Real Betis Španělsko - Real Betis - Zprávy

Real Betis díky dvěma trefám Ruibala porazil i Helsinky

Real Betis zakončil perfektní jízdu skupinou Evropské ligy jasnou domácí výhrou nad Helsinkami, kterým nasázel tři branky. O většinu z nich se zasloužil Aitor Ruibal ještě v první půli.

Helsinky doufají v první výhru, proti je ale lídr ze Sevilly

Real Betis už má své místo v další fázi jisté a vytvořil si tak velký náskok, že se týmům bojujícím o druhé postupové místo může zvesela smát. Trenér Pellegrini ale nehodlá vypustit ani poslední duel a proti Helsinkám nechce ponechat nic náhodě.

Duel pohárových aspirantů svázala taktika. Betisu pomohla k výhře šťastná ruka Pellegriniho

Betis porazil v posledním nedělním střetnutí 12. kola LaLigy Real Sociedad 2:0. Takticky vedené utkání plné faulů dlouho směřovalo k bezbrankové remíze. Těsně před koncem základní hrací doby však zčistajasna rozhodl svým prvním ligovým gólem v profesionálním fotbale 22letý záložník Juan Cruz, jemuž dal Manuel Pellegrini příležitost naskočit do zápasu ve druhé půli. Zelenobílí se díky triumfu dostali na čtvrtou příčku právě před baskický celek.

Real Sociedad i Betis chtějí napravit poslední zaváhání

Nedělní večer bude patřit dvěma pohárovým zástupcům Realu Sociedad a Realu Betis. Oba celky se potkají na Anoetě a budou chtít zvítězit. Jedná se o duel čtvrtého celku s pátým, takže ve hře je toho opravdu hodně.

Ludogorec si zkomplikoval cestu za postupem, po slibném poločase ho vytrestal Fekir

Fotbalisté Betisu v pátém utkání skupiny C Evropské ligy porazili v Razgradu domácí Ludogorec 1:0 a v soutěži stále pokračují bez prohry. Výhru zajistil hostům ve druhém poločase Nabil Fekir. Domácí si tak případné pokračování v soutěži budou muset zajistit až v dalším kole v Římě.

Zrodí se v Bulharsku remíza? Bod vyhoví oběma stranám

Případná remíza zajistí Betisu definitivní postup do jarní fáze a Ludogorci udrží před klíčovým zápasem v Římě průběžné druhé místo. Hrát na remízu je ale ošemetné a dá se čekat, že oba celky si půjdou za vítězstvím. Všechny čtyři týmy ve skupině mají stále o co hrát.

Griezmann zařídil výhru Atlética na půdě Betisu

Atlético Madrid se vrátilo na třetí místo tabulky, když zvládlo nesmírně těžké utkání na stadionu Realu Betis. Sevillský celek utrpěl premiérovou domácí porážku a v tabulce klesl na pátou pozici. Hlavním hrdinou byl francouzský útočník Antoine Griezmann, toho zápasu autor dvou branek.

Béticos cítí šanci na čtvrté místo. Rozdají si to o něj s Atléticem

Realu Betis v poslední době trochu dochází dech a Pellegriniho svěřenci si ve vloženém kole připsali na konto další remízu. Naneštěstí pro ně jim los LaLigy postavil o víkendu do cesty další těžkou váhu španělské kopané. Do Sevilly totiž zamíří Atlético Madrid.

Cádiz překvapivě udržel střelce Realu Betis na uzdě

Real Betis dnes znovu ztratil a opět působil v útoku bezzubě. Bod si překvapivě nechal domácí Cádiz, který si nenechal dát ani jednu branku. Béticos tak z posledních čtyř duelů vyhráli jen jediný.

Cádiz doufá v zázrak. Betis to s ním ale umí

Cádiz by moc rád zastavil sérii tří remíz v řadě, které mu zatím ven z pásma sestupu nepomohly. Jenže na nějaký odrazový můstek si nevybral toho nejlepšího soupeře - na Estadio Ramón de Carranza totiž ve středu navečer dorazí Real Betis.

Real Betis díky střídajícím hráčům porazil Almeríu

Real Betis sice zabral až ve druhém poločase, ale i díky dvěma střídáním se dočkal za svou aktivitu zasloužené odměny. Perfektní Borja Iglesias mu zajistil tři body s Almeríou.

Béticos potřebují po minulém zaváhání zase bodovat. Dorazí Almería

Real Betis musí co nejdřív načerpat nové síly, protože má za sebou vyčerpávající duel v Evropské lize. Ten mu navíc přinesl jen bod, takže v lize budou chtít Pellegriniho svěřenci zabrat. Takže soupeře si jen těžko mohli přát lepšího, neboť Almería má dlouhodobě potíže na obou koncích hřiště.

Real Betis doma uhrál bod s AS Řím a zůstává první

Real Betis potvrdil pozici lídra a zůstává na první příčce skupiny. AS je v tuto chvíli druhé, protože v Seville uhrálo bod. Do pořadí ale ještě promluví večerní duel a je dost pravděpodobné, že AS zase klesne na třetí místo.

AS Řím nesmí v Seville prohrát, Betis to ale s Italy umí

Oslabený AS Řím jede do Sevilly, aby uchoval šanci na postup naživu. Jenže domácí Real Betis na něj nedávno vyzrál a v porovnání s italskou návštěvou vykazuje dlouhodobě mnohem vyrovnanější formu. I v Evropské lize je zatím Pellegriniho mužstvo po třech duelech stále stoprocentní.

Valladolid početní převahu nevyužil a s Betisem má jen bod

Brzké vyloučení Pezzelly nakonec ovlivnilo utkání mezi Realem Valladolid a Realem Betis. Domácí po něm měli více ze hry, ale dobře organizovanou obranu Verdiblancos nepokořili. Diváci na Estadio Municipal José Zorrilla se žádného gólu nedočkali.