Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Real Valladolid v Bilbau dvakrát prohrával, ale nakonec veze domů bod

Bilbao nevyužilo nabízenou možnost a ačkoli nad Realem Valladolid dvakrát vedlo, pokaždé nechalo svého soupeře srovnat. Real Valladolid se i díky pozdní trefě Weissmana vrací domů s cenným bodem.

Bilbao cítí šanci na posun. Nebo Valladolid zlomí venkovní smůlu?

Bilbao mná za sebou skvěle zvládnutý duel s Atléticem a tohle sebevědomí bude potřebovat v dohrávce 33. kola. Středeční podvečer je pro něj ideální šancí na tři body, protože na stadion San Mamés zavítá trápící se Real Valladolid.

Real Valladolid se s Cádizem rozešel smírně

Domácí Real Valladolid brzy jásal po vstřelené brance, o níž se už po patnácti minutách postaral Óscar Plano, jenže tři body si doma nakonec nenechal. Po hodině hry přispěl svou trochou k dělbě bodů Cala, který srovnal na konečných 1:1.

Real Valladolid nesmí zaváhat, Cádizu stačí k záchraně málo

Sestupem stále ohrožený Real Valladolid se pokusí připsat si první ligovou výhru od začátku března, když se v sobotu odpoledne na jeho stadion José Zorilla podívá Cádiz. Tomu se však daří překvapovat mnohem větší jména.

Real Valladolid v závěru srovnal, Elche lituje zahozených šancí

Elche sice dlouho vedlo a už to vypadalo, že konečně zase oslaví tři body, jenže zápas má minimálně 90 minut. A dnes ho až do konce dohrál Real Valladolid, který srovnal krok i výsledek tři minuty před koncem.

Elche svede s Realem Valladolid utkání o pomyslných šest bodů

Ve středu večer se do sebe na Estadio Manuel Martinez Valero pustí dva týmy, které zoufale bojují s časem i vlastní formou. Elche doma hostí Real Valladolid a oba celky potřebují vyhrát, aby se trochu vzdálily od reality sestupu.

Granada jede z Valladolidu jako vítěz, protože otočila zásadní duel

Granada poprvé po čtyřech měsících vyhrála venkovní duel, byť se ani dnes nevyvíjel zrovna ideálně. Domácí Real Valladolid se totiž ujal vedení. Jenže Granada v závěru díky trefám Moliny s Quinim otočila utkání ve svůj prospěch.

Valladolid se pokusí zopakovat poslední úspěch proti unavené Granadě

Pohárová anabáze Granady se zřejmě chýlí ke konci a zachránit trochu rozpolcenou sezonu se Granada pokusí v neděli odpoledne ve Valladolidu. A to poslední dobou není zrovna snadný sok.

Barcelona vydřela výhru nad Valladolidem a na čelo ztrácí už jen bod

Moc nechybělo a Barcelona by nevyužila víkendového zaváhání Atlética Madrid na půdě Sevilly. Na Camp Nou se s Valladolidem trápila a vysvobodil ji až gólem v 90. minutě Ousmane Dembélé. Katalánci v té době už hráli v početní výhodě po vyloučení Plaňa čtvrthodinu před koncem.

Barcelona chce udržet kontakt s prvním místem, nemile překvapit jí hodlá Valladolid

Na Velikonoční pondělí odehrají svůj zápas FC Barcelona s Valladolidem a o favoritovi nemůže být pochyb. Katalánci se po sérii osmnácti zápasů bez porážky výrazně přihlásili do boje o titul a s Valladolidem mohou opět zvýšit tlak na vedoucí Atlético. Hosté na Camp Nou zvítězili naposledy v roce 1997.

Brankář Bounou gólem v nastavení zachránil Seville remízu

Hrdinou sobotního duelu mezi Valladolidem a Sevillou se stal marocký brankář Yassine Bounou, který v nastaveném čase gólem zařídil konečnou remízu 1:1. Bounou šel ve čtvrté minutě nastavení do vápna, když se k němu poodrážel balón a přesnou střelou se mohl jít se svými spoluhráči radovat.

Valladolid je těsně nad propastí, se Sevillou chce bodovat

Fotbalisté Valladolidu nemají na růžích ustláno a v poslední třetině sezony je čeká boj o záchranu. Křehký náskok tří bodů na sestupové příčky si budou chtít vylepšit v zápase se Sevillou, která neohroženě míří za další účastí v Lize mistrů.

V Pamploně gól nepadl, Osasuna hrála s Valladolidem 0:0

Bezbranková remíza byla k vidění na El Sadaru v Pamploně. Osasuna i Valladolid si vytvořily některé šance, ale žádná neskončila v síti. Konečný bod je tak na obě strany spravedlivý.

Osasuna se doma představí proti Valladolidu

Osasuna i Valladolid se aktuálně nacházejí mimo sestupové pásmo, neznamená to však, že by měly vyhráno. Oba celky nadále potřebují bodovat a v sobotu k tomu budou mít další příležitost.

Real Valladolid překvapil Getafe a bere tři body

Getafe neodehrálo ve Valladolidu vůbec dobré utkání a nakonec jede domů bez bodů. Real Valladolid vedl už o dvě branky, když ke konci první půle snížil Mata. Ten nakonec utkání nedohrál a po surovém zákroku byl vyloučen.