25.09.2013Kup Srbije16F
Borac Čačak - FK Rad
2:1
30.10.2013Kup SrbijeOF
FK Donji Srem - Borac Čačak
2:0
16.02.2009 Tottenham možná posílí mladý Lazovič
Darko Lazovič by se brzy mohl stát posilou Tottenhamu, kde byl minulý měsíc již na testech. 18letý srbský záložník hraje za klub FK Borac Cacak, jeho cena je odhadována na půl milionu liber a na svém kontě již má start za seniorskou reprezentaci.
16.01.2009 Hertha testuje mladého Srba
Teprve 18letý Srb Darko Lazović by si mohl v příštích měsících zahrát Bundesligu. Záložníka Boracu Čačak v současné době testuje berlínská Hertha.
15.11.2008 Fanoušci musí do vězení
Tři až šest měsíců ve vězení si odsedí tři fanoušci srbského Borac Čačak. Ti v říjnu 2006 rasisticky uráželi Mika Tamvaniera, vlastního hráče tmavé pleti. Dalších třiadvacet lidí vyvázlo s podmínkou.
23.10.2008 Srbští fanoušci půjdou za rasistický útok do vězení
Srbský soud odsoudil čtyři fanoušky klubu Borac Čačak k souhrnnému trestu odnětí svobody čtyři a půl roku za rasově motivovaný útok na ghanského fotbalistu Solomona Opuku. Ten s klubem okamžitě rozvázal smlouvu. Jednotlié tresty e pohybují v rozmězí od deseti měsíců do roku a půl za mřížemi. Šest měsíců si odsedí také člověk, který vyhrožoval svědkovi celé události.
10.03.2008 Fanoušci v Srbsku napadli hráče
Nepěkný závěr mělo sobotní utkání srbské nejvyšší soutěže mezi kluby Borac Čačak a Bezanija. Po závěrečném hvizdu vtrhli na hřiště fanoušci a jejich obětí se stal dvacetiletý Ghaňan Solomon Opaku, který z celého incidentu vyvázl s menšími zraněními. Šest útočníků bylo zatčeno, čtyři z nich pak obviněni z rasismu.
16.10.2006 V Srbsku zatčeno osm fanoušků
Osm fanoušků srbského klubu Borac Čačak bylo zatčeno a obviněno z rasismu při utkání první ligy s Voždovacem Bělehrad. Skupina fanoušků hajlovala a skandovala rasistická hesla na adresu hráče vlastního týmu, zimbabwského útočníka Mika Tawmanyery. Zápas musel být v první půli na deset minut přerušen, aby mohla proti výtržníkům zasáhnout policie.
02.07.2005 FK Radnicki Novi Beograd se nezúčastní příštího ročníku...
FK Radnicki Novi Beograd se nezúčastní příštího ročníku nejvyšší soutěže v Srbsku a Černé Hoře. Klub totiž o místo mezi tamní elitou připravily finanční potíže a jeho místo zaujme letos sestoupivší FK Borac Cacak, který dostal přednost před čtvrtým týmem druhé ligy FK Mladost Apatin.
Další expres zprávy
Poslední zápas
30.10.FK Donji Srem - Borac Č.2:0
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci