Mistrovství Evropy do 21 let - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy do 21 let - kvalifikace 2011 - zprávy

Jednadvacítka bude v Německu čelit nejtěžší zkoušce

Česká reprezentace do 21 let se připravuje na nejtěžší test v evropské kvalifikaci, v níž má zatím po třech odehraných zápasech plný počet bodů a navíc ani jednou neinkasovala. Svěřenci kouče Jakuba Dovalila se v úterý představí na půdě Německa, úřadujícího mistra Evropy.

Rozhodla neproměněná penalta soupeře, shodla se jednadvacítka

Soupeřova zahozená penalta rozhodla podle českých hráčů do 21 let jejich včerejší kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy proti Severnímu Irsku. Brankář Tomáš Vaclík na začátku druhé půle vychytal Shanea Duffyho a domácí pak dvěma góly v posledních dvaceti minutách vybojovali výhru 2:0.

Česká jednadvacítka porazila v kvalifikaci Severní Irsko 2:0

Čeští reprezentanti do 21 let porazili v dnešním kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy v roce 2011 Severní Irsko 2:0 a ve třech dosud odehraných zápasech ve skupině ještě neztratili ani bod. "Lvíčata" zlomila odpor hostů v posledních dvaceti minutách, kdy se trefili liberečtí Gecov s Dočkalem.

Jednadvacítka se chce udržet na vítězné vlně i se Severním Irskem

Po dvou výhrách v San Marinu a na Islandu se česká fotbalová reprezentace do 21 let těší na domácí premiéru v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy v roce 2011. Cíl svěřenců kouče Jakuba Dovalila je před pátečním duelem se Severním Irskem v Jablonci jasný

Jednadvacítka vyhrála v kvalifikaci 2:0 na Islandu

Aktualizováno: Čeští fotbalisté do jednadvaceti let dnes vyhráli v kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2:0 na Islandu. Branky vstřelili v 59. minutě Rabušic a v 79. Čelůstka. Zápas byl přitom dlouho vyrovnaný a českým hráčům pomohl k výhře až zlepšený výkon ve druhém poločase.

Jednadvacítka čelí v evropské kvalifikaci první těžké zkoušce

První těžký test absolvují ve středu čeští fotbalisté do 21 let v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy v roce 2011. Tým "lvíčat" se po červnové drtivé výhře 8:0 nad outsiderem ze San Marina znovu představí na půdě soupeře, ale na chladném Islandu jej čeká nepoměrně těžší úkol než v malém jihoevropském státečku.

Jednadvacítka zahájila kvalifikaci drtivou výhrou v San Marinu

Čeští reprezentanti do 21 let vstoupili drtivou výhrou na půdě San Marina v poměru 8:0 do kvalifikace o mistrovství Evropy, které bude v roce 2011 hostit Dánsko. Jednadvacítka osmibrankovým vítězstvím vyrovnala svůj rekord, stejným poměrem v minulosti porazila i Lichtenštejnsko s Bulharskem v letech 2007 a 2001.

Jednadvacítka zúžila před cestou do San Marina kádr o čtyři hráče

Trenér reprezentace do 21 let Jakub Dovalil zúžil před úterním úvodním zápasem evropské kvalifikace v San Marinu kádr o čtyři hráče. S mužstvem dnes do dějiště duelu neodcestovali obránci Jan Halama a Radek Dejmek, záložník Tomáš Mičola a útočník Michael Rabušic.