Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Valencia vydřela důležitou výhru nad Valladolidem

Až ve třetí minutě nastavení dokázala Valencia získat všechny body nad Realem Valladolid a zase se o něco více přiblížila záchraně. Los Che nezačali nejlépe a po prvním poločase dokonce prohrávali. Po změně stran ale nejprve vyrovnal Diakhaby a v nastavení rozjásal domácí fanoušky na stadionu Mestalla Javi Guerra.

Valencia ve své cestě za záchranou vyzve Valladolid

Barajova družina bude v rámci vloženého jednatřicátého kola hostit na svém domácím stadionu Mestalla Valladolid. Ten se v posledních zápasech vrátil na vítěznou vlnku, jinak je ale stále namočen do boje o záchranu. V současnosti je čtrnáctý a na sestupovou zónu, konkrétně právě na osmnáctou Valencii, má náskok pouhých pět bodů.

Ronaldův Valladolid válí. Gironu srazil jediným gólem starý známý Monchu

Valladolid dokázal ve 30. kole LaLigy navázat na senzační triumf z minulého kola a před svými fanoušky porazil Gironu 1:0. Vítěznou trefu celku vlastněného legendárním brazilským útočníkem Ronaldem obstaral ve 24. minutě Monchu, který strávil sezonu 2020/2021 v barvách tehdy ještě druholigových Gironistes. Domácí se tak sestupovému pásmu vzdálili na rozdíl sedmi bodů.

"Pucelanos" se doma utká s Gironou

Girona v sobotu zavítá na Estádio José Zorilla, kde se střetne s Realem Valladolid. Tým z Kastillie a Leónu má za sebou povedené vystoupení na hřišti Villarrealu, přesto se jej stále velmi dotýká boj o záchranu. Hosté se naopak drží na skvělé deváté příčce a pořád ještě mohou po očku pokukovat po pohárových pozicích. Na ně v současnosti ztrácí devět bodů.

Villarreal překvapivě selhal, Real Valladolid veze domů všechny body

Villarreal doma selhal a i když mu jednu branku VAR odvolal, přeci jen měl na víc. Jenže brzy inkasoval, když se trefil Selim Amallah a aby toho nebylo málo, tak ještě v prvním poločase přidal další úspěch taky El Yamiq. Branka Capouého už byla moc málo.

Villarreal chce čtvrtou výhru v řadě. Soupeřem mu bude tápající Valladolid

Villarreal nemusí smutnit, že už se ho evropské poháry netýkají, protože přebytek sil se začíná pozitivně projevovat na tabulce. Žlutá ponorka bude chtít v sobotu odpoledne protáhnout svou vítěznou sérii, když přivítá trápící se Real Valladolid.

Šestigólová paráda ve Valladolidu, domácí remizovali s Mallorcou 3:3

Tomu se říká velikonoční nadílka. Celkem šest branek viděli diváci na stadionu Josého Zorrilly ve Valladolidu. Domácí Pucelanos si rozdělili body s Mallorcou za konečnou remízu 3:3, přestože ještě v nastaveném čase vedli. Vyrovnávací branku totiž vstřelila Mallorca až ve čtvrté minutě nastavení z pokutového kopu.

Valladolid ani Mallorca nejsou ve formě, kdo se bude radovat?

Další kolo španělské nejvyšší soutěže svede dohromady i Real Valladolid a RCD Mallorca. Ani jeden tým si s formou nemůže příliš vyskakovat. Domácí utrpěli před týdnem potupnou šestigólovou porážku, hosté zase střelecky nevyzráli na Osasunu. Aktuálně nikdo z nich není na sestupové pozici, ale to se může rychle změnit.

Valladolid má mezi španělskou elitou zachránit Pezzolano

Hned dva prvoligové španělské kluby začaly tento týden odvoláním trenéra a oba už mají náhradu. Po Espanyolu se na závěr sezony v kompletním složení chystá rovněž konkurenční Valladolid, na jeho lavičku usedl Paulo Pezzolano...

Další odvolaný trenér ve Španělsku, bez práce je Pacheta

Hned dva prvoligové španělské kluby hledají nového trenéra. Na lavičce Espanyolu skončil Diego Martínez a důvěru ztratil i José Rojo 'Pacheta', s nímž se odpoledne rozloučil Valladolid, kormidelníkovi definitivně zlomil vaz debakl 0:6 na půdě Realu Madrid...

Real doma naděloval, Valladolid si odvezl “šestku”

Na Santiago Bernabéu se v neděli odpoledne, v rámci sedmadvacátého kola odehrálo utkání mezi Realem Madrid a Valladolidem. Již v prvním poločase bylo jasné, kdo duel jednoznačně ovládne, na úvodní trefu Rydryga navázal svým hattrickem během pouhých sedmi minut Karim Benzema. Po pauze se "Bílý balet" prosadil ještě dvakrát a byl to jmenovitě Marco Asensio a Lucas Vázquez. Real Madrid tak rozdrtil Valladolid 6:0.

Real Madrid chce proti Valladolidu tři body

Real Madrid se v neděli odpoledne potká na Santiago Bernabéu s Realem Valladolid a jakýkoliv jiný výsledek, než výhra "Bílého baletu", by byl považován za senzaci. Madridský velkoklub si vlastně žádnou ztrátu dovolit nemůže, pakliže ještě reálně usiluje o obhajobu mistrovského titulu.

Měsíční čekání na výhru je u konce. Vítězství Athleticu zařídil sváteční střelec i srdcař

Fotbalisté Bilbaa zvítězili v utkání 26. kola LaLigy nad Valladolidem 3:1, a přerušili tak čtyřzápasovou sérii bez vítězství. Baskický celek nasměroval ke třem bodům ve 30. minutě Iňigo Martínez, kterému k brance z přímého kopu pomohla nechtěná teč obranné hradby domácích. Pro 31letého stopera se navíc jednalo o premiérový zásah v letošní sezoně. Ve druhé půli se navíc Lvi prosadili ještě dvakrát, přičemž jeden gól vstřelil i Gorka Guruzeta, jenž červeno-bílý dres obléká už od roku 2014.

Athletic hledá cestu z krize ve Valladolidu

Tradiční páteční předehrávka 26. kola LaLigy se odehraje ve Valladolidu, kde domácí Real přivítá velkého favorita tohoto duelu, baskický Athletic. Domácí sice nemají kdovíjakou formu, ale právě na Basky mají spadeno.

Elche plichtilo s Valladolidem

Pokud Elche stále pomýšlí na záchranu, je bod z domácího zápasu s Valladolidem prostě málo. Na druhou stranu domácí prakticky celý zápas prohrávali a až v šesté minutě nastaveného času je spasil Tete Morente.