UEFA - Liga mistrů 2017/2018 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

27.06.201718:00
Alashkert FC (ARM) - FC Santa Coloma (AND)
1:0
27.06.201720:00
Víkingur Gøta (FRO) - KF Trepça '89 (KOS)
2:1
27.06.201720:00
Hibernians FC (MLT) - FC Infonet (EST)
2:0
27.06.201720:00
The New Saints FC (WAL) - Europa FC (GIB)
1:2
28.06.201720:45
Linfield FC (NIR) - SP La Fiorita (SMR)
1:0

předkola - 1. předkolo - odvety

04.07.201718:00
KF Trepça '89 (KOS) - Víkingur Gøta (FRO)
1:4
04.07.201718:00
FC Infonet (EST) - Hibernians FC (MLT)
0:1
04.07.201719:30
Europa FC (GIB) - The New Saints FC (WAL)
1:3e
04.07.201720:30
FC Santa Coloma (AND) - Alashkert FC (ARM)
1:1
04.07.201720:30
SP La Fiorita (SMR) - Linfield FC (NIR)
0:0

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

11.07.201719:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Samtredia (GEO)
5:0
11.07.201720:30
Hibernians FC (MLT) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:3
11.07.201720:45
NK Rijeka (CRO) - The New Saints FC (WAL)
2:0
11.07.201720:45
FK Partizan (SRB) - Budućnost Podgorica (MNE)
2:0
12.07.201718:00
FK Spartaks (LAT) - FC Astana (KAZ)
0:1
12.07.201719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Kukësi (ALB)
1:0
12.07.201719:00
APOEL Nikósie (CYP) - F91 Dudelange (LUX)
1:0
12.07.201719:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Honvéd Budapešť (HUN)
2:1
12.07.201719:00
Malmö FF (SWE) - Vardar Skopje (MKD)
1:1
12.07.201719:00
Zrinjski Mostar (BIH) - NK Maribor (SLO)
1:2
12.07.201719:30
BATE Borisov (BLR) - Alashkert FC (ARM)
1:1
12.07.201720:00
IFK Mariehamn (FIN) - Legia Varšava (POL)
0:3
12.07.201720:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:1
12.07.201720:15
MŠK Žilina (SVK) - FC Kodaň (DEN)
1:3
12.07.201720:45
Dundalk FC (IRL) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
12.07.201721:15
FH Hafnarfjördur (ISL) - Víkingur Gøta (FRO)
1:1
14.07.201718:00
Linfield FC (NIR) - Celtic FC (SCO)
0:2

předkola - 2. předkolo - odvety

18.07.201716:00
FC Astana (KAZ) - FK Spartaks (LAT)
1:1
18.07.201718:00
Vardar Skopje (MKD) - Malmö FF (SWE)
3:1
18.07.201718:00
Alashkert FC (ARM) - BATE Borisov (BLR)
1:3
18.07.201719:00
FC Samtredia (GEO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
18.07.201720:00
Víkingur Gøta (FRO) - FH Hafnarfjördur (ISL)
0:2
18.07.201720:00
The New Saints FC (WAL) - NK Rijeka (CRO)
1:5
18.07.201720:45
Budućnost Podgorica (MNE) - FK Partizan (SRB)
0:0
19.07.201718:00
F91 Dudelange (LUX) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
19.07.201719:15
Rosenborg BK (NOR) - Dundalk FC (IRL)
2:1e
19.07.201719:30
FK Kukësi (ALB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
19.07.201719:30
FC Kodaň (DEN) - MŠK Žilina (SVK)
1:2
19.07.201720:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Žalgiris Vilnius (LTU)
4:1
19.07.201720:15
NK Maribor (SLO) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
19.07.201720:30
Red Bull Salzburg (AUT) - Hibernians FC (MLT)
3:0
19.07.201720:45
Legia Varšava (POL) - IFK Mariehamn (FIN)
6:0
19.07.201720:45
Celtic FC (SCO) - Linfield FC (NIR)
4:0
19.07.201721:15
Honvéd Budapešť (HUN) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
2:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

25.07.201719:00
Slavia Praha (CZE) - BATE Borisov (BLR)
1:0
25.07.201719:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0
25.07.201720:00
Vardar Skopje (MKD) - FC Kodaň (DEN)
1:0
25.07.201720:45
FK Partizan (SRB) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:3
26.07.201716:00
FC Astana (KAZ) - Legia Varšava (POL)
3:1
26.07.201718:45
Red Bull Salzburg (AUT) - NK Rijeka (CRO)
1:1
26.07.201719:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:0
26.07.201720:00
Viitorul Constanţa (ROU) - APOEL Nikósie (CYP)
1:0
26.07.201720:20
NK Maribor (SLO) - FH Hafnarfjördur (ISL)
1:0
26.07.201720:45
Celtic FC (SCO) - Rosenborg BK (NOR)
0:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

01.08.201719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:2
02.08.201719:00
BATE Borisov (BLR) - Slavia Praha (CZE)
2:1
02.08.201719:00
APOEL Nikósie (CYP) - Viitorul Constanţa (ROU)
4:0e
02.08.201720:00
FC Kodaň (DEN) - Vardar Skopje (MKD)
4:1
02.08.201720:30
FH Hafnarfjördur (ISL) - NK Maribor (SLO)
0:1
02.08.201720:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:1
02.08.201720:45
Legia Varšava (POL) - FC Astana (KAZ)
1:0
02.08.201720:45
Rosenborg BK (NOR) - Celtic FC (SCO)
0:1
02.08.201720:45
NK Rijeka (CRO) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
02.08.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - FK Partizan (SRB)
2:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

25.07.201719:30
FCSB (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
2:2
25.07.201719:30
AEK Atény (GRE) - CSKA Moskva (RUS)
0:2
26.07.201718:30
Dynamo Kyjev (UKR) - BSC Young Boys (SUI)
3:1
26.07.201720:45
OGC Nice (FRA) - AFC Ajax (NED)
1:1
26.07.201721:00
Club Bruggy (BEL) - Istanbul Başakşehir (TUR)
3:3

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

02.08.201719:00
CSKA Moskva (RUS) - AEK Atény (GRE)
1:0
02.08.201719:45
Istanbul Başakşehir (TUR) - Club Bruggy (BEL)
2:0
02.08.201720:15
Viktoria Plzeň (CZE) - FCSB (ROU)
1:4
02.08.201720:15
BSC Young Boys (SUI) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:0
02.08.201720:45
AFC Ajax (NED) - OGC Nice (FRA)
2:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

15.08.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Kodaň (DEN)
1:0
15.08.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Slavia Praha (CZE)
2:0
16.08.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - NK Rijeka (CRO)
2:1
16.08.201720:45
Celtic FC (SCO) - FC Astana (KAZ)
5:0
16.08.201720:45
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - NK Maribor (SLO)
2:1

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

22.08.201717:30
FC Astana (KAZ) - Celtic FC (SCO)
4:3
22.08.201720:45
NK Rijeka (CRO) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
22.08.201720:45
NK Maribor (SLO) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:0
23.08.201720:45
FC Kodaň (DEN) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:1
23.08.201720:45
Slavia Praha (CZE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

15.08.201720:45
BSC Young Boys (SUI) - CSKA Moskva (RUS)
0:1
15.08.201720:45
TSG Hoffenheim (GER) - Liverpool FC (ENG)
1:2
15.08.201720:45
Sporting CP (POR) - FCSB (ROU)
0:0
16.08.201720:45
Istanbul Başakşehir (TUR) - Sevilla FC (ESP)
1:2
16.08.201720:45
SSC Neapol (ITA) - OGC Nice (FRA)
2:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

22.08.201720:45
Sevilla FC (ESP) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:2
22.08.201720:45
OGC Nice (FRA) - SSC Neapol (ITA)
0:2
23.08.201720:45
CSKA Moskva (RUS) - BSC Young Boys (SUI)
2:0
23.08.201720:45
Liverpool FC (ENG) - TSG Hoffenheim (GER)
4:2
23.08.201720:45
FCSB (ROU) - Sporting CP (POR)
1:5

základní skupiny - skupina A

12.09.201720:45
SL Benfica (POR) - CSKA Moskva (RUS)
1:2
12.09.201720:45
Manchester United (ENG) - FC Basilej (SUI)
3:0
27.09.201720:45
FC Basilej (SUI) - SL Benfica (POR)
5:0
27.09.201720:45
CSKA Moskva (RUS) - Manchester United (ENG)
1:4
18.10.201720:45
CSKA Moskva (RUS) - FC Basilej (SUI)
0:2
18.10.201720:45
SL Benfica (POR) - Manchester United (ENG)
0:1
31.10.201720:45
FC Basilej (SUI) - CSKA Moskva (RUS)
1:2
31.10.201720:45
Manchester United (ENG) - SL Benfica (POR)
2:0
22.11.201718:00
CSKA Moskva (RUS) - SL Benfica (POR)
2:0
22.11.201720:45
FC Basilej (SUI) - Manchester United (ENG)
1:0
05.12.201720:45
SL Benfica (POR) - FC Basilej (SUI)
0:2
05.12.201720:45
Manchester United (ENG) - CSKA Moskva (RUS)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)650112:315
2.FC Basilej (SUI)640211:512
3.CSKA Moskva (RUS)63038:109
4.SL Benfica (POR)60061:140
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)33007:19
2.FC Basilej (SUI)32017:26
3.CSKA Moskva (RUS)31023:63
4.SL Benfica (POR)30031:50
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)32015:26
2.CSKA Moskva (RUS)32015:46
3.FC Basilej (SUI)32014:36
4.SL Benfica (POR)30030:90

základní skupiny - skupina B

12.09.201720:45
Bayern Mnichov (GER) - RSC Anderlecht (BEL)
3:0
12.09.201720:45
Celtic FC (SCO) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:5
27.09.201720:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Bayern Mnichov (GER)
3:0
27.09.201720:45
RSC Anderlecht (BEL) - Celtic FC (SCO)
0:3
18.10.201720:45
RSC Anderlecht (BEL) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:4
18.10.201720:45
Bayern Mnichov (GER) - Celtic FC (SCO)
3:0
31.10.201720:45
Paris Saint-Germain (FRA) - RSC Anderlecht (BEL)
5:0
31.10.201720:45
Celtic FC (SCO) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
22.11.201720:45
RSC Anderlecht (BEL) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
22.11.201720:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Celtic FC (SCO)
7:1
05.12.201720:45
Bayern Mnichov (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:1
05.12.201720:45
Celtic FC (SCO) - RSC Anderlecht (BEL)
0:1
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)650125:415
2.Bayern Mnichov (GER)650113:615
3.Celtic FC (SCO)61055:183
4.RSC Anderlecht (BEL)61052:173
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)330015:19
2.Bayern Mnichov (GER)33009:19
3.Celtic FC (SCO)30031:80
4.RSC Anderlecht (BEL)30031:90
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)320110:36
2.Bayern Mnichov (GER)32014:56
3.Celtic FC (SCO)31024:103
4.RSC Anderlecht (BEL)31021:83

základní skupiny - skupina C

12.09.201720:45
Chelsea FC (ENG) - Qarabağ Ağdam (AZE)
6:0
12.09.201720:45
AS Řím (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
27.09.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - AS Řím (ITA)
1:2
27.09.201720:45
Atlético Madrid (ESP) - Chelsea FC (ENG)
1:2
18.10.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
18.10.201720:45
Chelsea FC (ENG) - AS Řím (ITA)
3:3
31.10.201720:45
Atlético Madrid (ESP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
31.10.201720:45
AS Řím (ITA) - Chelsea FC (ENG)
3:0
22.11.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Chelsea FC (ENG)
0:4
22.11.201720:45
Atlético Madrid (ESP) - AS Řím (ITA)
2:0
05.12.201720:45
Chelsea FC (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
1:1
05.12.201720:45
AS Řím (ITA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)63219:611
2.Chelsea FC (ENG)632116:811
3.Atlético Madrid (ESP)61415:47
4.Qarabağ Ağdam (AZE)60242:142
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)32104:07
2.Chelsea FC (ENG)312010:45
3.Atlético Madrid (ESP)31114:34
4.Qarabağ Ağdam (AZE)30121:61
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)32016:46
2.AS Řím (ITA)31115:64
3.Atlético Madrid (ESP)30301:13
4.Qarabağ Ağdam (AZE)30121:81

základní skupiny - skupina D

12.09.201720:45
FC Barcelona (ESP) - Juventus FC (ITA)
3:0
12.09.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Sporting CP (POR)
2:3
27.09.201720:45
Sporting CP (POR) - FC Barcelona (ESP)
0:1
27.09.201720:45
Juventus FC (ITA) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
18.10.201720:45
Juventus FC (ITA) - Sporting CP (POR)
2:1
18.10.201720:45
FC Barcelona (ESP) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
31.10.201720:45
Sporting CP (POR) - Juventus FC (ITA)
1:1
31.10.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Barcelona (ESP)
0:0
22.11.201720:45
Juventus FC (ITA) - FC Barcelona (ESP)
0:0
22.11.201720:45
Sporting CP (POR) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
05.12.201720:45
FC Barcelona (ESP) - Sporting CP (POR)
2:0
05.12.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Juventus FC (ITA)
0:2
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)64209:114
2.Juventus FC (ITA)63217:511
3.Sporting CP (POR)62138:97
4.Olympiakos Pireus (GRE)60154:131
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)33008:19
2.Juventus FC (ITA)32104:17
3.Sporting CP (POR)31114:34
4.Olympiakos Pireus (GRE)30122:51
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)31201:05
2.Juventus FC (ITA)31113:44
3.Sporting CP (POR)31024:63
4.Olympiakos Pireus (GRE)30032:80

základní skupiny - skupina E

13.09.201720:45
NK Maribor (SLO) - Spartak Moskva (RUS)
1:1
13.09.201720:45
Liverpool FC (ENG) - Sevilla FC (ESP)
2:2
26.09.201720:45
Sevilla FC (ESP) - NK Maribor (SLO)
3:0
26.09.201720:45
Spartak Moskva (RUS) - Liverpool FC (ENG)
1:1
17.10.201720:45
Spartak Moskva (RUS) - Sevilla FC (ESP)
5:1
17.10.201720:45
NK Maribor (SLO) - Liverpool FC (ENG)
0:7
01.11.201720:45
Sevilla FC (ESP) - Spartak Moskva (RUS)
2:1
01.11.201720:45
Liverpool FC (ENG) - NK Maribor (SLO)
3:0
21.11.201718:00
Spartak Moskva (RUS) - NK Maribor (SLO)
1:1
21.11.201720:45
Sevilla FC (ESP) - Liverpool FC (ENG)
3:3
06.12.201720:45
NK Maribor (SLO) - Sevilla FC (ESP)
1:1
06.12.201720:45
Liverpool FC (ENG) - Spartak Moskva (RUS)
7:0
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)633023:612
2.Sevilla FC (ESP)623112:129
3.Spartak Moskva (RUS)61329:136
4.NK Maribor (SLO)60333:163
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)321012:27
2.Sevilla FC (ESP)32108:47
3.Spartak Moskva (RUS)31207:35
4.NK Maribor (SLO)30212:92
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)312011:45
2.Sevilla FC (ESP)30214:82
3.NK Maribor (SLO)30121:71
4.Spartak Moskva (RUS)30122:101

základní skupiny - skupina F

13.09.201720:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - Manchester City (ENG)
0:4
13.09.201720:45
Šachtar Doněck (UKR) - SSC Neapol (ITA)
2:1
26.09.201720:45
SSC Neapol (ITA) - Feyenoord Rotterdam (NED)
3:1
26.09.201720:45
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
2:0
17.10.201720:45
Manchester City (ENG) - SSC Neapol (ITA)
2:1
17.10.201720:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
01.11.201720:45
SSC Neapol (ITA) - Manchester City (ENG)
2:4
01.11.201720:45
Šachtar Doněck (UKR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
3:1
21.11.201720:45
Manchester City (ENG) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:0
21.11.201720:45
SSC Neapol (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
3:0
06.12.201720:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - SSC Neapol (ITA)
2:1
06.12.201720:45
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)650114:515
2.Šachtar Doněck (UKR)64029:912
3.SSC Neapol (ITA)620411:116
4.Feyenoord Rotterdam (NED)61055:143
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)33007:39
2.Manchester City (ENG)33005:19
3.SSC Neapol (ITA)32018:56
4.Feyenoord Rotterdam (NED)31023:73
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32019:46
2.Šachtar Doněck (UKR)31022:63
3.SSC Neapol (ITA)30033:60
4.Feyenoord Rotterdam (NED)30032:70

základní skupiny - skupina G

13.09.201720:45
RB Lipsko (GER) - AS Monaco (FRA)
1:1
13.09.201720:45
FC Porto (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
1:3
26.09.201720:45
Beşiktaş JK (TUR) - RB Lipsko (GER)
2:0
26.09.201720:45
AS Monaco (FRA) - FC Porto (POR)
0:3
17.10.201720:45
AS Monaco (FRA) - Beşiktaş JK (TUR)
1:2
17.10.201720:45
RB Lipsko (GER) - FC Porto (POR)
3:2
01.11.201718:00
Beşiktaş JK (TUR) - AS Monaco (FRA)
1:1
01.11.201720:45
FC Porto (POR) - RB Lipsko (GER)
3:1
21.11.201718:00
Beşiktaş JK (TUR) - FC Porto (POR)
1:1
21.11.201720:45
AS Monaco (FRA) - RB Lipsko (GER)
1:4
06.12.201720:45
RB Lipsko (GER) - Beşiktaş JK (TUR)
1:2
06.12.201720:45
FC Porto (POR) - AS Monaco (FRA)
5:2
 TýmZVRPSB
1.Beşiktaş JK (TUR)642011:514
2.FC Porto (POR)631215:1010
3.RB Lipsko (GER)621310:117
4.AS Monaco (FRA)60246:162
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32019:66
2.Beşiktaş JK (TUR)31204:25
3.RB Lipsko (GER)31115:54
4.AS Monaco (FRA)30032:90
 TýmZVRPSB
1.Beşiktaş JK (TUR)33007:39
2.FC Porto (POR)31116:44
3.RB Lipsko (GER)31025:63
4.AS Monaco (FRA)30214:72

základní skupiny - skupina H

13.09.201720:45
Real Madrid (ESP) - APOEL Nikósie (CYP)
3:0
13.09.201720:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Borussia Dortmund (GER)
3:1
26.09.201720:45
Borussia Dortmund (GER) - Real Madrid (ESP)
1:3
26.09.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:3
17.10.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Borussia Dortmund (GER)
1:1
17.10.201720:45
Real Madrid (ESP) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:1
01.11.201720:45
Borussia Dortmund (GER) - APOEL Nikósie (CYP)
1:1
01.11.201720:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Real Madrid (ESP)
3:1
21.11.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Real Madrid (ESP)
0:6
21.11.201720:45
Borussia Dortmund (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:2
06.12.201720:45
Real Madrid (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
3:2
06.12.201720:45
Tottenham Hotspur (ENG) - APOEL Nikósie (CYP)
3:0
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)651015:416
2.Real Madrid (ESP)641117:713
3.Borussia Dortmund (GER)60247:132
4.APOEL Nikósie (CYP)60242:172
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)33009:29
2.Real Madrid (ESP)32107:37
3.Borussia Dortmund (GER)30123:61
4.APOEL Nikósie (CYP)30121:101
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)32106:27
2.Real Madrid (ESP)320110:46
3.Borussia Dortmund (GER)30124:71
4.APOEL Nikósie (CYP)30121:71

osmifinále - 1. zápasy

13.02.201820:45
Juventus FC (ITA) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
13.02.201820:45
FC Basilej (SUI) - Manchester City (ENG)
0:4
14.02.201820:45
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
0:5
14.02.201820:45
Real Madrid (ESP) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:1
20.02.201820:45
Chelsea FC (ENG) - FC Barcelona (ESP)
1:1
20.02.201820:45
Bayern Mnichov (GER) - Beşiktaş JK (TUR)
5:0
21.02.201820:45
Sevilla FC (ESP) - Manchester United (ENG)
0:0
21.02.201820:45
Šachtar Doněck (UKR) - AS Řím (ITA)
2:1

osmifinále - odvety

06.03.201820:45
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
info
06.03.201820:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Real Madrid (ESP)
info
07.03.201820:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Juventus FC (ITA)
info
07.03.201820:45
Manchester City (ENG) - FC Basilej (SUI)
info
13.03.201820:45
Manchester United (ENG) - Sevilla FC (ESP)
info
13.03.201820:45
AS Řím (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
info
14.03.201818:00
Beşiktaş JK (TUR) - Bayern Mnichov (GER)
info
14.03.201820:45
FC Barcelona (ESP) - Chelsea FC (ENG)
info

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
24.02. Bernardeschi asi vynechá odvetu se Spurs
Federico Bernardeschi si před týdnem v derby proti Turínu poranil koleno a poslední zprávy nejsou z nejpříznivějších. Křídelníkovi Juventusu zraněné místo původně oteklo a aktuálně není příliš pravděpodobné, že bude moci hrát v odvetě osmifinále Ligy mistrů na půdě Tottenhamu, ta je na programu 7. března. (football-italia.net)
24.02. Šachtar Doněck se musí obejít bez Kryvcova
Šachtaru Doněck v nejbližších třech týdnech nepomůže Serhij Kryvcov, obránce ukrajinského klubu má zraněný kotník a vedle několika ligových duelů přijde i o odvetu osmifinále Ligy mistrů proti AS Řím. (lequipe.fr)
23.02. Herrera bude chybět několik týdnů
Absenci v řádu několika týdnů má před sebou Ander Herrera. Španělský záložník Manchesteru United si z úvodního osmifinále Ligy mistrů se Sevillou odnesl svalové zranění. (skysports.com)
22.02. Corona absolvoval úspěšnou operaci
Jesús Manuel Corona za sebou má operaci zlomeného prstu na levé ruce. Záložník FC Porto se zranil v průběhu utkání s Estorilem a zatím není jasné, kdy se bude moci vrátit do sestavy. (abola.pt)
22.02. Telles může chybět až dva měsíce
Značnou část ze zbytku letošní sezony vynechá Alex Telles, obránce FC Porto si včera poranil koleno a mimo hru bude šest až osm týdnů. (lequipe.fr)
22.02. Rabiotova žlutá karta zůstává v platnosti
Adrien Rabiot bude mít v záznamech Ligy mistrů zanesenou žlutou kartu z utkání s Realem Madrid. Záložník PSG byl napomínán za souboj, po němž padl na zem Luka Modrić. Chorvatský záložník vše přihrál a francouzský klub se proti kartě odvolal, UEFA ovšem odvolání zamítla. (soccerway.com)
21.02. Liga mistrů - výsledky
Výsledky prvních zápasů dnešních osmifinále Ligy mistrů: Sevilla - Manchester United 0:0, Šachtar - AS Řím 2:1 (52. Ferreyra, 71. Fred - 41. Ünder).
21.02. Herrera musel střídat vinou zranění
Pouze sedmnáct minut vydržel z úvodního osmifinále Ligy mistrů se Sevillou vydržel na trávníku Ander Herrera. Španělský záložník si přivodil svalové zranění, načež ho na trávníku vystřídal Paul Pogba, jehož nechal manažer José Mourinho překvapivě pouze mezi náhradníky Manchesteru United. (soccerway.com)
21.02. Rodríguez bude chybět několik dnů
Po dobu několika dnů se na tréninku Bayernu Mnichov neobjeví James Rodríguez. Kolumbijský reprezentant si ze včerejšího osmifinálového utkání Ligy mistrů s Beşiktaşem (5:0) odnesl zraněný lýtkový sval. (lequipe.fr)
21.02. PSG s odvoláním neuspělo
Paris Saint-Germain u UEFA nepochodilo s odvoláním proti žluté kartě Adriena Rabiota z prvního osmifinálového duelu s Realem Madrid, a tak se bez klíčového středopolaře bude muset v odvetě obejít. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
20.02.
Chelsea FC - FC Barcelona
1:1
20.02.
Bayern Mnichov - Beşiktaş JK
5:0
21.02.
Sevilla FC - Manchester United
0:0
21.02.
Šachtar Doněck - AS Řím
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
06.03.20:45
Liverpool FC - FC Porto
info
06.03.20:45
Paris Saint-Germain - Real Madrid
info
07.03.20:45
Tottenham Hotspur - Juventus FC
info
07.03.20:45
Manchester City - FC Basilej
info
Všechny zápasy
Anketa
Dotáhne Barcelona nadějně rozehrané osmifinále s Chelsea k postupu?
Hlasovat