Málaga CF Španělsko - Málaga CF - Zprávy

Vedoucí Barcelona přivítá poslední Málagu, ta doufá v zázrak

V sobotu večer se na populárním stadionu Camp Nou odehraje bitva obra s trpaslíkem. Domácí Barcelona suverénně vede LaLigu a daří se jí v útoku i obraně. Tu se pokusí vyzkoušet Málaga, která sice v poslední době s Barcelonou uhrála zajímavé výsledky, ale aktuálně je až na posledním místě.

Míchel zůstává trenérem Málagy, vedení mu stále důvěřuje

Hrůzostrašně odstartovala do nové sezony Málaga. Španělský klub získal z osmi zápasů jenom jeden jediný bod a topí se na posledním místě tabulky LaLigy. Média a fanoušci proto spekulují o odvolání kouče Míchela, který ovšem stále má důvěru vedení...

Málaga CF - CD Leganés 0:2

Málaga zůstává pevně přikovaná u dna ligové tabulky, když nezvládla další domácí utkání. Všechny body si z La Rosaledy odvezl Leganés, mimochodem v tabulce už šestý! Los Legionarios neprohráli čtyři utkání v řadě, během kterých ani neinkasovali. Výhru 2:0 zařídili po změně stran Gabriel a Szymanowski.

Preview: Málaga CF - CD Leganés

Málaga prožívá nejhorších start do sezóny ve své historii. V uplynulých sedmi kolech získala pouze jeden bod a nachází se zaslouženě na posledním místě tabulky. Leganés rozhodně není soupeř, který by byl nad síly andaluského celku. Jenže klub z madridského předměstí si letos vede nad očekávání dobře a nemá jediný důvod, proč si nevěřit.

Sevilla FC - Málaga CF 2:0

Sevilla znovu potvrdila, že porážka na Atlétiku z minulého kola je zapomenuta a po jasné výhře nad Mariborem v Lize mistrů si připsala pohodlné vítězství 2:0 nad Málagou. Sevillští se díky tomu minimálně na pár hodin posunuli na druhé místo LaLigy.

Preview: Sevilla FC - Málaga CF

Sevilla má za sebou úspěšné vystoupení ve skupině Ligy mistrů a hodlá na něm stavět také v duelu LaLigy. V sobotu v podvečer ji čeká utkání s Málagou, které by pro ni nemělo představovat velký problém. Málaga se totiž topí ve špatných výkonech a prožívá perné chvíle na dně tabulky.

Málaga CF - Athletic Bilbao 3:3

Díky skvělému závěru urvala Málaga svůj vůbec první bod v této sezóně. Tuhle vzpruhu mužstvo trenéra Míchela už nutně potřebovalo, a mohla by jim pomoci k lepším zítřkům. Bilbao musí brát tenhle výsledek určitě jako ztrátový, jelikož ještě devět minut před koncem vedlo o dvě branky navíc mělo o jednoho muže v poli více.

Preview: Málaga CF - Athletic Bilbao

Domácí Málaga začíná noční můru, ze které se jí stále nedaří se probudit. Daší pokus bude mít před vlastními fanoušky na stadionu La Rosaleda, kde uvítá velmi těžkého soupeře. Bilbau se totiž daří nepoměrně lépe.

Valencia díky hattricku Zazy porazila Málagu

Valencia doma doslova smetla soupeře z Málagy, který nejenže nevstřelil ani jednu branku, ale hned pět jich sám inkasoval. Hráče Málagy čeká hodně dlouhá cesta domů a kdo z hráčů v autobuse řekne slovo "Zaza", ten asi nedopadne dobře.

Preview: Valencia CF - Málaga CF

V mnoha evropských ligách je na programu vložené kolo a španělská elitní liga na tom není jinak. Jako první dva týmy se v rámci všedního dne představí Valencia s Málagou. Hosté do Valencie jezdí jen hodně neradi.

Atlético Madrid - Málaga CF 1:0

Po 51 letech dalo Atlético sbohem svému zastaralému stánku Vicenteho Calderóna a poprvé se představilo na zbrusunovém Wanda Metropolitano. A otevírání to bylo úspěšné, protože Málagu se mu podařilo skolit díky jediné trefě Antoina Griezmanna ze 61. minuty. Soupeř už na tuhle trefu v poslední třetině zápasu nezareagoval.

Málaze se hrubě nedaří a v neoblíbeném Madridu se pokusí o zázrak

Málaga zatím začátek nové sezony hrubě nezvládá a na první body stále čeká. Teď se jí dostalo té cti, že se stane prvním protivníkem Atlética na jeho novém stadionu. Pokřtí jej domácí ekipa trenéra Simeoneho slavnou výhrou?

Málaga CF - UD Las Palmas 1:3

Souboj dvou obyvatel hodně nepříjemné zóny sestupu vyzněl mnohem lépe pro hosty z Kanárských ostrovů, protože Las Palmas vstřelilo o dvě branky víc. Po první nepříliš zajímavé půli jsme se dočkali úplně jiného druhého poločasu, který kromě mnoha akcí nabídl především tři góly.

Preview: Málaga CF - UD Las Palmas

Stadion La Rosaleda hostí souboj dvou týmů, které jsou po dvou odehraných kolech stále bez bodů. Domácí Málaze start do nového ročníku vůbec nevychází a nyní se bude prát s Las Palmas. To se léčí z vysokého debaklu.

Girona FC - Málaga CF 1:0

Málaga nedokázala ani ve druhém kole získat body a nadále ji trápí především útok. Girona se naopak z role nováčka pomalu profiluje na tým, o kterém se bude mluvit. O jedinou branku se postaral zkušený obránce Pedro Alcalá.