Rayo Vallecano Španělsko - Rayo Vallecano - Zprávy

Villarreal doma padl, tři body má Rayo

Na Estadio de la Cerámica se urodilo překvapení kola, protože Rayo Vallecano si podalo domácí Villarreal! Stačila mu k tomu jediná branka, o kterou se ke konci utkání postaral mladíček Sergio Camello.

Villarreal hostí v dohrávce Vallecano

Pondělní večer bude v rámci devatenáctého kola španělské nejvyšší soutěže patřit Villarrealu a Vallecanu. Domácí Žlutá Ponorka se s jednatřiceti body drží na velmi dobrém pátém místě, uhájit své domácí hřiště pro ni ale rozhodně nebude nic lehkého, vždyť Rayo v současnosti okupuje devátou pozici.

Real Sociedad splnil roli favorita a Rayo porazil dvěma góly

Real Sociedad pokračuje ve skvělých výkonech a dnes do své bohaté sbírky přidal další tři body. Gólově se pod úspěch baskického klubu postarali Sørloth s Barrenetxeou a díky jejich zásahům se La Real alespoň na chvíli dotáhl na Real Madrid.

Real Sociedad chce proti Rayu získat devátou výhru v řadě

Rayo Vallecano se zatím prezentuje velmi dobrými výsledky a na své poměry předchází očekávání ze strany fanoušků. V sobotu odpoledne ale narazí na možná až příliš těžkou překážku, protože do Madridu se chystá Real Sociedad. A ten chytil fantastickou formu.

Rayo vyloupilo Valladolid, stačila mu jediná branka

Real Valladolid se v tabulce nikam neposune, protože dnes odpoledne nevyužil domácího prostředí a padl. Tři body mu sebralo Rayo, které rozjásal Palazón. Hosté díky tomu poskočili na průběžnou osmou příčku.

Rayo potřebuje zabrat, Valladolid se trápí v útoku

V sobotu odpoledne se na stadionu José Zorilla utká domácí Real Valladolid s Rayem Vallecano a bude to souboj dvou týmů, kterým se poslední dobou vůbec nedaří. Valladolid se bude opírat především o domácí prostředí, protože odtud se Rayo jen zřídka kdy vrací s body.

Betis udeřil dvěma góly v prvním poločase a z Madridu si odváží důležité vítězství nad Vallecanem

V dalším ze soubojů šestnáctého kola dokázal Betis na stadionu Vallecas zdolat Rayo Vallecano v poměru 2:1. Všechny góly padly v první půli, hosté se dostali do vedení po nepřehledné situaci, kdy si vlastní gól vstřelil Balliu, na 1:1 ale o chvíli později vyrovnal Camello. Pět minut před pauzou vstřelil druhý gól Betisu Luiz Henrique a skóre se až do konce nezměnilo, andaluský celek se tedy posunul do první čtyřky.

Rayo i Betis usilují o evropské poháry

Ani jeden tým v prvním zápase po reprezentační přestávce nezvítězil a ve vzájemném souboji by to rád napravil. Přímý souboj o evropské poháry jasného favorita nemá, byť papírové předpoklady spíše hovoří pro hostující Real Betis. Rayo ho v lize neporazilo od roku 2014.

Ani dvě penalty Gironě k výhře nepomohly

Rayo Vallecano při restartu LaLigy nenavázalo na skvěle provedený podzim a na půdě Girony dokázalo jen remizovat. Gironě nepomohly ke třem bodům dokonce ani dvě nařízené penalty, nakonec se diváci dočkali přesně čtyř branek.

Míchel s Gironou stojí proti vlastní minulosti z Vallecas

Po delší odmlce se k životu probere i španělská elitní soutěž a prvním utkáním se již ve čtvrtek v podvečer stane duel mezi domácí Gironou a Rayem Vallecano. Oba týmy začaly tento ročník ve velmi dobrém tempu a na Estadio Municipal de Montilivi se dá očekávat velmi těsná bitva.

Vallecano čtvrtou výhru v řadě nepřidalo, se Celtou se rozešlo bez branek

V posledním hracím dni španělské nejvyšší soutěže před reprezentační přestávkou se na Vallecas představila předposlední Celta Vigo. Zápas bez větších příležitostí dospěl k bezbrankové remíze.

Rayo Vallecano si po Realu chce smlsnout na Celtě

Rayo dostalo v pondělí do žil novou injekci a jen potvrdilo, že když má den, může uhrát body prakticky s kýmkoli. Ve čtvrtek navečer ho čeká soupeř mnohem snazší, alespoň čistě podle papírových předpokladů. Do Vallecas zavítá Celta Vigo.

Vlažný výkon Realu vyústil v senzační triumf Raya. Bílý balet přišel po ztrátě o ligové prvenství

Vallecano ve 13. kole LaLigy nečekaně ovládlo madridskou bitvu, ve které zdolalo favorizovaný Real 3:2. Hrdinou domácích se stal v průběhu druhé půle díky opakované penaltě kapitán týmu Óscar Trejo. Jeho první pokus sice zneškodnil Thibaut Courtois, ten však v době kopu stál oběma nohama před brankovou čárou, a argentinský útočník tak dostal šanci na reparát. Ten úspěšně složil a zajistil svému celku tři body. Bílý balet tak musel po první ligové porážce v této sezoně definitivně přenechat první příčku v tabulce fotbalistům Barcelony.

Rayo se těší na královskou návštěvu

Na Estadio de Vallecas se očekává v pondělí večer královská návštěva z hlavního města. Real Madrid se bude chtít proti Rayu vrátit do čela LaLigy, kam se po sobotní výhře posunula Barcelona. Bílý balet je favoritem a navíc touží odčinit zaváhání z minulého týdne.

Sevilla prohlubuje své trápení, doma podlehla i Vallecanu

Trápení Sevilly nebere konce. Rojiblancos se po vítězném zápase Ligy mistrů představili doma proti Vallecanu a po jediné brance Álvara Garcíi prohráli 0:1.