22.06.SFŠvýcarsko - Česko1:0e1200000000
25.06.p. OHČesko - Bělorusko0:1900000000
celkem:4802000000
25.06.2011 Lecjaks se operaci podrobí až v Praze
Nešťastně - už po 11 minutách - skončilo pro českého obránce Jana Lecjakse klíčové utkání lvíčat o účast na olympiádě. Ve snaze probít se skrz tři protihráče upadl a sám si nepříjemně zalehl pravou ruku. Po vyšetření v dánském Aalborgu sám hráč potvrdill, že došlo ke zlomenině obou kostí v oblasti předloktí. Po operaci, kterou Lecjaks podstoupí už v Česku, bude muset zůstat v klidu dva až tři měsíce.
25.06.2011 Češi si na OH 2012 nezahrají
Výsledek utkání o třetí místo na ME hráčů do 21 let: Česká republika - Bělorusko 0:1 (88. Filipenko), na olympijské hry do Londýna postupují Bělorusové.
25.06.2011 Češi s Bělorusy zatím bez branek
Česká reprezentace do 21 let hraje na ME této věkové kategorie v utkání o třetí místo proti Bělorusku zatím nerozhodně 0:0.
25.06.2011 Lvíčata v útoku s Chramostou
Sestava ČR pro zápas o třetí místo na ME 21 proti Bělorusku: Vaclík - Čelůstka, Suchý, Mazuch, Lecjaks - Gecov - Dočkal, Hořava, Vácha, Hloušek - Chramosta.
23.06.2011 Pekhart a Černý mají zdravotní problémy
České reprezentaci do 21 let možná budou v duelu o třetí místo na letošním evropském šampionátu chybět dva hráči. Útočník Tomáš Pekhart si ze včerejšího duelu se Švýcarskem odnesl koňara, záložník Milan Černý má zhmožděný nárt. Starty obou v duelu s Běloruskem jsou ohroženy.
22.06.2011 Mladí Češi si finále nezahrají
Výsledek druhého semifinále ME hráčů do 21 let: Česká republika - Švýcarsko 0:1 po prodloužení (114. Mehmedi).
22.06.2011 Lvíčata čeká prodloužení
O druhém finalistovi letošního ME hráčů do 21 let rozhodne až prodloužení, případně pokutové kopy, v základní hrací době duelu mezi ČR a Švýcarskem branka nepadla.
22.06.2011 Lvíčata zatím smírně 0:0
Po prvním poločase semifinále evropského šampionátu do 21 let mezi Českou republikou a Švýcarskem je zatím stav nerozhodný 0:0.
22.06.2011 Sestava jednadvacítky na Švýcary
Sestava české reprezentace do 21 let pro semifinále ME proti Švýcarsku: Vaclík - Vácha, Suchý, Mazuch, Čelůstka - Gecov - Dočkal, Mareček, Morávek, Černý - Kozák.
19.06.2011 ME "21": Česko s Anglií po poločase bez branek
Duel české jednadvacítky s tou anglickou zatím nenudí, ale kromě mírné převahy Ostrovanů nějaké góly dosud nenabídl. To v Herningu Španělé nemají s Ukrajinou žádné problémy. Po gólech Maty a Adriána vedou 2:0. Za současného stavu tedy lvíčata postupují.