UEFA - Liga mistrů 2018/2019 - výsledky, rozlosování, tabulky

kvalifikace - semifinále

26.06.201817:00
FC Santa Coloma (AND) - KF Drita (KOS)
0:2e
26.06.201821:00
SP La Fiorita (SMR) - Lincoln Red Imps (GIB)
0:2

kvalifikace - finále

29.06.201820:30
Lincoln Red Imps (GIB) - KF Drita (KOS)
1:4e

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

10.07.201817:30
Torpedo Kutaisi (GEO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
10.07.201817:30
Flora Tallinn (EST) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:4
10.07.201818:00
F91 Dudelange (LUX) - MOL Vidi FC (HUN)
1:1
10.07.201818:00
Alashkert FC (ARM) - Celtic FC (SCO)
0:3
10.07.201820:00
Víkingur Gøta (FRO) - HJK Helsinky (FIN)
1:2
10.07.201820:15
FK Škendija (MKD) - The New Saints FC (WAL)
5:0
10.07.201820:45
Cork City (IRL) - Legia Varšava (POL)
0:1
10.07.201820:45
KF Drita (KOS) - Malmö FF (SWE)
0:3
11.07.201816:00
FC Astana (KAZ) - Sutjeska Nikšić (MNE)
1:0
11.07.201818:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - APOEL Nikósie (CYP)
3:1
11.07.201818:00
FK Spartaks (LAT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
11.07.201818:00
Spartak Trnava (SVK) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
11.07.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Crusaders FC (NIR)
7:0
11.07.201819:00
FK Kukësi (ALB) - Valletta FC (MLT)
0:0
11.07.201820:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
11.07.201822:00
Valur Reykjavík (ISL) - Rosenborg BK (NOR)
1:0

předkola - 1. předkolo - odvety

17.07.201818:00
HJK Helsinky (FIN) - Víkingur Gøta (FRO)
3:1
17.07.201818:00
Valletta FC (MLT) - FK Kukësi (ALB)
1:1
17.07.201819:00
APOEL Nikósie (CYP) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0
17.07.201819:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Flora Tallinn (EST)
3:1
17.07.201819:00
Malmö FF (SWE) - KF Drita (KOS)
2:0
17.07.201820:00
The New Saints FC (WAL) - FK Škendija (MKD)
4:0
17.07.201820:15
MOL Vidi FC (HUN) - F91 Dudelange (LUX)
2:1
17.07.201820:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - FK Spartaks (LAT)
2:0
17.07.201821:00
Crusaders FC (NIR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:2
17.07.201821:00
Legia Varšava (POL) - Cork City (IRL)
3:0
18.07.201819:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Torpedo Kutaisi (GEO)
3:0
18.07.201819:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:0
18.07.201819:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
18.07.201819:45
Rosenborg BK (NOR) - Valur Reykjavík (ISL)
3:1
18.07.201820:00
Sutjeska Nikšić (MNE) - FC Astana (KAZ)
0:2
18.07.201820:45
Celtic FC (SCO) - Alashkert FC (ARM)
3:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

24.07.2018?
FC Astana (KAZ) - FC Midtjylland (DEN)
info
24.07.2018?
CFR Cluj (ROU) - Malmö FF (SWE)
info
24.07.2018?
Dinamo Záhřeb (CRO) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
info
24.07.2018?
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sūduva Marijampolė (LTU)
info
24.07.2018?
FK Škendija (MKD) - Sheriff Tiraspol (MDA)
info
24.07.2018?
Legia Varšava (POL) - Spartak Trnava (SVK)
info
24.07.2018?
PAOK Soluň (GRE) - FC Basilej (SUI)
info
25.07.2018?
Ludogorec Razgrad (BUL) - MOL Vidi FC (HUN)
info
25.07.2018?
FK Kukësi (ALB) - Qarabağ Ağdam (AZE)
info
25.07.2018?
BATE Borisov (BLR) - HJK Helsinky (FIN)
info
25.07.2018?
Celtic FC (SCO) - Rosenborg BK (NOR)
info
25.07.2018?
AFC Ajax (NED) - SK Sturm Graz (AUT)
info

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

31.07.2018?
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
info
31.07.2018?
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Škendija (MKD)
info
31.07.2018?
Spartak Trnava (SVK) - Legia Varšava (POL)
info
01.08.2018?
FC Midtjylland (DEN) - FC Astana (KAZ)
info
01.08.2018?
MOL Vidi FC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
info
01.08.2018?
Qarabağ Ağdam (AZE) - FK Kukësi (ALB)
info
01.08.2018?
Malmö FF (SWE) - CFR Cluj (ROU)
info
01.08.2018?
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
info
01.08.2018?
HJK Helsinky (FIN) - BATE Borisov (BLR)
info
01.08.2018?
Rosenborg BK (NOR) - Celtic FC (SCO)
info
01.08.2018?
FC Basilej (SUI) - PAOK Soluň (GRE)
info
01.08.2018?
SK Sturm Graz (AUT) - AFC Ajax (NED)
info

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

nenalezeny žádné zápasy

základní skupiny - skupina A

nenalezeny žádné zápasy
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

základní skupiny - skupina B

nenalezeny žádné zápasy
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

základní skupiny - skupina C

nenalezeny žádné zápasy
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

základní skupiny - skupina D

nenalezeny žádné zápasy
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

základní skupiny - skupina E

nenalezeny žádné zápasy
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

základní skupiny - skupina F

nenalezeny žádné zápasy
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

základní skupiny - skupina G

nenalezeny žádné zápasy
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

základní skupiny - skupina H

nenalezeny žádné zápasy
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

osmifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

osmifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
20.07. Prezident Říma dostal tříměsíční trest
Tři měsíce nesmí prezident AS Řím James Pallotta navštívit žádné utkání pořádané UEFA. Evropská fotbalová unie ho potrestala za chování a komentáře po vyřazení Římanů v květnovém semifinále Ligy mistrů Liverpoolem. Pallotta označil způsob vedení zápasu rozhodčím za "absolutní vtip". (bbc.co.uk)
20.07. Ingebrigtsen už nevede Rosenborg
Rosenborg hledá nového kormidelníka. Po čtyřech letech byl od úřadujícího norského šampiona odvolaný Kare Ingebrigtsen, jehož dočasně zastoupí Rini Coolen z mládežnické akademie. (skysports.com)
18.07. Program 2. předkola Ligy mistrů
Program 2. předkola fotbalové Ligy mistrů (první zápasy 24. a 25. července, odvety 31. července a 1. srpna):
Mistrovská část:
Astana - Midtjylland, Ludogorec Razgrad - Videoton Székesfehérvár, Kukësi - Karabach, Kluž - Malmö, Dinamo Záhřeb - Hapoel Beerševa, CZ Bělehrad - Süduva Marijampole, BATE Borisov - HJK Helsinky, Shkëndija - Šeriff Tiraspol, Legia Varšava - Trnava, Celtic Glasgow - Rosenborg Trondheim.
Nemistrovská část:
PAOK Soluň - Basilej, Ajax Amsterdam - Sturm Graz. (ČTK)
18.07. Rada přispěl k postupu Trnavy
Záložník Jakub Rada si připsal asistenci i v odvetě 1. předkola Ligy mistrů a výrazně přispěl k postupu Trnavy přes bosenský Zrinjski Mostar. Dvojnásobný český reprezentant, který ve Spartaku hostuje z Mladé Boleslavi, nejprve v úvodním duelu přihrál na jediný gól zápasu Eriku Jirkovi a dnes zařídil i důležitý gól na hřišti soupeře. (ČTK)
18.07. Liga mistrů - výsledky
Odvetné zápasy 1. předkola fotbalové Ligy mistrů: Valletta (Malta) - Kukësi (Alb.) 1:1 (0:0), první zápas 0:0, postoupilo Kukësi; HJK Helsinky - Víkingur Göta (Faer. ostr.) 3:1 (3:1), první zápas 2:1, postoupil HJK; APOEL Nikósie - Süduva Marijampole (Lit.) 1:0 (1:0), první zápas 1:3, postoupila Süduva; Hapoel Beerševa (Izr.) - Flora Tallinn 3:1 (2:0), první zápas 4:1, postoupila Beerševa; Malmö - Drita (Kos.) 2:0 (0:0), první zápas 3:0, postoupilo Malmö; The New Saints (Wales) - Škendija Tetovo (Mak.) 4:0 (3:0), první zápas 0:5, postoupila Škendija; Videoton Székesfehérvár (Maď.) - F91 Dudelange (Luc.) 2:1 (1:0), první zápas 1:1, postoupil Videoton; CZ Bělehrad - Spartaks Jürmala (Lot.) 2:0 (0:0), první zápas 0:0, postoupila CZ Bělehrad; Legia Varšava - Cork City (Ir.) 3:0 (1:0), první zápas 1:0, postoupila Legia; Crusaders (Sev. Ir.) - Ludogorec Razgrad (Bulh.) 0:2 (0:1), první zápas 0:7, postoupil Ludogorec. (ČTK)
13.07. Celtic se musí obejít bez Griffithse
Zraněním začal letošní sezonu Leigh Griffiths, útočník Celticu si během přípravy poranil stehenní sval a čeká ho několikatýdenní pauza. Griffiths chyběl už v týdnu v prvním zápase prvního předkola Ligy mistrů na půdě arménského Alashkert FC, kde glasgowský celek vyhrál 3:0, nyní přijde o odvetu a chybět bude pravděpodobně i v nadcházejícím dvojutkání proti lepšímu z dvojice Rosenborg - Valur. (dailymail.co.uk)
11.07. Rada pomohl asistencí Trnavě
Hráči Trnavy v úvodním utkání 1. předkola Ligy mistrů udolali doma před prázdným hledištěm bosenský Zrinjski Mostar 1:0. O výhře svěřenců nového českého trenéra Radoslava Látala rozhodl v 79. minutě v přesilovce jediným gólem Erik Jirka po asistenci od českého záložníka Jakuba Rady. Rada teprve na začátku týdne odešel do Trnavy na hostování z Mladé Boleslavi a hned nastoupil v základní sestavě. V 79. minutě kolmicí vysunul dvacetiletého Jirku a ten vysokým obloučkem přehodil brankáře. V té chvíli už byli hosté devět minut o deseti a vyloučení v předposlední minutě potkalo i domácí tým. (ČTK)
19.06. Los 1. předkola Ligy mistrů
Los 1. předkola Ligy mistrů (první zápasy 10. a 11. července, odvety 17. a 18. července):
Torpedo Kutaisi (Gruz.) - Šeriff Tiraspol (Mold.), Shkëndija (Mak.) - The New Saints (Wales), Süduva Marijampole (Lit.) - APOEL Nikósie, Olimpija Lublaň - Karabach, F91 Dudelange (Luc.) - Videoton Székesfehérvár (Maď.), Santa Coloma (And.)/Drita (Kos.)/La Fiorita (San Mar.)/Lincoln Red Imps (Gibr.) - Malmö, HJK Helsinky - Víkingur Göta (Faer. ostr.), Ludogorec Razgrad (Bulh.) - Crusaders (Sev. Ir.), Cork City (Ir.) - Legia Varšava, Valur Reykjavík - Rosenborg Trondheim, Kukësi (Alb.) - Valletta (Malta), Flora Tallinn - Hapoel Beerševa (Izr.), Spartaks Jürmala (Lot.) - CZ Bělehrad, Alaškert (Arm.) - Celtic Glasgow, Trnava - Zrinjski Mostar (Bosna), Astana - Sutjeska Nikšič (Č. Hora). (ČTK)
15.06. Atlético dostalo trest, zavře část stadionu
Atlético Madrid obdrželo od UEFA trest za transparent s krajně pravicovou tématikou, který se objevil na finále Evropské ligy. UEFA nařídila španělskému klubu uzavřít část stadionu v prvním domácím zápase Ligy mistrů v příští sezóně. Atlético tak nesmí prodávat zhruba 3 tisíce vstupenek. (espn.com)
12.06. Losování kvalifikace LM a EL
Losování kvalifikace Ligy mistrů:

Semifinále (26. června): FC Santa Coloma (And.) - KF Drita (Kos.), SP La Fiorita (San Mar.) - Lincoln FC (Gibr.).

Finále (29. června).

Turnaj se bude hrát na Gibraltaru, vítěz postoupí do 1. předkola LM, zbylé tři týmy půjdou do 2. předkola EL.

Losování kvalifikace Evropské ligy (28. června a 5. července):

Europa FC (Gibr.) - FC Priština (Kos.), UE Sant Julia (And.) - Gzira United FC (Malta), UE Engordany (And.) - S.S. Folgore (San Mar.), B36 Tórshavn (Faer. ostr.) - St Joseph's FC (Gibr.), Birkirkara FC (Malta) - KÍ Klaksvík (Faer. ostr.), SP Tre Fiori (San Mar.) - Bala Town FC (Wales), Cefn Druids AFC (Wales) - FK Trakai (Lit.). (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.07.
HJK Helsinky - Víkingur Gøta
3:1
17.07.
Valletta FC - FK Kukësi
1:1
17.07.
APOEL Nikósie - Sūduva
1:0
17.07.
Hapoel Beer-Sheva - Flora Tallinn
3:1
17.07.
Malmö FF - KF Drita
2:0
17.07.
The New Saints FC - FK Škendija
4:0
17.07.
MOL Vidi FC - F91 Dudelange
2:1
17.07.
FK Crvena Zvezda - FK Spartaks
2:0
17.07.
Crusaders FC - Ludogorec Razgrad
0:2
17.07.
Legia Varšava - Cork City
3:0
18.07.
Sheriff Tiraspol - Torpedo Kutaisi
3:0
18.07.
Qarabağ Ağdam - Olimpija Lublaň
0:0
18.07.
Zrinjski Mostar - Spartak Trnava
1:1
18.07.
Rosenborg BK - Valur Reykjavík
3:1
18.07.
Sutjeska Nikšić - FC Astana
0:2
18.07.
Celtic FC - Alashkert FC
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
24.07.?
FC Astana - FC Midtjylland
info
24.07.?
CFR Cluj - Malmö FF
info
24.07.?
Dinamo Záhřeb - Hap B-She.
info
24.07.?
FK Crvena Zvezda - Sūduva
info
24.07.?
FK Škendija - Sheriff Tiraspol
info
24.07.?
Legia Varšava - Spartak Trnava
info
24.07.?
PAOK Soluň - FC Basilej
info
25.07.?
Ludogorec Razgrad - MOL Vidi FC
info
25.07.?
FK Kukësi - Qarabağ Ağdam
info
25.07.?
BATE Borisov - HJK Helsinky
info
25.07.?
Celtic FC - Rosenborg BK
info
25.07.?
AFC Ajax - SK Sturm Graz
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo získá Evropský Superpohár?
Hlasovat