Další články

Sedmnáctka nedala penaltu a prohrála na ME s Belgií 0:3

Druhý zápas na mistrovství Evropy fotbalistů do 17 let českým reprezentantům nevyšel a Belgii podlehli 0:3. Záložník Ondřej Lingr, který ve středu rozhodl o výhře 1:0 nad Slovinskem, dnes nevyužil šanci vyrovnat na 1:1, když v 61. minutě neproměnil penaltu nařízenou za faul na Michala Sadílka.

Reprezentace do 17 let začala ME těsnou výhrou nad Slovinskem

Čeští reprezentanti do 17 let vstoupili do mistrovství Evropy v Bulharsku vítězstvím 1:0 nad Slovinskem. Utkání rozhodl ve 44. minutě karvinský záložník Ondřej Lingr gólem z přímého kopu.

Naděje se pokusí uspět na mistrovství Evropy sedmnáctek

České reprezentanty do 17 let čeká vrchol dosavadních kariér. Tým trenéra Václava Černého se představí na mistrovství Evropy v Bulharsku, kde se pokusí zaskočit favority. Už ve skupině čekají na český výběr těžcí soupeři Německo, Belgie a také Slovinsko, přičemž do vyřazovací fáze projdou jen dva celky.

Sedmnáctka se na ME utká se Slovinskem, Belgií a Německem

Čeští reprezentanti do 17 let se v základní skupině květnového evropského šampionátu v Bulharsku utkají se Slovinskem, Belgií a Německem. Rozhodl o tom dnešní los v Pomorii. Sedmnáctka si na závěrečném turnaji zahraje po čtyřech letech.

Kouč sedmnáctky Černý: Jsem hrozně rád, že se to povedlo

Čeští fotbalisté do 17 let si v květnu v Bulharsku zahrají mistrovství Evropy. Postup vybojovali v elitní fázi kvalifikace v Maďarsku, kde včera v přímém souboji o vítězství ve skupině porazili Skotsko 1:0. Gól dal Ondřej Žežulka ze Slavie.