Manchester United   -   West Bromwich Albion

0 : 1 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.18 - 7.56 - 19.10

Manchester United - West Bromwich Albion 0:1

Manchester United překvapivě nezvládl souboj s posledním West Bromwichem Albion. O výhře hostů rozhodl jedinou brankou zápasu Jay Rodriguez. Baggies tak stále živí naději na záchranu v Premier League.

Manažer Rudých ďáblů José Mourinho učinil oproti derby se City dvě změny v sestavě. Vedle Smallinga se ve stoperské dvojici představil Lindelöf a Lingarda nahradil Mata. Mourinhův protějšek Darren Moore nechal postavit totožnou jedenáctku, která minulý víkend vybojovala bod se Swansea.

Albion mohl jít do vedení ve 12. minutě, kdy se ve velké šanci objevil Livermore, ale jeho střelu levou nohou kryl De Gea. Za sedm minut prostrčil Mata míč na Lukakua, jehož vychytal Foster. Anglický brankář si následně poradil i s pokusem Sáncheze.

Ve druhém poločase zahrozil Lukaku, který si naskočil na centr od Matiće, ale skvělým zákrokem se opět prezentoval Foster. V 73. minutě se po rohovém kopu tlačil k hlavičce Dawson, jehož sice odstavil Matić, k míči se však dostal Rodriguez, který z bezprostřední blízkosti dostal hosty do vedení. V nastavení se pokoušel vyrovnat Smalling, toho ovšem vychytal hrdina zápasu Foster.
#
Z pozice druhého proti poslednímu to pro nás opravdu byly tři povinné body. Že ta banda přeplacených baletek s panem The Special Mouth v čele předvedla co předvedla, je už věc druhá.
#
Gratulace do modré části MANCHESTERU k 5.titulu...
11:34 Klopp odtrénoval 600. ligový zápas
Jürgen Klopp si na své konto včera připsal 600. zápas ve funkci trenéra na ligové scéně, jeho Liverpool doma porazil Southampton a nadále kráčí sezonou bez ztráty kytičky. Německý kouč v minulosti vedl Mainz a Dortmund, jeho bilance činí 296 výher, 158 remíz a 146 porážek. (sport-express.ru)
22.09. Premier League - výsledky
Výsledky sobotních utkání anglické ligy: Fulham - Watford 1:1 (78. Mitrović - 2. Gray), Burnley - Bournemouth 4:0 (39. Vydra, 41. Lennon, 84. a 89. Barnes), Cardiff - Manchester City 0:5 (32. Agüero, 35. B. Silva, 44. Gündogan, 67. a 89. Mahrez), Crystal Palace - Newcastle 0:0, Leicester - Huddersfield 3:1 (19. Iheanacho, 66. Maddison, 75. Vardy - 5. Jorgensen), Liverpool - Southampton 3:0 (10. vlastní Hoedt, 21. Matip, 45. Salah), Manchester United - Wolverhampton 1:1 (18. Fred - 53. Moutinho), Brighton - Tottenham 1:2 (90. Knockaert - 42. Kane z penalty, 76. Lamela).
22.09. Van Dijk má drobné problémy se žebrem
Zranění žebra si z dnešního utkání se Southamptonem odnesl Virgil van Dijk. Obránce Liverpoolu střídal krátce po změně stran, podle manažera Jürgena Kloppa se ale nejedná o nic vážného. (soccerway.com)
22.09. Fred je 500. střelcem Manchesteru United
Fred dnes otevíral skóre zápasu s Wolverhamptonem a zapsal se do historie Manchesteru United. Brazilský záložník je 500. fotbalistou, který v dresu slavného klubu vstřelil soutěžní branku. (sport-express.ru)
22.09. Vydra otevřel skóre za Burnley
Burnley na konci prvního dějství vede nad Bournemouthem, na čemž má podíl Matěj Vydra. Český reprezentant svým prvním ligovým gólem v tomto ročníku otevřel skóre.
22.09. Agüero hraje 300. zápas za Citizens
Manchester City nastoupí na půdě Cardiffu a v jeho základní sestavě figuruje i Sergio Agüero - argentinský útočník si na své konto připsal jubilejní 300. start v dresu anglického klubu. (bbc.com)
22.09. Milner prý bude moct odejít z Liverpoolu
Liverpool by po skončení tohoto ročníku mohl opustit James Milner. Zkušenému středopolaři vyprší kontrakt a Reds mu údajně nechtějí vzhledem k pokročilému věku nabídnout jeho prodloužení. (sport-express.ru)
22.09. Mendy přišel o řidičské oprávnění
Rok bez řidičského průkazu se obejde Benjamin Mendy. Obránce Manchesteru City byl potrestán za opakované překročení rychlosti, navíc obdržel pokutu ve výši 2,5 tisíce liber. (lequipe.fr)
22.09. Ferguson se vrací na Old Trafford
Manchester United odpoledně čeká utkání s Wolverhamptonem Wanderers, přičemž v hledišti bude přítomný i bývalý manažer Red Devils Sir Alex Ferguson. Ikona manchesterského klubu se na tribunu vrátí poprvé od operace mozku, kterou absolvovala na začátku května. (lequipe.fr)