Real Betis Španělsko - Real Betis - Zprávy

Real Betis potřebuje znovu zabrat, Valladolid ale přijede s dobrou formou

Už tři a půl roku Real Betis odolává nájezdům Realu Valladolid a když se s ním utká v Seville, neprohrává. To by Real Valladolid přirozeně moc rád změnil a další šanci bude mít v sobotu odpoledne v rámci 22. kola LaLigy.

Real Betis úřadoval v Almeríe, přestřelku rozhodl Guardado

Andrés Guardado nakonec rozhodl ofenzivně laděné utkání mezi domácí Almeríou a Realem Betis. Hostující celek splnil roli favorita, ovšem na výsledek se pořádně nadřel. V zápase plném šancí dokázala Almería držet krok a dvakrát odpovědět, nicméně poslední trefa Guardada zůstala bez reakce.

Almería vítá oblíbeného soupeře, Realu Betis se nedaří

Real Betis ještě poměrně nedávno aspiroval na příčky zajišťující kvalifikaci do Ligy mistrů, ale jeho současná forma ukazuje spíš na střed tabulky. Pokud se Pellegriniho svěřenci ještě chtějí poprat o poháry, musí proti Almeríi zabrat.

Betis v divoké přestřelce nestačil na Celtu, Luiz Felipe utkání nedohrál

Neuvěřitelná přestřelka byla k vidění v sobotním utkání na Estadio Benito Villamarín, kde se představil domácí Real Betis proti Celtě, která zde dokázala za posledních patnáct let zvítězit pouze dvakrát. Jenže hosté šli do vedení už v šesté minutě. Na gól Larsena odpověděl Betis trefami Juanmiho a Canalese. Do poločasu ale bylo srovnáno díky Veigovi. Dvacetiletý Španěl pak dostal chvíli po poločase Celtu do vedení a na 4:2 navýšil o čtvrt hodiny později Aidoo. Poslední slovo pak sice měli domácí, Fekir už ale pouze korigoval na končených 3:4.

Béticos potřebují zabrat, Celta by mohla být odrazovým můstkem

Porážky se na kontě Realu Betis začaly v poslední době objevovat až nepříjemně často, a pokud Béticos nechtějí vypadnout z pohárových pozic, musejí zabrat. Sobotní večer je pro to jako stvořený, protože do Sevilly zavítá Celta.

Barcelona si poradila s Betisem a zvýšila náskok na čele

Real Betis nezaskočil Barcelonu. A ta opět potvrdila jak svoji kvalitu, tak vyzrálost. Díky brankám Pedriho a Lewandowského dokázala trápící se Real Betis na jeho půdě porazit a připsala si tři body, díky čemuž na čele odskočila už na osm bodů.

Real Betis se pokusí zastavit skvělou formu Barcelony

Barcelona si vybudovala solidní náskok na čele ligové tabulky a ve středu večer bude mít skvělou šanci odskočit Realu Madrid aspoň na pár hodin zase o něco dál. V dohrávce 17. kola se totiž podívá do Sevilly, kde ji napjatě očekává Real Betis.

Betis v závěru vydřel výhru nad Getafe, rozhodl pokutový kop

Jen jednu branku viděli diváci na stadionu Getafe. Nevstřelil jí ale domácí tým, nýbrž hostující Real Betis, a to tři minuty před koncem. Tři body připadly Andalusanům až v samotném závěru, kdy nařízený pokutový kop proměnil Borja Iglesias.

Getafe hodlá ukončit novoroční sérii porážek proti Betisu

Getafe bude chtít ukončit nelichotivou sérii porážek, která ho od nového roku provází. Ani Betis si nemůže příliš vyskakovat, protože naposledy se vracel s nepořízenou ze hřiště Espanyolu.

Espanyol díky Braithwaiteovi porazil favorita ze Sevilly

Espanyol dokázal nejen přehrát, ale i porazit hostující Real Betis. Děkuje za to skvělému brankáři Fernándezovi a rovněž střelci Braithwaiteovi.

Real Betis potřebuje po dvou porážkách zabrat, do Barcelony jezdí rád

V Barceloně se chystá sobotní duel dvou týmů, které před pár dny shodně vypadly z Copa del Rey. Jak domácí Espanyol, tak hostující Real Betis proto nutně potřebují dobrý výsledek. Oba se totiž pohybují v hodně náročné konkurenci.

Barcelona postoupila do finále domácího Superpoháru, tam vyzve Real Madrid

Druhým finalistou španělského Superpoháru se stala Barcelona, takže dojde na očekávané finálové El Clásico proti Realu Madrid. Katalánci rozhodli o postupu přes Real Betis až v penaltové loterii. V ní ve třetí a ve čtvrté sérii zaváhali Juanmi, respektive William Carvalho. V základní hrací době skončilo utkání 1:1, po prodloužení pak bylo skóre 2:2.

Aston Villa dotáhla přestup obránce Morena z Betisu

Álex Moreno poprvé v kariéře odchází ze Španělska, devětadvacetiletý obránce přestoupil z Realu Betis do Aston Villy. Verdiblancos od birminghamského klubu obdrží 13,5 milionu eur bez bonusů...

Real Betis se Barceloně pokusí vrátit starou porážku v Superpoháru

Real Betis se po dlouhé odmlce vrací v Superpoháru a ještě k tomu se podívá do exotiky. Druhé semifinále se totiž odehraje v kulisách King Fahd International Stadium v Rijádu a soupeřem sevillského celku se stane slovutná Barcelona.

Betis udeřil dvěma góly v prvním poločase a z Madridu si odváží důležité vítězství nad Vallecanem

V dalším ze soubojů šestnáctého kola dokázal Betis na stadionu Vallecas zdolat Rayo Vallecano v poměru 2:1. Všechny góly padly v první půli, hosté se dostali do vedení po nepřehledné situaci, kdy si vlastní gól vstřelil Balliu, na 1:1 ale o chvíli později vyrovnal Camello. Pět minut před pauzou vstřelil druhý gól Betisu Luiz Henrique a skóre se až do konce nezměnilo, andaluský celek se tedy posunul do první čtyřky.