Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Real Valladolid - Málaga CF 1:3

Překvapení letošní sezony, fotbalisté Malagy, znovu vyhrála a v tabulce se alespoň do večera posunul na páté místo. Tři body ze hřiště Valladolidu zařídili Albert Luque, Apono a Nacho, jedinou trefu domácího celku zaznamenal Oldoni.

Preview: Real Valladolid - Málaga CF

Dalším soubojem týmů středu tabulky je duel Valladolidu s Málagou, i když hosté velmi vážně pošilhávají po pohárové Evropě.

UD Almería - Real Valladolid 3:2

Pět branek a tři červené karty viděli diváci na stadionu Mediterraneo, kde v divokém utkání nakonec porazila domácí Almeria 3:2 Valladolid. V tabulce se Almeria posunula na dvanácté místo, Valladolid zůstal devátý.

Preview: UD Almería - Real Valladolid

Letos nevýrazná Almeria hostí na svém stadionu v rámci třiadvacátého kola španělské Primera Division Real Valladolid.

Real Valladolid - Athletic Bilbao 2:1

Žádný bod a dva zranění hráči, to je výsledek víkendového výletu Bilbaa do Valladolidu. Pucela dosáhla na vítězství díky Víctorovi, který zaznamenal dvě branky, hosté už dokázali pouze snížit prostřednictvím Orbaize.

Preview: Real Valladolid - Athletic Bilbao

Znovuzrozené Bilbao cestuje do Valladolidu, kde svede boj o evropské poháry. To je totiž současný cíl obou celků, kterým se daří více, než by možná někteří před sezónou očekávali. A než by si někteří přáli...

Atlético Madrid - Real Valladolid 1:2

Atlétiko Madrid podlehlo na vlastním hřišti Valladolidu 1:2. Vedení hostům zajistil ve druhé půli Luis Prieto, chvíli poté si vlastní gól vstřelil José Calvo, výhru na stranu Valladolidu však strhl z penalty Víctor.

Souboj dvou týmů v krizi. Atlético hostí Valladolid.

Atlético nevyhrálo již čtyři zápasy v řadě, Valladolid se ze tří bodů neradoval ještě o zápas déle. Kdo prolomí černou sérii?

Real Valladolid - Espanyol Barcelona 1:1

Espanyol klesl po remíze na hřišti Valladolidu na devatenácté místo Primera División. Dlouho to vypadalo, že barcelonští neuhrají ani bod. Na branku Goitoma v závěru prvního poločasu ale přeci jenom Espanyol odpověděl zásluhou Sergia Sáncheze v 79. minutě.

Preview: Real Valladolid - Espanyol Barcelona

Espanyol zatím jízdu letošním ročníkem příliš nezvládá. Nachází se na 18. příčce a vedení se rozhodlo učinit rázný krok - vyměnit trenéra. V katalánské metropoli teď doufají, že se na půdě neobvykle tápajícího Valladolidu odrazí vzhůru tabulkou.

Real Valladolid - Real Betis 1:3

V duelu dvou týmů, kterým se v poslední době dařilo velmi bídně, byl tím lepším Betis, jenž si po vítězství 3:1 veze tři body ze hřiště Valladolidu. Sevillský celek může děkovat hlavně Sergiu Garcíovi, který utkání dvěma brankami ve druhém poločase rozhodl.

Kdo prolomí sérii špatných výsledků? Valladolid, nebo Betis?

Valladolid prohrál tři utkání v řadě, Betis je na tom ještě o něco hůř - naposledy naplno bodoval ve dvanáctém kole, když porazil Gijon 2:1. V uplynulých šesti zápasech získal pouze bod za remízu s Espanyolem a svým soupeřů nastřílel pouze čtyři branky.

Sporting Gijón - Real Valladolid 2:1

Sporting Gijon si připsal druhé vítězství nad Realem Valladolid během čtyřech dní. Hosté tak nepotvrdili vzestup formy a možný atak evropských pohárů. Dvougólové vedení zajistili domácím Carmelo a Barral, za hosty v závěru už jen snížil García Calvo. Valladolid hrál navíc hodinu o deseti bez vyloučeného Marcose.

Preview: Sporting Gijón - Real Valladolid

Máme tu reprízu Copa del Rey. Ve středu se totiž tyto dva celky proti sobě postavily v poháru a vítězně z toho vyšel Gijon v poměru 3:1. Dokáží fotbalisté Sportingu zopakovat skvělý výsledek před domácím publikem?

Real Valladolid - Racing Santander 0:1

Santanderu se v poslední době daří a to dokázal i na hřišti Valladolidu, který v letošní sezóně podává také skvělé výsledky. Hosté zvítězili díky gólu navrátilce Žigiče z 64. minuty a získali tak velmi cenné tři body. V tabulce je Santander už na 11. pozici a na Valladolid už ztrácí pouhé dva body.