SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

Eibar a Huesca si to rozdají v důležitém záchranářském duelu

O záchranu se bude v sobotu odpoledne bojovat na stadionu Municipal de Ipurua v Eibaru. Domácí celek se nachází těsně nad sestupovým pásmem, ale to se může rychle změnit, pokud s Huescou prohraje, nebo jinak ztratí body. Huesca je poslední a na svého hostitele ztrácí jen dva body.

Elche udolalo Eibar a oživilo naděje na záchranu

Ryze záchranářský duel byl v sobotu odpoledne k vidění na stadionu Manuela Martíneze Valera v Elche. Los Franjiverdes zvítězili po jediném gólu Daniela Calva 1:0 a bodově se na svého soupeře dotáhli.

Nový trenér Escríbá začne na lavičce Elche v zápase proti Eibaru

O záchranu se bude hrát na půdě Elche, kam zavítá Eibar. Hosté nevyhráli v šesti zápasech v řadě, ale ještě delší čekání panuje na domácí straně. Elche vyhrálo naposledy koncem října loňského roku a tuto negativní bilanci odskákal trenér Jorge Almirón.

Eibar se s Realem Valladolid rozešel smírně

Real Valladolid sice v Eibaru dobře začal, když už po sedmi minutách šel do vedení díky penaltě Roqueho Mesy, ale ještě do konce první půle srovnal na konečných 1:1 Kike.

Valladolid se potápí. Teď má ale šanci postoupit výš

V sobotu v podvečer se do sebe na Estadio Municipal de Ipurua pustí dva týmy bezprostředně namočené do sestupových starostí. A vzhledem k tomu, že od sebe oba soky dělí jen skóre, mohl by to být hodně emotivní duel.

Osasuna díky pozdní trefě Budimira přestřílela Eibar

Osasuna se dočkala dalších tří bodů a slavit je bude o to víc, že se na ně pořádně nadřela. Ještě pět minut před koncem by brala jen bod, ale pak zaúřadoval zkušený Chorvat Ante Budimir a spasil domácí celek.

Eibar se pokusí prolomit smolnou fazonu v Pamploně

Osasuna se zuby nehty snaží nespadnout na poslední příčky, ke kterým má stále blíže. S nadějí proto vyhlíží nedělní utkání na domácí půdě stadionu El Sadar, protože na něj přijede Eibar. A tomu se v Pamploně rozhodně nedaří.

En-Nesyriho Eibar uhlídal, ale stejně se Sevillou prohrál o dvě branky

Sevilla jela do Eibaru s pověstí obávaného týmu, který má obrovskou ofenzivní sílu v podobě jediného hráče. Youssefa En-Nesyriho. Ten se dnes sice netrefil, ale výrazně napomohl trefám Lucase Ocampose a Joana Jordána.

Obranu Eibaru čeká těžká prověrka. Přijede Sevilla v čele s En-Nesyrim

Sevilla se rozehrála do velké pohody a náhle jí ani čtvrté místo v LaLize nemusí stačit. S úkolem zastavit ostrostřelce Youssefa En-Nesyriho se musí v sobotu odpoledne poprat Eibar, který se naopak propadá tabulkou stále hlouběji.

Celta neudržela vedení a s Eibarem jen remizovala

Zase to Celtě nevyšlo. Ačkoli byla proti Eibaru jednoznačně lepším a aktivnějším týmem, dělí si s ním bod. Sice ji poslal do vedení Méndez, jenže po změně stran se krásnou ranou prosadil hostující Bryan Gil.

Celta hledá ztracenou formu proti Eibaru

Nedělní podvečer bude patřit klání na Estadio Balídos, kde své domácí bitvy bojuje Celta. Do Viga za ní přijede Eibar, který by rád využil prudkého ústupu formy domácího týmu.

Dmitrović: Škoda, že gól k ničemu dobrému nevedl

Marko Dmitrović patří mezi nejlepší brankáře španělské ligy a jeho síla není jenom ve vlastním pokutovém území. Srbský gólman chytá za Eibar a včera svým spoluhráčům přispěl i proměněným pokutovým kopem, v souboji s Atléticem pokořil Jana Oblaka...

Luis Suárez odmítl bodovou ztrátu, Atlético po výhře na Eibaru zvýšilo náskok

Eibar byl opravdu blízko cennému bodu, ale duel s vedoucím týmem ligy nakonec prohrál. Atlético spasil uruguayský útočník Luis Suárez, který nejprve odpověděl na úvodní branku brankáře Dmitroviće a minutu před koncem proměnil pokutový kop.

Zastaví Eibar rozjeté Atlético?

Atlético Madrid má ze všech účastníků španělské nejvyšší soutěže odehráno nejméně utkání, přesto se jeho náskok na čele tabulky zvyšuje. Svěřenci Diega Simeoneho teď mohou odskočit už na rozdíl sedmi bodů a stále budou mít na Real Madrid jedno utkání k dobru. "Atleti" se ve čtvrtek večer představí na půdě nevyzpytatelného Eibaru.

Levante otočilo utkání s Eibarem, rozhodl Morales

Levante si sice zahrávalo a byl to právě hostující Eibar, kdo se prosadil jako první, ale tři body má nakonec právě domácí celek. V barvách Levante se ve druhém poločase prosadili Melero s Moralesem.