Valencia CF Španělsko - Valencia CF - Zprávy

Kluivert směrem k budoucnosti: Mám to tady rád, chci zůstat ve Valencii

Justin Kluivert hostuje z AS Řím ve Valencii a další budoucnost 24letého křídelníka zůstává otevřená. Dvojnásobný nizozemský reprezentant by ale chtěl zůstat na Mestalle...

Valencia to na Balaídos zvládla a polepšila si v boji o záchranu

Fotbalistům Los Che se zase může lépe dýchat. Valencia vyhrála na hřišti Celty Vigo 2:1 a s mírným náskokem se drží mimo sestupové příčky. Hotovo samozřejmě ještě není a ve zbývajících čtyřech kolech to bude boj. Na Estadio Balaídos spasil Netopýry Justin Kluivert a Pablo Marí.

Valencii teče do bot, dokáže se vzchopit ve Vigu?

Celkem pět zápasů zbývá Valencii na to, aby uhájila svojí prvoligovou příslušnost. Fanoušci Los Che stále nemají klidné spaní a trochu by to mohlo změnit 34. kolo, ve kterém Valencia zavítá na půdu trápící se Celty Vigo. Ani domácí nemají jistotu záchrany, přestože na třinácté příčce se jim dýchá o poznání lépe.

Derbi de la Comunitat skončilo k nespokojenosti obou remízou

Remíza 1:1 z derby mezi Valencií a Villarrealem je ztrátou pro oba celky. Domácí "Netopýři" si v boji o záchranu moc nepolepšili a "Žlutá ponorka" pro změnu tratila ve snaze zahrát si příští rok Ligu mistrů. Hosty poslal po hodině hry do vedení Jackson, ale o pár minut později vyrovnával Lino.

Valencia se pohybuje těsně nad propastí. Shodí ji do ní Villarreal?

Valencia prožívá hodně strastiplnou sezonu a ocitá se hodně blízko sestupovým pozicím. Aby do nich nespadla, potřebuje získávat body neustále. Ve středu večer by to ale mohl být problém, protože na stadionu Mestalla se ukáže Villarreal. A ten pořád nevzdává sen o tom, že se probojuje do Ligy mistrů.

Valencia v Cádizu nepochodila a zůstává v sestupovém ohrožení

Po dvou výhrách spadla Valencia zpátky nohama na zem, když v Cádizu nestačila na tamní celek 1:2. Šest kol před koncem soutěže tak zůstává v bezprostředním sestupovém ohrožení. To platí i pro Cádiz, byť si výhrou nad Los Che samozřejmě polepšil. Výhru domácích zařídili Escalante a Guardiola.

Cádiz potřebuje uspět, s Valencií se mu dlouhodobě daří

Valencii se daří vzdalovat se každým dalším kolem od pohromy, kterou by znamenal sestup. V neděli po obědě bude usilovat o třetí ligovou výhru v řadě, která by mu dodala ještě víc naděje. Ta naopak rapidně dochází domácímu Cádizu.

Baraja: Potřebný impuls nám dodalo kouzlo Mestally

Valencia byla zvyklá bojovat o pohárové pozice, mizerná práce jejího vedení se ovšem odrazila na výsledcích a tradičnímu španělskému klubu letos hrozí sestup z nejvyšší soutěže. Až na konci dubna se Netopýrům povedlo slepit dvě ligové výhry v řadě, po Elche včera udolali i Valladolid...

Valencia vydřela důležitou výhru nad Valladolidem

Až ve třetí minutě nastavení dokázala Valencia získat všechny body nad Realem Valladolid a zase se o něco více přiblížila záchraně. Los Che nezačali nejlépe a po prvním poločase dokonce prohrávali. Po změně stran ale nejprve vyrovnal Diakhaby a v nastavení rozjásal domácí fanoušky na stadionu Mestalla Javi Guerra.

Valencia ve své cestě za záchranou vyzve Valladolid

Barajova družina bude v rámci vloženého jednatřicátého kola hostit na svém domácím stadionu Mestalla Valladolid. Ten se v posledních zápasech vrátil na vítěznou vlnku, jinak je ale stále namočen do boje o záchranu. V současnosti je čtrnáctý a na sestupovou zónu, konkrétně právě na osmnáctou Valencii, má náskok pouhých pět bodů.

Valencia uniká sestupu, zvládla důležitý duel v Elche

Valencia se letos topí v sestupových vodách a po nedělním zápase s Elche se zase může trochu nadechnout. Na půdě posledního celku LaLigy vyhrála 2:0 díky brance Lina a vlastňáku Verdúa. Osm kol před koncem soutěže boj o záchranu pokračuje a Los Che samozřejmě ještě nemají zdaleka vyhráno.

Valencia potřebuje nutně zabrat, zápas proti Elche pro ni bude klíčový

Záchranářský souboj bude k vidění na Estádio Martínez Valero v Elche, kde se domácí utkají s Valencií. Reálná možnost záchrany se však týká už pouze celku z třetího největšího španělského města, "Los Franjiverdes” jsou s odstupem čtrnácti bodů beznadějně poslední. Tento bodový odstup mají právě na Valencii, která se po další prohře v minulém týdnu propadla na předposlední příčku.

Duel spících obrů ovládla Sevilla. Valencii přiblížil sestupu netradiční střelec i VAR

Klání celků dočasně přežívajících z úspěchů minulosti ve 29. kole LaLigy ovládla Sevilla, která zdolala domácí Valencii 2:0. Hosty poslal do vedení ve druhé půli svou vůbec premiérovou ligovou brankou v kariéře Loïc Badé. V 75. minutě navíc dodal klubu z Andalusie klid střelec Suso. Rojiblancos se tak díky třetí výhře z posledních pěti zápasů vyhrabali bezpečně nad pásmo sestupu, kde je naopak po další blamáži plně namočena domácí družina. Té v utkání nepřálo ani štěstí, neboť hned dvě původně nařízené penalty v její prospěch rozhodčí odvolal.

Topící se Valencia přivítá rovněž klopýtající Sevillu

Duel Valencie se Sevillou slibuje na první pohled pohárové střetnutí, nicméně oba celky v tuto chvíli mají zcela jiné starosti. Valencia se topí v sestupovém pásmu a velmi vážně jí hrozí pád do nižší soutěže. Sevilla je na tom výsledkově lépe, ale umístění ve druhé polovině tabulky je pro tak ambiciózní celek obrovským propadákem.

Valencia odjela s prázdnou i z Almeríe

Valencia si připsala další porážku, tentokrát na hřišti Almeríe. Ta ukořistila první výhru po čtyřech zápasech a vyhoupla se ze sestupové zóny na šestnáctou pozici. O tři body se zasloužili zejména skórující Melero a Babić, za hosty sice snížil o chvíli později Castillejo, vyrovnání se už ale nekonalo.