SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

Eibar doma padl s lepší Mallorcou

Mallorca překvapivě uspěla v Eibaru a i přes nervózní závěr si bere všechny tři body. Ty jí zařídily trefy Daniela Rodrígueze z první půle a především mladíčka Kuba z poločasu druhého. Snížení Bigase už znamenalo pramálo.

Mallorca se o zázrak pokusí proti Eibaru

Je až s podivem, jak málo toho Eibar s Mallorcou sehrál. Doposud v novém tisíciletí registrujeme jen tři vzájemné zápasy. Na začátku ročníku se díky těsné výhře 2:1 radovala Mallorca, takže na tahu je Eibar.

Eibar přejel Levante o tři góly

Levante před týdnem nečekaně porazilo Real Madrid, ale v Eibaru zle narazilo a prohrálo rozdílem tří branek. Náskok Eibaru zajistil už v prvním poločase Charles, stejný muž na začátku druhého dějství zvýšil a poslední ránu z milosti uštědřil hostům Fabio Orellana.

Poslední kat Realu Madrid se pokusí zlomit prokletí Eibaru

V sobotu odpoledne se jako první do sebe pustí Eibar s Levante a pro hosty to není zrovna dobrá zpráva. Ačkoli se jim v lize daří víc než Eibaru, který se trápí u dna, mají problém s dějištěm zápasu. Ze Estadio Municipal de Ipurua se totiž za posledních dvacet let ještě nikdy nevraceli jako vítězové.

Messi zdemoloval Eibar čtyřmi góly

Barcelona jde minimálně na pár hodin do čela LaLigy, neboť díky dalšímu úchvatnému vystoupení Lionela Messiho porazila Eibar. Šestinásobný držitel Zlatého míče se trefil čtyřikrát a jednu branku obstaral Arthur.

Eibar se v Barceloně pokusí o zázrak proti nejlepší ofenzivě ligy

Barcelonu čeká již v úterý večer náročné vystoupení na San Paolu v Neapoli. Ještě před tím, než se blaugranas představí v Lize mistrů, musí se na domácí půdě poprat s Eibarem. A to by pro Barcelonu neměla být složitá práce.

Deportivo těsně porazilo Eibar

Deportivo doma těsně porazilo Eibar, kterému se kromě úvodu utkání mnoho věcí nepovedlo. O vítězství domácích rozhodla druhá polovina, v níž vstřelili dvě branky.

Alavés hostí bitvu dvou sousedů, kterým jde o všechno

Páteční předehrávka 23. kola LaLigy se odehraje na Estadio Mendizorrotza v Alavésu. Domácí celek se popere o tři body se svým nejbližším tabulkovým soupeřem, kterým je Eibar. Oba soupeři mají stejný počet bodů a velmi blízko k sestupové zóně.

Eibar se rozešel smírně s Betisem

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi Eibarem a Betisem, přičemž z výsledku nemá radost ani jedna strana. Oba góly padly v úvodní čtvrthodině, což diváky muselo nutně nabudit, ovšem na třetí zásah už pak čekali marně.

Real Betis a prokletí stadionu v Eibaru

Nedělní odpoledne zavede fandy LaLigy v rámci jejího 22. kola na Estadio Municipal de Ipurua, kde své domácí zápasy hraje Eibar. Dostaví se sem také Real Betis, který tuhle cestu ale vůbec nemusí. V Eibaru totiž moc bodů nezískává.

Celta Vigo doma opět nevyhrála, s Eibarem získala pouze bod

Celta Vigo se ze sestupového pásma zatím nevymaní, neboť doma opět nebyla schopná zvítězit a s Eibarem jenom remizovala 0:0. Celestes přitom měli několik šancí, v té největší ale Néstor Araujo orazítkoval jen tyč.

Celta se bije o záchranu s Eibarem, který zažil šok

Eibaru se povedlo už dvakrát po sobě porazit Celtu, ale to se odehrálo vždycky na domácí půdě. Ve Vigu se mu naopak nedaří a naposledy zde vyhrál před téměř třemi lety. Další šanci má v neděli odpoledne v rámci 21. kola.

Eibar se postaral o překvapení a doma porazil Atlético 2:0

O velké překvapení se v sobotu večer postaral SD Eibar, který si vyšlápl na Atlético Madrid. Domácí zvítězili 2:0 po brankách Eduarda Burgose a jeho jmenovce Expósita. Atlético předvedlo nemasný neslaný výkon a zejména v boji o titul je to výrazná ztráta.

Útok Eibaru se pokusí probudit proti nejlepší obraně ligy

Eibar čeká velmi náročný úkol. V rámci 20. kola LaLigy musí jeho útok zregenerovat veškeré své síly a zapnout na maximum. Ale vzhledem k tomu, že se proti němu postaví nejlepší obrana ligy, to bude mít hodně těžké.

Valencia si zahrávala, ale těsné vedení nad Eibarem udržela

Valencia si nejtěsnějším možným rozdílem poradila s Eibarem a bere tři body. Stačila jí k tomu jediná branka, o kterou se ve 27. minutě postaral Maxi Gómez. Stejný hráč skóroval ještě jednou, ale tento zásah mu sudí pro ofsajd neuznal.