Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Levante doufá proti Vallecanu v první vítězství

Levante doufá, že mu reprezentační přestávka pomůže zmobilizovat síly a dosáhnout prvního vítězství v sezoně. Ve třech zápasech se to valencijskému celku nepovedlo, ale proti Rayu věstí velkou šanci. Levante s ním doma neprohrálo takřka sedm let!

Mustafi se vrací do španělské ligy, plácl si s Levante

Shkodran Mustafi se vrací do španělské nejvyšší soutěže a tentokráte oblékne dres Levante. Německý obránce přichází jako volný hráč a s valencijským klubem se dohodl na dvouleté smlouvě, kterou dnes večer podepsal...

Real Sociedad těsně porazil Levante, rozhodl Barrenetxea

Real Sociedad si nechává doma všechny tři body! V utkání s Levante toho mnoho k vidění nebylo, tempo hry dost ospalé a šancí pomálu, ale nakonec se ve výsledku stejně hraje jen na góly. A La Real dal o jeden víc.

Levante překvapilo Real Madrid. Zopakuje to i v San Sebastiánu?

Realu Sociedad se povedlo vykoupit se z prvního neúspěšného utkání sezony a v minulém kole už bodoval naplno. Se stejným záměrem vyhlíží také sobotní večer, kdy na stadion Anoeta dorazí Levante. To se v minulém utkání poměřilo s Realem Madrid a zase jednou dokázalo překvapit.

Přestřelka mezi Levante a Realem skončila výsledkem 3:3

První ztrátu má za sebou také Real Madrid, který remizoval na Ciutat de Valéncia v Levante 3:3. Real o poločase vedl, ale pak musel dvakrát dotahovat. Dohromady padlo celkem šest gólů při konečném skóre 3:3 a také jedna červená karta. Pár minut před koncem byl vyloučen brankář Aitor Fernández.

Levante UD si loni na Real vyšláplo, dokáže to zopakovat?

Real Madrid v prvním venkovním utkání sezony přesvědčil a protože práce na zrekonstruovaném Santiago Bernabéu ještě neskončily, představí se i podruhé venku. Na Ciutat de Valéncia bral loni dvougólovou výhru, ale v domácím zápase s Levante překvapivě prohrál. Bílý balet se před nedělním zápasem musí mít na pozoru.

Cádiz v nastavení vydřel bod

Levante už se vidělo se třemi body v kapse, stačilo jen udržet nejtěsnější vedení. Jenomže to se v nastavení nepodařilo, v jeho sedmé minutě spasil Cádiz Alfonso Espino.

Cádiz uzavřel sezonu s Levante a taky s ním otevře novou

Cádiz v minulé sezoně mnohé překvapil svým umístěním i schopností hrát vyrovnané partie s velkými týmy. V nadcházejícím ročníku by rád vylepšil především defenzivní statistiky a první šanci k tomu bude mít doma. Sobotní večer totiž stráví soubojem s Levante.

Levante remizovalo s Cádizem, oba týmy daly po dvou brankách

Levante jen remizovalo s Cádizem a se sezonou se loučí další bodovou ztrátou. Cádiz byl sice efektivnější, ale nakonec to na tři body nestačilo.

Trápící se Levante uzavře sezonu doma s Cádizem

Poslední kolo této sezony LaLigy se opět rozehraje v tradiční páteční předehrávce. Do sebe se na Estadi Ciutat de València pustí domácí Levante a Cádiz, tedy dva již dávno zachráněné celky. Levante by pochopitelně moc rádo ukončilo smolnou sérii zápasů bez výhry.

Getafe děkuje dvěma mladíkům za výhru i záchranu v lize

Getafe je dalším týmem, kterému se dnes povedlo vyhrát a díky tomu se i zachránit v nejvyšší lize. Tři body v důležitém utkání s Levante mu vystřelili mladíci Aleñá a Kubo.

Levante naposledy šokovalo Barcelonu a teď to zkusí i proti Getafe

Getafe prohrálo už tři duely za sebou a to ho výrazně přiblížilo sestupové propasti. Dál se od ní může madridský celek držet v případě výhry nad Levante, které už záchranu má delší dobu v kapse.

Barcelona remizovala v Levante a šance na titul téměř vyhasla

Další cennou trofej vedle poháru už Barcelona asi nepřidá. V Levante prohospodařila dvoubrankový náskok a po remíze 3:3 zůstala za vedoucím Atléticem. Vše přitom probíhalo podle plánu, Barca vedla po prvním poločase o dva góly a pak ještě jednou 3:2, ale ani to nestačilo. Levante ziskem bodu stvrdilo svoje setrvání v nejvyšší soutěži.

Dostihy o titul pokračují, Barcelona potřebuje vyhrát v Levante

O víkendu Barcelona remizovala v přímém souboji o titul s Atléticem 0:0 a nabídla tím možnost Realu Madrid, který toho nevyužil. Katalánci musí znovu čekat na zaváhání svých konkurentů a sami potřebují vyhrát na hřišti Levante, kde se jim to přes dva roky nepovedlo.

Alavés hrál s Levante 2:2 a zůstává v sestupovém ohrožení

Deportivo Alavés si komplikuje setrvání v nejvyšší soutěži a domácí remíza 2:2 s Levante je pro něho jednoznačnou ztrátou. Domácí vedli po brance Ponse, ale soupeř dokázal dvěma góly otočit. Poslední slovo měl nakonec Joselu, který zajistil alespoň bod dvě minuty před koncem.