Málaga CF Španělsko - Málaga CF - Zprávy

Deportivo Alavés - Málaga CF 1:1

Nedělní várku španělské La Ligy odstartoval duel mezi Deportivem Alavés a Málagou, přičemž utkání skončilo nerozhodným výsledkem 1:1. Domácí dlouho vedli po zásahu Deyversona, ale konečné slovo měl pět minut před koncem Roberto Rosales.

Preview: Deportivo Alavés - Málaga CF

Nedělní program osmého kola La Ligy otevře v pravé poledne souboj nováčka z Alavése proti Malaze. Svěřenci Juandeho Ramose se doposud na hřištích soupeřů trápí a ani tentokrát je ve Vitórii nečeká nic jednoduchého. Deportivo již sice trochu přibrzdilo z výtečných výkonů od začátku sezony, kdy uhrálo remízu na půdě Atlétika Madrid a dokonce vyplenilo Camp Nou, ovšem na domácí půdě je ještě stále v letošním ligovém ročníku neporaženo.

Málaga CF - Athletic Bilbao 2:1

Poměrně vyhrocené utkání, ve kterém rozhodčí Carlos Del Cerro udělil celkem dvanáct žlutých a dvě červené karty, dopadlo nakonec lépe pro Málagu, která si připsala na své konto teprve své druhé vítězství v La Lize. Bilbao naopak přišlo o svou sérii čtyř výher v řadě, a to přitom zásluhou Aritze Adurize vedlo. Soupeř však v závěru díky Sandrovi Ramírezovi a Dudovi vývoj otočil.

Preview: Málaga CF - Athletic Bilbao

Nedělní program sedmého kola La Ligy mimo jiné nabídne střetnutí Malagy s Athleticem, kde budou za favority jednoznačně považováni druzí jmenovaní. Zatímco andaluský klub má zatím na kontě jen jednu ligovou výhru, Athletic se od dvou proher na úvod sezony rychle otřepal a nyní již jen vítězí.

Real Betis - Málaga CF 1:0

Páteční předehrávka šestého kola La Ligy vyzněla lépe pro Real Betis, který udolal trápící se Malagu nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Šťastným střelcem jediné branky zápasu se stal již po pětadvaceti minutách hry Joaquín, a to poněkud netradičně hlavičkou.

Preview: Real Betis - Málaga CF

Vložené kolo španělské nejvyšší soutěže sotva skončilo, ale dlouhou přestávku čekat nemusíte. Už v pátek večer se La Liga přihlásí zpět s plnou silou a jako předvoj velkým zápasům si na tři body brousí zuby celky Betisu a Málagy.

Málaga CF - SD Eibar 2:1

Fotbalisté Málagy dosáhli prvního vítězství v sezoně, když před vlastním publikem dokázali otočit vývoj a nakonec Eibar porazit 2:1. Rozhodující branku trefil třináct minut před koncem technickou střelou Youssef En Neysri.

Preview: Málaga CF - SD Eibar

Eibaru sice nevyšla premiéra v novém ročníku, ale na tu už dávno zapomněl. Poslední tři duely se mu daří sbírat body a také jeho souhra vypadá lépe a lépe. Teď ho však čeká nepříjemný výlet do Málagy, kam rád rozhodně necestuje.

UD Las Palmas - Málaga CF 1:0

Las Palmas sice v minulém týdnu ostře narazilo v Seville, ovšem v domácím zápase proti Malaze se ostrovní celek vrátil zpět na vítěznou vlnu a díky těsnému triufmu 1:0 stále drží přední postavení v tabulce bok po boku s obhájcem titulu z Barcelony.

Preview: UD Las Palmas - Málaga CF

Las Palmas už dlouho touží po tom, aby porazil Málagu. Naposledy se mu to podařilo ještě v Segundě a to se psal rok 2007. Teď má Las Palmas další šanci, protože v sobotu večer se oba týmy utkají na jeho domácí půdě. Málaga navíc vůbec nemá dobrou formu.

Málaga CF - Villarreal CF 0:2

Souboj dvou neporažených celků, které stále čekaly na první ligové vítězství, nakonec vyzněl lépe pro hostující Villarreal, který v Malaze ukořistil prvenství 2:0. Vše podstatné se událo již v první půli, kdy se postupně trefili Jaume Costa a Nicola Sansone, což rozhodně ulehčilo tlaku na osobu nového kouče Žluté ponorky Frana Escribu. To jeho protějšek Juande Ramos si jistě svůj návrat do Malagy představoval jinak...

Preview: Málaga CF - Villarreal CF

Villarreal prožívá rozporuplný úvod sezony, který v sobotu ostře prověří ambiciózní Malaga. Oba celky stále čekají na své první vítězství, avšak také i na první porážku.

Camacho zůstal v Málaze a je nejšťastnějším mužem na světě

Ignácio Camacho bude rovněž v sezoně 2016/2017 hájit barvy Málagy. Jméno španělského záložníka bylo v průběhu uplynulých týdnů spojováno s odchodem a o jeho přestupu jednal West Bromwich Albion. Kluby nakonec společnou řeč ohledně sumy za transfer nenašly, z čehož si 26letý fotbalista velkou hlavu nedělá...

Espanyol Barcelona - Málaga CF 2:2

Espanyol vedl v domácím prostředí už o dva góly, ale ani to mu na vítězství nestačilo. Malaga se ani za nepříznivého stavu nevzdala a v poslední minutě srovnala na konečných 2:2. Dvě branky domácích zaznamenal Moreno, branky hostů mají na svědomí Llorente a Charles.

Preview: Espanyol Barcelona - Málaga CF

V pátek čeká reparát jediné dva týmy, které v prvním kole inkasovaly shodně šest gólů. Po prvním duelu Realu Betis se v 10 hodin představí také Espanyol, jenž svedl urputnou bitvu se Sevillou. A všichni diváci budou doufat v podobně bohatou nadílku branek.