Granada CF Španělsko - Granada CF - Zprávy

Další články

Granada věří v zázrak proti vítězi Copa del Rey

V pátek vytáhne do boje Athletic, na jehož půdu zavítá Granada. Ta sice v minulém kole přerušila opravdu dlouhou sérii nepovedených výsledků, ale o tom, kdo bude na stadionu San Mamés jasným favoritem, nemůže být sporu.

Předposlední Granada neporušila vítěznou domácí tradici s Alavésem

Fotbalisté Granady ve 31. kole LaLigy prolomili nelichotivou sérii pěti porážek v řadě, když v souboji letošních nováčků zdolali Alavés 2:0. Trápící se domácí nasměroval k prvnímu triumfu od začátku ledna už v deváté minutě Myrto Uzuni, na něhož ještě v úvodním dějství navázal Lucas Boyé. Trefy těchto dvou borců tak jen stvrdily dlouhotrvající převahu předposledního celku tabulky nad modrobílými před vlastními fanoušky, kde je porazil ve všech šesti dosavadních střetnutích.

Ukončí Granada negativní sérii? Na její půdu zavítá Deportivo

Fotbalistům Granady se záchrana v nejvyšší soutěži výrazně vzdaluje a jasněji může být i po tomto kole. Na stadion Nuevo Los Cármenes přijede Deportivo Alavés, jenž potřebuje body do klidnějšího závěru sezony.

Ofenzivní trable Valencie ukončil proti utrápené Granadě uzdravený Portugalec

Hráči Valencie vyzráli ve 26. kole LaLigy na Granadu, kterou porazili na jejím hřišti 1:0. Domácí sice měli od úvodních minut více ze hry, v 77. minutě ovšem neuhlídali střídajícího Andrého Almeidu, jenž se po dlouhodobém zranění prosadil poprvé v letošním ročníku. Netopýři tak jeho zásluhou prolomili dvouzápasové střelecké sucho a posunuli se v tabulce na sedmou příčku. Nazaríes naopak po páté prohře v řadě zůstávají předposlední.

Granada stále sní o zázraku, tentokrát si pro body přijede Valencia

Granada má jedinečnou možnost, jak alespoň trochu vylepšit své naděje na záchranu, neboť ve čtvrtek navečer se doma na Estadio Nuevo Los Cármenes utká s Valencií. I ta si ale v případě úspěchu může tabulkově polepšit.

Tápající útok Cádizu přetlačil děravou Granadu, andaluský souboj rozhodl baskický host

Cádiz v předehrávce 30. kola LaLigy přiživil šance na záchranu, když na domácí půdě porazil téměř jistě sestupující Granadu 1:0. Nejméně produktivní útok mezi španělskou elitou v první půli přes jasnou převahu tápal v koncovce, na rozdíl od lednového duelu andaluských klubů ale po změně stran našel recept na nejhorší defenzivu soutěže. V 51. minutě se o to premiérovým zásahem v LaLize postaral kmenový hráč Realu Sociedad Robert Navarro.

Cádiz uvidí souboj dvou týmů namočených do sestupových vod

Už v pátek začne další kolo LaLigy a jako první se do sebe pustí dva týmy, které vzájemně bojují o záchranu. Osmnáctý Cádiz doma hostí Granadu, která je ještě o příčku blíž sestupu. Má ale oproti konkurenci odehráno o jedno utkání méně.

Granada znovu mění trenéra, Medinu nahradí navrátilec Sandoval

Granada míří za sestupem ze španělské nejvyšší soutěže, její vedení ale flintu do žita ještě nehází a týmu se pokusí dodat nový impuls. Propuštěn byl trenér Alexander Medina, jeho nástupcem byl jmenován José Ramón Sandoval.

Na hřištích soupeřů neškodná Granada odletěla z Mallorky s další porážkou

Granada ve 29. kole LaLigy padla na půdě Mallorky 0:1, čímž prohloubila své trápení na hřištích soupeřů, kde v letošním ročníku získala jen dva body. Domácí byli po většinu času aktivnějším celkem, což vyústilo v 85. minutě ve vítěznou trefu kapitána Antonia Raílla. Rumělky navíc mohl těšit i fakt, že Nazaríes porazily před vlastními fanoušky poprvé od roku 1984. Hosté udělali naopak další krok k sestupu, neboť na první nesestupovou pozici ztrácejí již 10 bodů.

Granada jezdí na Mallorcu ráda, teď se jí ale nedaří

Mallorca má velkou šanci posunout se co možná nejdál od sestupové propasti, protože v sobotu odpoledne se utká s přímým účastníkem boje o záchranu. Na Mallorcu zamíří Granada, která prožívá mimořádně špatnou sezonu.

Baskové si proti bojovné Granadě dali s obratem na čas. Hrdinou se stal Silva

Hráči favorizovaného Realu Sociedad se v utkání 28. kola LaLigy pořádně nadřeli na vítězství 3:2 v Granadě. S Basky to velkou část duelu vypadalo bledě, když outsidera poslal dvakrát do vedení Myrto Uzuni. Hosté ale vždy srovnali a v samotném závěru jim tři body vystřelil André Silva. Hráči ze San Sebastiánu tak po dvou prohrách v domácí soutěži a vyřazení z Ligy mistrů konečně zažili chuť vítězství, a to hned popáté z posledních šesti vzájemných zápasů proti Rojiblancos.

Granada nevzdává boj o záchranu, Real Sociedad se trápí

Real Sociedad se nachází v krizi a hledá z ní cestu ven v duelu s Granadou. Los byl k němu velmi milosrdný a na Granadě by mohl nahnat potřebné body i sebevědomí, protože Granada stále dlí až na předposledním místě celé ligové tabulky.

Norský dlouhán v dresu Žluté ponorky režíroval rozklad Granady

Fotbalisté Villarrealu rozdrtili ve 27. kole LaLigy před vlastními fanoušky předposlední Granadu 5:1. Už v sedmé minutě poslal domácí do vedení Alexander Sörloth, jenž se o 12 minut později díky druhé trefě osamostatnil na první pozici v tabulce střelců svého týmu. Nor dokonal skvělý výkon ve druhé půli, kdy zkompletoval hattrick. Zatímco nováček soutěže tak po třech remízách za sebou padl, Žlutá ponorka bodovala již posedmé v řadě.

Villarreal na Granadu umí, v lize s ní neprohrál už třináctkrát

Nedělní program španělské LaLigy otevře utkání mezi Villarrealem a Granadou. El Submarí Groquet, zdá se, začínají přece jen velmi nepovedenou sezonu pomalu otáčet ve svůj prospěch. Mají za sebou šest utkání bez porážky a jen proto, že čtyři z nich byly remízy, se zatím mužstvo pod vedením kouče Marcelina nedostalo na vyšší než třináctou příčku v tabulce.