Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.00 - 3.20 - 2.65
Víte o lepším volně dostupném videu z tohoto zápasu? Pošlete nám ho!
10.08.2017 16:47
#
1:2
13:12 Corgneta vyřadilo zranění stehna
Zraněný stehenní sval drží na marodce Benjamina Corgneta. Ostřílený záložník Štrasburku díky tomu musí vynechat dnešní zápas s Nice. (lequipe.fr)
12:16 Troyes se musí obejít bez Darbiona
Stéphane Darbion neohrozí Lyon. Ten poměří síly s Troyes, jehož zkušeného středopolaře zastavilo zranění lýtkové svalu. (lequipe.fr)
11:29 Nice se musí obejít bez Balotelliho
Mario Balotelli nepomůže Nice ve večerním utkání se Štrasburkem. Za absencí italského útočníka stojí zraněný lýtkový sval. (lequipe.fr)
09:12 Diony by mohl chybět až do listopadu
Delší dobu by Saint-Étienne mohl chybět Loïs Diony. Ten si ze zápasu s Montpellierem (0:1) odnesl poraněný lýtkový sval a podle prvních odhadů by mohl vynechat i derby s Lyonem, které je na programu 5. listopadu. (lequipe.fr)
21.10. Angers druhá přestávka nepomohla
Hráči Angers přivítali na svém hřišti Toulouse, kterému chtěli utéct na rozdíl čtyř bodů čtvrtým zápasem bez prohry v řadě. Po poločase však prohrávali a novou sílu do žil jim nevlilo ani osvětlení na Stade Raymond-Kopa, které pět minut po změně stran donutilo rozhodčího přerušit zápas. Ani deset nastavovaných minut pak další gól nenabídlo a hosté se tak před svého soka posunuli na 10. místo.
21.10. Ligue 1 - výsledky
Sobotní výsledky francouzské ligy: Monaco - Caen 2:0 (21. Keita, 59. z penalty Falcao), Amiens - Bordeaux 1:0 (65. N'Gosso), Angers - Toulouse 0:1 (38. Diop), Méty - Dijon 1:2 (45. Roux - 10. Varrault, 49. Sliti), Nantes - Guingamp 2:1 (9. Awaziem. 86. Toure - 70. Camara), Rennes - Lille 1:0 (6. Bourigeaud).
21.10. Verratti vysvětlil podpis s Raiolou
"Znám ho, byl to agent Ibrahimoviće. Měl zkušenosti a dobré vztahy s kluby. A Zlatan mi ho doporučil. Kdykoliv jsem poslechl Zlatana, ve fotbale i mimo něj, rozhodl jsem se správně," měl italský reprezentant snadné vysvětlení, proč si za svého agenta vybral Mina Raiolu. (getfootballnewsfrance.com/)
21.10. Dijonu je znovu k dispozici Abeid
Mehdi Abeid pomůže Dijonu v dalším ligovém klání s Métami. Alžírský záložník je konečně fit po zranění kolena, díky čemuž v letošní sezóně neodehrál ještě ani jednu jedinou minutu. (lequipe.fr)
21.10. Lille bez Malcuita a Amadoua
Kévin Malcuit a Ibrahim Amadou nepomohou Lille v zápase se Stade Rennes. Prvně jmenovaný se zotavuje ze zranění lýtkového svalu, zatímco kapitána "Dog" pro změnu zastavil disciplinární trest. (lequipe.fr)