31.10.2017 20:45 CET
1 : 1
(1:0)

Remízu Juventusu se Sportingem zachraňoval Higuaín

Zaváhání mocných - tak by se dal s trochu nadsázkou a ve zkratce nazvat úterní den v základních skupinách Ligy mistrů. S nepořízenou odjela z Říma Chelsea, které AS uštědřilo výprask 3:0, Atlético před vlastními fanoušky nedokázalo porazit v deseti hrající Karabach a tři body neslaví ani Juventus.

Mistr Itálie byl na hřišti Sportingu jednoznačným favoritem, ovšem vstup do utkání se mu vůbec nepovedl. Ve dvacáté minutě totiž Buffona překonal Bruno Cesar a lisabonský celek šel do vedení 1:0.

Juventini mohli srovnat krok už z následující akce, když Juan Cuadrado vyslal z křídla centr do šestnáctky, kde hlavičkoval Sami Khedira. Pokus německého středopolaře si ale cestu do branku Sportingu nenašel a stav zápasu se neměnil.

Cesar si pak v druhé půli mohl připsat i druhou branku v duelu - v šedesáté minutě nestřílel ze špatného místa, avšak branku minul a brejk domácích tak gólem na 2:0 neskončil. Neprosadil se ani Bas Dost, jenž se ocitl v zajímavé šanci zhruba o dvě minuty později.

Turínští se tak přece jen dočkali alespoň vyrovnání. V sedmdesáté deváté minutě střetnutí přihrával Cuadrado Higuaínovi a argentinský kanonýr poslal míč do sítě Sportingu. Juventus tak veze z Lisabonu bod za remízu 1:1.

Furia Ceca

Mám tušáka, že tohle bude nekoukatelný zápas...

1:2

0:3

noustres

Plichta pro Sporting při aktuální marodce je maximum.

Už se těším! Jen se pořád není jestli to bude live na O2

jedinej JUve a basilej není v TV

je, Digi Sport 5

No doufám, že nastoupí Rugani.Byla by hloupost, ho teď po dvou vyhraných zápasech v kterých obstál, posadit na lavičku.Je třeba už to lehce ustálit.Dnes si myslím, že to zvládneme, doufám že to nebude klasické Juve, které si zkomplikuje ve skupině cestu za postupem.Snad se prosadí Higuain a Dybala, potřebují v LM nabrat sebevědomí.

bodaj by motyka vystrelila a my si nestazili skupinu jak to mame vo zvyku a minimalne remizujeme v sportingu v pripade vyhry sa nam uz aj proti barce bude doma lahsie hrat a mohla by byt zdolatelna FORZA JUVE

Furia Ceca

Jsme mohli oblíct už dneska před celou Evropou, ne jen proti Beneventu.

Han střelil první

Nevěřím, že to tahle děsivá sestava ukope.

brenk

čo to tam Giorgio nacvičoval?

Furia Ceca

To je zase výkon! Si jako myslí, že se zápasem prochrápou a Sporting se porazí sám nebo co?!

Hans82

ach boze

10

pořád dokola stejný góly, ze stejných prostorů mezi obranou a vápnem...

DelPiero137

Toto bol trestuhodny gol, jeden hrac vystartoval medzi presilu a nekryty strielal

Furia Ceca

Když se ale podíváš znovu, tak zjistíš, že Barzagli ze střely uhnul záměrně, aby měl Gigi dobrej výhled. Bohužel, ten se nestihl vrátit.

To ale není jeden zápas, ale posledních pět, šest v řadě

Ale stale sme si vedeli vypracovat nejake sance, kombinacne nieco vymyslet, ale dnes tam zatial nie je ziadny svetly moment. Allegri by mal poslat hned po polcase Costu alebo Bernu. Ale uz vidim, ze to tam bude drzat do 70. minuty. Keby jeden z nich dvoch hral od zaciatku, uz vidim alo tam posle Cuadrada hned.

Furia Ceca

Co je s tím Alexem? Vždyť ten poslední zápasy hraje úplně příšerně...

Vsetko je zle, ale kto by najviac potreboval prefackat je Lobo. To je strasidelne, co tam stvara

10

1. poločas bez střely na bránu, bravo ragazzi

To je na facku toto

Furia Ceca

Mario taky hraje super zápas... Zbytečná žlutá, dvakrát promáchl + dvě dost krkolomý herecký čísla.

brenk

najlepší na ihrisku je z Juve snáď De Sciglie lebo ten nespravil vôbec nič

To by chcelovystrfiedat 75 percent tymu, co asi moc nepojde :D, Ale hore Matuidi, Costa a dole Lobo a Khedira

*vystriedat

M11

Tak tomu rikam vykon

9 hráčů katastrofa, standart Pjanič a Buffon.To je propadák.

stuff

Blaznovstvo, co hrame. Iba pobehujeme medzi ich hracmi. Tam nikto nevie, co ma robit

10

stejně jako s Realem ve finále, střed zálohy se zastaví na vápně a čumí...stačí, aby dal hráč míč pod sebe, nebo se míč do tohodle prostoru odrazil a končí to pravidelně gólem tohle s Pjanićem a Khedirou nebude lepší...

Hans82

hlavne Kurvadrat mi pije krev

brenk

ty vole Dybala triafa už výhradne tribúnu alebo čo?

Furia Ceca

Kurva, proč to ten Cuadrado nezjednoduší? Jeho strana je hratelná - a on to komplikuje tím, že si hraje na Messiho.

10

možná je hratelná díky němu...jako jedinej se dneska nebojí nějaký zodpovědnosti

brenk

Cuadrado nepozná strach

Furia Ceca

Bych ani neřekl... Sporting ho tam nechává volnýho jako kůl v plotě.

brenk

Gelson si dnes robí zo Sandra trhací kalendár

Nechapemnacotam drzi Sandra vole. Ten Max je fakt kreten

Furia Ceca

Čas letí... Jestli aspoň nesrovnáme, tak máme blíž k EL než osmifinále LM.

Furia Ceca

Konečně se Gonzalo chytá i v důležitých zápasech a momentech... No už bylo na čase

10

nejhorší Dybala v sezoně, tohle byla hodně velká bída

Furia Ceca

Mandžukić, Sandro bohužel to samý... Víc hráčů ukázalo dneska svoje dno.

.. Costa měl přijít opět dřív a Berna taky - za Mandžukice, kterej je dnes podle mě daleko horší než celej Dybala..

Dybala tragedia

Furia Ceca

Bod má cenu zlata po tom průběhu, ale...

Jinak ti byl humáč. Mohli jsme klidně vyhrát, kdybychom hráli i první poločas. A ten výkon po vyrovnávacím gólu byl co? Z naší strany nechutnej kalkul postupu z 2. místa, místo abychom se pokusili ještě o to první zabojovat. I když to jsme asi prosrali hned v prvním kole...

10

Barcelona ztratila v Řecku, o první místo klidně hrát šlo...otázka je, jestli to je výhoda, zatím to vypadá tak 50/50

Furia Ceca

Nesledoval jsem ostatní zápasy, chci se podívat na sestřihy, aniž bych znal výsledky.

O to víc to nasere...

Na druhou stranu, z prvních příček bude asi postupovat hodně anglických klubů.

Yzemi

M11

!!! FORZA JUVE !!! chtelo by to pul tymu krapet proliskat

Typickej Juventus Ve skupinách hrajou hovno a rozpálí to až ve vyřazovačkách

víc netřeba dodávat..každý to viděl.Cuadrado a Higuain udělali zápas a Pipita nás prostřílel do osmifinále.Dnes někteří hráči na drogách.(Mandzukič atd..dál nikomu nakládat nebudu).

10

btw. ten Ristovski na pravým beku, kterýho si x let přehazovala půlka Serie B, odehrál naprosto monstrózní zápas, klobouk dolů...to jsem od našich beků dlouho neviděl, rozhodně ne tuhle sezonu

DelPiero137

Takto to nepojde. Pjanic do zatiahnutej obrany nie je ono, Dybala priserny a celkovo velmi utopeny daleko za 16-kou. Kridla = nevyuzity potencia sedi na lavicke. Ale najpodstatnejsie, nemame strad pola. Max to nevie poskladat citlivo vzhladom na supera. Khedira-Pjanic je platna na Udine ale v LM. Mali by sme prejst na trojclennu zalohu.

Obrana je kapitola sama o sebe. MDS nehraje mesiace (naposledy ked hral katastrofa) a sup ho do zakladu na takyto zapas. Majsterstich.

FORZA JUVE!!!

By mě zajímalo % zkažených přihrávek Juve a prohraný souboje

10

u těch prohraných soubojů by to asi nebylo tak hrozný, když hráči do žádných ani nechodili

Matuidi B. 89 -18

Pjanic M. 92 -98 v prvom stĺpci máš percentuálnu úspešnosť a v druhom počet prihrávok jednotlivých hráčov