13.09.2017 18:09
#
Gazporn vyhral..
20:42 Akinfejev po jedenácti letech s nulou
Důvod k oslavě byl i v utkání CSKA Moskva s Benficou. Ruský celek vyhrál doma 2:0 a brankář Igor Akinfejev udržel v základní skupině poprvé od listopadu 2006 čisté konto. Na vychytanou nulu čekal dlouhých 43 zápasů. O případném postupu CSKA rozhodne až poslední kolo. (ČTK)
20:20 Chelsea si zajistila postup do osmifinále
Hráči Chelsea vyhráli 4:0 v Karabachu a kolo před koncem základní skupiny si zajistili postup do jarního osmifinále Ligy mistrů. Za londýnský celek dal dva góly Willian, zbývající branky přidali z pokutových kopů Eden Hazard a Cesc Fábregas. Chelsea v osmifinále doplnila Paris St. Germain, Bayern Mnichov, Manchester City, Besiktas Istanbul, Tottenham a Real Madrid. (ČTK)
19:51 Liga mistrů - výsledky
Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů: CSKA Moskva - Benfica 2:0 (13. Ščennikov, 56. vlastní Jardel), Karabach - Chelsea 0:4 (21. z penalty Hazard, 36. a 85. Willian, 71. z penalty Fàbregas).
16:57 Chiellini přijde o duel s Barcelonou
Jenom z tribuny bude dnešní zápas s Barcelonou sledovat Giorgio Chiellini, obránce Juventusu má zraněný stehenní sval. (football-italia.net)
15:58 Carvajalovi hrozí stopka na tři utkání
Trest na tři zápasy může dostat Daniel Carvajal, UEFA prošetří jeho žluté napomínání ze včerejšího utkání s APOELem a verdikt vynese 7. prosince. Obránce Realu Madrid v samém závěru otálel s rozehráním autového vhazování a vysloužil si v letošním ročníku milionářské soutěže již třetí žlutou kartu. Ta znamená stopku pro poslední duel skupiny proti Dortmundu, před nímž má Bílý balet jistý postup, zároveň by ovšem Carvajal šel s čistým trestním rejstříkem do vyřazovacích bojů. UEFA nyní prošetří, zda si kartu za zdržování nenechal dát úmyslně. (dailymail.co.uk)
10:01 Sabitzer má vykloubené rameno
RB Lipsko vyučovalo v Monaku a nad tamním AS vyhrálo jasně 4:1, za tři body ovšem zaplatilo jednou ztrátou. Už v průběhu první půle se zranil Marcel Sabitzer, rakouský křídelník má vykloubené rameno a zřejmě ho nemine delší pauza. (sport1.de)
08:57 Feyenoord stanovil smutný rekord
Poprvé v historii se stalo, že některý nizozemský klub v základní skupině Ligy mistrů prohrál všech pět prvních zápasů. Touto bilancí se po včerejšku může "chlubit" Feyenoord Rotterdam, který podlehl 0:1 na půdě Manchesteru City. (vi.nl)
08:35 Bürkiho zranění není vážné
Roman Bürki nedochytal včerejší zápas mezi Dortmundem a Tottenhamem (1:2). Brankář BVB se v závěru srazil s protihráčem Fernandem Llorentem a inkasoval úder do hlavy, kvůli němuž musel střídat. Švýcarský gólman ale nebude chybět dlouho, do kabiny odešel po svých a dle vyjádření klubu se mu daří dobře. (sport1.de)
08:15 Berizzo má údajně rakovinu
Rakovinou prostaty údajně trpí trenér Sevilly Eduardo Berizzo. Španělský klub má během dnešního dne svolat tiskovou konferenci, na níž informaci potvrdí. Berizzo tuto skutečnost hráčům prý prozradil během poločasové přestávky včerejšího zápasu s Liverpoolem, Sevilla o půli prohrávala 0:3, po změně stran ovšem třemi góly dokázala srovnat a vybojovat remízu. (football-espana.net)
08:11 Ronaldo dal vzpomenout na Del Piera a Rebrova
Střelec Realu Madrid Cristiano Ronaldo se prosadil ve všech prvních pěti zápasech základní skupiny Ligy mistrů, což se před ním povedlo jenom dvěma fotbalistům. V sezoně 1995/1996 to dokázal Alessandro Del Piero, jehož o dva roky později napodobil Sergej Rebrov. (sport-express.ru)