejde Andy Cole z Manchesteru?

Zájem o útočníka Manchsteru United a anglické reprezentace Andyho Colea projevil Blackburn Rovers. Podle výkonného ředitele United Petera Kenyona již proběhla jednání s manažerem Rovers Graemem Sounessem. Ten řekl, že by o Colea měl zájem, pokud by byl na prodej. Podle Kenyona se objevilo více zájemců, úvodní jednání však proběhla pouze se zástupci Blackburnu.
Andy Cole již několikrát řekl, že se mu nelíbí to, že často vysedává na lavičce. Rád by v United zůstal, ale bojí se, že pokud nebude pravidelně hrát, vypadne z reprezentačního výběru pro mistrovství světa. Jeho agent Paul Stretford řekl, že jednal s United i s několika dalšími kluby, zatím však bez jakéhokoliv konktétního závěru.