Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 5.55 - 4.20 - 1.64
Víte o lepším volně dostupném videu z tohoto zápasu? Pošlete nám ho!
Komentáře (643 / 0 nových)
Komentáře k zápasu naleznete zde
24.06. ME hráčů do 21 let - výsledky
Výsledky dnešních zápasů evropského šampionátu hráčů do 21 let: Česko - Dánsko 2:4 (27. Schick, 54. Chorý - 23. Andersen, 35. a 73. Zohoré, 90. Ingvartsen), Itálie - Německo 1:0 (31. Bernardeschi).
24.06. Mladí Češi si semifinále nezahrají
Česká republika si nezahraje semifinále letošního evropského šampionátu hráčů do 21 let. Svěřenci Vítězslava Lavičky nezvládli poslední duel ve skupině, Dánsku podlehli 2:4.
24.06. Jednadvacítka na Dány zatím nestačí
Poločasový výsledek utkání ME hráčů do 21 let: Česko - Dánsko 1:2 (27. Schick - 23. Andersen, 35. Zohore).
23.06. ME hráčů do 21 let - výsledky
Výsledky dnešních zápasů ME hráčů do 21 let: Makedonie - Portugalsko 2:4 (40. Bardhi, 80. Markoski - 8. Edgar Ie, 22. a 90. Bruma, 57. Podence), Srbsko - Španělsko 0:1 (38. D. Suárez).
22.06. Srbská "21" možná bez dvou obránců
Srbská jednadvacítka bude proti Španělsku rozhodně postrádat zraněného Milana Gajiće, pouze u něho by však nemuselo zůstat - včerejší trénink kvůli trablím zmeškal i klíčový stoper Vukašin Jovanović. (mondo.rs)
22.06. ME do 21 let - výsledky
Výsledky závěrečných zápasů skupiny A juniorského Eura: Slovensko - Švédsko 3:0 (5. Chrien, 22. Mihalík, 73. Šatka), Anglie - Polsko 3:0 (6. Gray, 69. Murphy, 83. Baker z pen.).
22.06. Polsku se zranil Kownacki
Polský výběr do 21 let dnes vůbec nestačil Angličanům a zároveň se mu závěrem zápasu i turnaje zranil Dawid Kownacki, který odešel 15 minut před koncem s poraněným zadním stehenním svalem.
22.06. Anglická "21" přišla o Chalobaha
Duel s polským výběrem do 21 let dnes nedohrál Nathaniel Chalobah. Nejzkušenější hráč Anglie si poranil stehenní sval a po chvíli zkoušení musel odstoupit.
22.06. Srbská "21" proti Španělsku na jednoho hrota
S jediným útočníkem tentokrát Srbsko nastoupí v posledním skupinovém utkání. Trenér Nenad Lalatović právě na tiskové konferenci přiznal, že jsou Španělé příliš silní na to, aby si jeho tým mohl variantu se dvěma hrotovými forvardy dovolit. (uefa.com)
21.06. ME do 21 let - výsledky
Výsledky utkání mistrovství Evropy do 21 let: Česko - Itálie 3:1 (24. Trávník, 79. Havlík, 85. Lüftner - 70. Berardi), Německo - Dánsko 3:0 (53. Selke, 73. Kempf, 79. Amiri).