Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Derby Valencie díky trefě Martího překvapivě ovládlo Levante

Roger Martí se stal hrdinou Levante. Díky jeho zásahu se totiž domácí celek dočkal vítězství v derby nad "Netopýry"!

Valencia má ideální šanci přeskočit soupeře v městském derby s Levante

Jak už bývá v LaLize dobrým zvykem, páteční večer zpestří fanouškům fotbalu tradiční předehrávka. A tentokrát by mohlo jít o opravdovou lahůdku, protože na programu je derby mezi Levante a Valencií.

Real Sociedad těsně zvítězil nad Levante 1:0

Páté místo bude i po tomto kole v držení Realu Sociedad. Baskové udolali Levante jediným gólem Mikela Merina, který padl už v 10. minutě utkání. Domácí tým měl spoustu dalších možností, které postupně neproměňoval.

Real Sociedad se utká s nebezpečným Levante UD

Real Sociedad se ještě nevzdává naděje na Ligu mistrů a ve zbytku sezony se chce pokusit zaútočit na čtvrté místo. Dobrým základem je zvládnout domácí duel proti Levante, které před nedávnem nebezpečně "pokousalo" vedoucí Atlético Madrid. Levante od 10. ledna prohrálo jen jeden duel a do San Sebastianu přicestovalo ve velkém sebevědomí.

Bilbao si zahraje finále, Levante padlo v prodloužení

Sen Levante o senzačním postupu do finále Copa del Rey končí těsně pod vrcholem. O trofej se totiž s Barcelonou utká Athletic Bilbao, které má s touto fází historicky bohaté zkušenosti. Po vyčerpávajícím boji totiž Levante přehrál v prodloužení.

Levante má k finále blíž, Bilbao s ním ale umí hrát

Levante se dostalo do společnost vysoko postavených týmů první ligy a hodlá se poprat o nečekanou účast ve finále Copa del Rey. Po prvním semifinálovém klání k němu má blíž než Bilbao. Baskové ale svou kůži nedají levně a Levante s nimi nemá příliš dobré zkušenosti.

Levante si po dvou penaltách jen rozdělilo body s Bilbaem

Dvě penalty dnes večer rozhodly o tom, že utkání mezi domácím Levante a baskickou návštěvou z Bilbaa skončí nerozhodně. Nejprve se prosadili domácí díky proměněné penaltě Rogera, na což po změně stran odpověděl hostující Raúl García stejným způsobem.

Levante chce po Atléticu také skalp Athleticu

Levante se v minulém kole povedl malý zázrak, když se mu podařilo porazit giganta z Madridu a vedoucí celek tabulky Atlético. V pátek večer se klub z Valencie pustí do dalšího nebezpečného soupeře, neboť v rámci předehrávky 25. kola LaLigy přivítá Bilbao.

Atlético padlo. Levante si veze z Madridu všechny body

K velkému překvapení došlo na Wanda Metropolitano v Madridu. Levante skolilo dvěma góly aktuálního lídra a situace na čele tabulky se může po víkend zdramatizovat. Svěřenci trenéra Diega Simeoneho tentokrát vyšli střelecky naprázdno a dvakrát inkasovali - nejprve z kopačky Moralese a pak v páté minutě nastavení přidal pojistku De Frutos.

Atlético v generálce na osmifinále LM vyzve Levante

Už v sobotu odpoledne zasáhnou do ligového dění fotbalisté Atlética Madrid, kteří si mohou pojistit náskok a vedoucí příčku v souboji s Levante. S tím se utkali před pár dny v dohrávce odloženého kola a zápas skončil remízou. Pro Los Colchoneros je to zároveň generálka na osmifinále Ligy mistrů proti Chelsea. Očekávaný duel na neutrální půdě v Bukurešti je na programu v úterý.

Levante překvapivě obralo Atlético o dva body, remízu mu zajistil Bardhi

Atlético si připisuje další selhání, protože remíza s Levante se dá rozhodně považovat za velkou ztrátu. Colchoneros mohli navýšit svůj náskok na čele tabulky, ale místo toho museli v utkání s Levante dotahovat.

Levante se doma pokusí vylepšit tristní bilanci s Atléticem

Ve středu je na programu zajímavý duel LaLigy, trochu netradičně se do sebe uprostřed týdne pustí Levante a Atlético. Madridský celek bude chtít využít faktu, že má o zápas méně než jeho soupeři, aby svůj náskok na čele ještě zvýšilo.

Levante překvapivě podlehlo Osasuně

Byl to typický remízový zápas, ale více štěstí nakonec měli hosté z Pamplony. V 75. minutě je nasměroval do vedení Ante Budmir, načež k zisku třech bodů bylo potřeba ještě přežít penaltu. Tu za domácí neproměnil Morales.

Levante změří síly s Osasunou

Fotbalisté Levante přivítají na Ciutat de Valéncia Osasunu a pokusí se naplnit, v posledních týdnech, obvyklou normu dvou vstřelených branek na zápas. Levante od nového roku prohrálo jen jednou a proti Osasuně chce jednoznačně tři body.

Po remíze 1:1 na San Mamés má blíže do finále Copa del Rey Levante

Úvodní semifinále mezi Athleticem a Levante vítěze nepoznalo, ale po remíze 1:1 má k postupu blíže hostující celek. Ten se na San Mamés ujal vedení gólem Melera z prvního poločasu, ovšem výsledek po změně stran neudržel. Plichtu z pohledu Athleticu zařídil Marínez.