Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Elche chce vyhrát podruhé v řadě, proti je Valladolid

Elche se v sobotu odpoledne pokusí doma vytěžit maximum bodů z duelu proti Realu Valladolid a pokud se mu to povede, vyhraje dva duely po sobě úplně poprvé v sezoně. Hosté jsou ale přesto favoritem.

Valladolid zvládl bitvu s konkurenčním Espanyolem a opustil sestupové pásmo

Valladolid se po sobotních zápasech 24. kola španělské nejvyšší soutěže propadl na osmnáctou pozici zaručující sestup do druhé ligy, ovšem na tuto skutečnost dokázal odpovědět na vlastním stadionu proti konkurenčnímu Espanyolu a díky nejtěsnějšímu vítězství 2:1 se vyhoupl na čtrnáctou příčku se sedmadvaceti body. Barcelonský výběr má na kontě taktéž sedmadvacet bodů a je dvanáctý jen díky lepšímu skóre.

Real Valladolid potřebuje probudit své střelce, Espanyol sem jezdí nerad

Real Valladolid prohrál už dvě poslední utkání a teď se bude snažit konečně vyhrát. Opírá se v téhle snaze o domácí prostředí stadionu Nuevo José Zorrilla, kde se mu daří mnohem víc než při výjezdech. A platí to zvlášť v duelu s Espanyolem.

Dva plus jedna pro Gabriho Veigu: Celta doma hravě přetlačila Valladolid

V důležitém souboji dvou sousedů tabulky, kteří mají nebezpečně blízko sestupovému pásmu v LaLize, triumfovala jasně Celta. Ne že by v některých momentech působil Valladolid o tak horším dojmem, nicméně jeho protivník byl zkrátka daleko efektivnější v proměňování šancí. A s úroky tedy mužstvo z Viga oplatilo Pucelanos třígólovou porážku z října loňského roku.

Celta chce Valladolidu oplatit poslední drsnou porážku

V neděli odpoledne se vydáme do Viga, abychom sledovali napínavý duel domácí Celty s Realem Valladolid. Celta má svému soupeři co oplácet, protože naposledy ji Valladolid potupil hned čtyřmi góly.

Canalesova vítězná penalta zajistila Betisu tři body

Betis zvládl své domácí utkání s Realem Valladolid a vyhrál podruhé v řadě. Verdiblancos dvakrát udeřili v průběhu prvního poločasu, přičemž vítěznou branku měl na svědomí z pokutového kopu Sergio Canales. Výhra nad Valladolidem pojistila Betisu pátou příčku.

Real Betis potřebuje znovu zabrat, Valladolid ale přijede s dobrou formou

Už tři a půl roku Real Betis odolává nájezdům Realu Valladolid a když se s ním utká v Seville, neprohrává. To by Real Valladolid přirozeně moc rád změnil a další šanci bude mít v sobotu odpoledne v rámci 22. kola LaLigy.

Marné čekání na gól na Estadio José Zorilla, Valladolid se s Osasunou rozešel bez branek

Nedělní mač mezi týmy ze středu tabulky vítěze nepřinesl. Více než 21 tisíc diváků ve Valladolidu čekalo na vstřelenou branku marně, Osasuna si tak připsala třetí remízu z posledních čtyř střetnutí, Real díky bodu přeskočil alespoň Celtu a je třináctý.

Real Valladolid změří síly s Osasunou

O třetí výhru v řadě budou usilovat fotbalisté Realu Valladolid. Pucelanos přivítají na svém stadionu Osasunu, se kterou mají po prvním zápase nevyřízené účty. Hosté vyhráli v říjnu loňského roku 2:0, jenomže ve Valladolidu už se jim to přes sedm let nepodařilo.

Real Sociedad padl doma s Valladolidem, o jediný zásah se postaral z ojedinělé akce hostů Larin

Zápas dvacátého kola španělské LaLigy mezi Realem Sociedad a Valladolidem přinesl překvapivého vítěze. Hosté před zápasem okupovali až sedmnáctou příčku jen o bod před osmnáctým Cádizem, přesto dokázali baskického favorita šokovat a zvítězit 1:0 díky gólu Larina.

Třetí Real Sociedad přivítá Real Valladolid

Real Sociedad si i po novém roce udržuje skvělou formu a aktuální třetí příčku, kterou drží s náskokem pěti bodů si bude moci pojistit. Na Anoetu zavítá Real Valladolid, na první pohled je jasným outsiderem, ale nezapomínejme, že v minulém kole skolil jedinou brankou Valencii a tudíž bude při chuti.

Valencia prohrála ve Valladolidu, tlak na Gattusa roste

Špatné období prožívá po novém roce Valencia. Po vyřazení z Copa del Rey byli její fanoušci nuceni spolknout další hořkou pilulku, a to díky porážce ve Valladolidu. Domácí celek zvítězil po jediné brance Cyla Larina z 90. minuty.

Valencia se po pohárovém fiasku chce vzchopit na půdě Valladolidu

Valencia zažila smolné utkání v poháru a své účinkování v něm ukončila neslavně. O to větší chuť bude mít v ligovém střetu s Valladolidem. A "Netopýři" v něm budou opět jasným favoritem, neboť Valladolid prohrává jeden duel za druhým.

Atlético rozhodlo o vítězství již v prvním poločase

Třetí zápas sobotního programu LaLigy s sebou přinesl střetnutí Atlética Madrid, které na Estadio Metropolitano hostilo Valladolid. Favorit nenechal nic náhodě a už v osmnácté minutě vedl díky trefě Moraty. O pět minut později zvýšil Griezmann a gólový účet "Atletů" pečetil v osmadvacáté minutě Hermoso.

Atlético doma čelí bezzubé ofenzivě Valladolidu

Atlético se po dvou nepovedených výsledcích díky výhře v poháru vrátilo na vítěznou vlnu a dostalo potřebný impuls k dalšímu boji o Ligu mistrů. Zájemců o čtvrté místo je hodně a Colchoneros nechtějí zaváhat. S Valladolidem by mělo jít jen o formalitu.