Colorado Rapids (USA)

 

Kevin Doyle kvůli opakovaným otřesům mozku ukončil kariéru

Bývalá opora Wolverhamptonu a irské reprezentace Kevin Doyle se včera rozhodl po 16 letech uzavřít svou profesionální kariéru, čtyřiatřicetiletého útočníka Colorada Rapids k rozhodnutí dohnal další otřes mozku. Lékaři mu radili, aby se dále zcela vyhýbal hlavičkování balonu...  
30.09.2017 | Aktuality | 10 komentářů
 

Howard po sezóně posílí Colorado Rapids

Everton po sezóně opustí Tim Howard. Zkušený americký brankář se vrátí do vlasti, kde bude oblékat dres Colorada Rapids, kde 37letý gólman podepsal kontrakt na tři a půl roku...  
20.03.2016 | Aktuality | 87 komentářů
 

Jermaine Jones v USA mění New England Revolution za Colorado

Jeden velký přestup se uskutečnil v rámci zámořské MLS. Jen pár hodin před startem soutěže Colorado Rapids vyměnilo svůj výběr v prvním kole příštího draftu za cenné zkušenosti 58násobného amerického reprezentanta Jermaina Jonese...  
05.03.2016 | Aktuality | 21 komentářů
14.07. Colorado Rapids dokončilo příchod Barnese
Giles Barnes bude nastupovat za Colorado City. Devětadvacetiletý útočník se do zámořského celku vydává z Clubu Léon, přičemž uzavřel smlouvu do konce sezóny s opcí. (transfermarkt.de)
16.03. Colorado angažovalo útočníka Boliho
Yannick Boli bude ve své kariéře pokračovat za Colorado Rapids. Odchovanec PSG se do zámoří stěhuje z čínského Dalianu Yifang, se svým novým chlebodárcem potom uzavřel kontrakt do konce tohoto roku. (transfermarkt.de)
21.02. Mason míří do Colorada Rapids
Joe Mason je na odchodu z Wolverhamptonu Wanderers. Irský útočník má namířeno do USA, na jeho hostování úspěšně pracuje Colorado Rapids. (dailymail.co.uk)
30.01. Colorado Rapids dokončilo příchod Wilsona
Danny Wilson je novou posilou Colorada Rapids. 26letý obránce přichází z glasgowských Rangers a v zámoří uzavřel tříletý kontrakt, součástí smlouvy je i opce na čtvrtou sezonu. (espnfc.com)
28.01. Wilson údajně směřuje do Colorada
V zámoří údajně bude ve své kariéře pokračovat Danny Wilson, obránce Rangers podle informací médií přestupuje do Colorada Rapids. (espnfc.com)
16.12.2017 Grella novou akvizicí Columbusu
Columbus Crew od nadcházející sezóny posílí Mike Grella. Ten se přitom teprve včera stěhoval z New Yorku Red Bulls do Colorada Rapids, které ho nyní vyměnilo za druhou volbu v draftu 2019. (transfermarkt.de)
30.11.2017 Hudson novým trenérem Colorada
Colorado Rapids z pozice trenéra povede Anthony Hudson. Bývalý lodivod Nového Zélandu na lavičce vystřídá Pabla Mastroeniho, jenž skončil v srpnu a od té doby mužstvo dočasně vedl Steve Cook. (transfermarkt.de)
28.09.2017 Kevin Doyle ukončil kariéru
Bývalá opora Wolverhamptonu a irské reprezentace Kevin Doyle se dnes rozhodl po 16 letech uzavřít svou profesionální kariéru, čtyřiatřicetiletého útočníka Colorada Rapids k rozhodnutí dohnal další otřes mozku. (coloradorapids.com)
16.08.2017 Colorado Rapids propustilo trenéra
Nového trenéra hledá zámořský celek Colorado Rapids, odkud byl propuštěn Pablo Mastroeni. Amerického celku se nyní dočasně ujme dosavadní asistent Steve Cooke. (goal.com)
27.07.2017 Colorado oficiálně získalo Aignera
Stefan Aigner má po odchodu z Mnichova 1860 jasno o svém dalším angažmá. Devětadvacetiletý křídelník se vydal do Colorada Rapids, kde se dohodl na smlouvě do konce roku 2021. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci