Getafe CF Španělsko - Getafe CF - Zprávy

Getafe chce zastavit pád, Rayo je ale až příliš silným soupeřem

Getafe se pořád topí v záchranářských bojích a ani mírné zlepšení mu zatím moc nepomáhá. A aby neměl trenér Quique Sánchez Flores těch vrásek na čele málo, tak v neděli odpoledne ho navštíví rozjeté Rayo Vallecano.

Nečekané zaváhání: Atlético v derby remizovalo s Getafe

Malé madridské derby mezi Atléticem a Getafe vítěze nepoznalo. Los Colchoneros sice byli jasným favoritem, ale tentokrát se jim nepodařilo po vstřelené brance Ángela Correy výsledek udržet a z pokutového kopu srovnal pár minut před koncem Enes Ünal. Getafe bodovalo na Wanda Metropolitano vůbec poprvé v historii.

Trápící se Getafe zkusí štěstí v madridském derby s Atléticem

Atlético se v sobotu odpoledne na domácí půdě utká s městským rivalem z Getafe a bude chtít vyhrát, aby prodloužilo svou sérii ligových výher na číslo tři. Nejmenší z madridských celků je teď totiž z formy a reálně bojuje o holý život.

Betis v závěru vydřel výhru nad Getafe, rozhodl pokutový kop

Jen jednu branku viděli diváci na stadionu Getafe. Nevstřelil jí ale domácí tým, nýbrž hostující Real Betis, a to tři minuty před koncem. Tři body připadly Andalusanům až v samotném závěru, kdy nařízený pokutový kop proměnil Borja Iglesias.

Getafe hodlá ukončit novoroční sérii porážek proti Betisu

Getafe bude chtít ukončit nelichotivou sérii porážek, která ho od nového roku provází. Ani Betis si nemůže příliš vyskakovat, protože naposledy se vracel s nepořízenou ze hřiště Espanyolu.

Barcelona díky Pedrimu těsně udolala Getafe

Pouze jedna branka padla na slovutném Camp Nou a Barcelona si díky tomu upevnila vedení. Getafe hrálo s Katalánci vyrovnanou partii, ale ve 35. minutě neuhlídalo mladíka Pedriho a na odpověď se nezmohlo.

Čtrnácté vítězství v lize si chce Barcelona připsat proti Getafe

Po povedeném vystoupení na Supercopa de España se Barcelona na Nou Campu představí proti aktuálně patnáctému Getafe. Blaugranas chtějí potvrdit skvělou formu z posledních zápasů napříč všemi soutěžemi, naopak celek z Madridu by rád přerušil třízápasovou sérii bez výhry.

Espanyol dobyl Getafe, po hodině o tom rozhodl Puado

Espanyol se raduje ze tří bodů, které navíc získal v Madridu. Getafe ještě našlo odpověď na rychlou branku Joselua, nicméně trefa Puada už byla bez odpovědi. Katalánci zároveň ukončili sedmizápasové čekání na ligovou výhru.

Getafe hostí Espanyol

Na Coliseum Alfonsa Péreze v Madridu vyrukuje domácí Getafe na Espanyol. Hosté už natáhli svojí sérii bez vítězství na sedm zápasů a ve španělské metropoli by ji rádi přerušili. Espanyol ovšem vyhrál v hlavní španělské metropoli nad Getafe před takřka deseti lety!

Sevilla konečně zabrala a vymanila se ze sestupového pásma, odneslo to Getafe

Po téměř třech měsících se Seville podařilo zvítězit v ligovém utkání. Stalo se tak proti Getafe, které zdolala výsledkem 2:1. Jmenovitě se o to postaral Acuña a Mir, za hosty snížil pár minut před koncem Mayoral.

Do Sevilly přijede Getafe, ukončí domácí téměř tříměsíční čekání na vítězství?

Ještě než se v neděli večer stočí pohledy všech sportovních nadšenců na šlágr šestnáctého kola LaLigy mezi Barcelonou a Atléticem Madrid, představí se na stadionu Ramón Sánchez Pizjuán tým Getafe. Zatímco domácí chtějí opustit sestupové pásmo, hosté z hlavního města by rádi navázali na výhru z minulého kola nad Mallorcou.

Borja Mayoral zařídil dvěma góly výhru Getafe nad Mallorcou

Hlavní hvězdou podvečerního zápasu mezi Getafe a Mallorcou se stal Borja Mayoral. Pětadvacetiletý útočník vsítil dvě branky a měl hlavní podíl na vítězství svého celku 2:0. Getafe vyhrálo v lize poprvé od konce října.

Rozjetá Mallorca se pokusí vyzrát i nad matným Getafe

Mallorca patří mezi největší pozitivní překvapení dosavadního průběhu LaLigy a hodlá v tom pokračovat i po znovuotevření soutěže. Proto doufá, že její páteční výlet na předměstí Madridu přinese své ovoce.

Domácí Almería slaví těsnou výhru nad Getafe

Almería má další body, dnes večer si totiž doma poradila s Getafe. Za výhru vděčí jednak čistému kontu a jednak střelci jediné branky, kterým se ve 27. minutě stal Léo Baptistão.

Almería těží z výhody domácího prostředí proti Getafe

Čistě z matematického hlediska by tentokrát měla Almería vyhrát. Vyhrála totiž poslední tři domácí ligové duely a pokaždé to vystřídala s porážkou. V ukončení této skvělé domácí bilance bude doufat Getafe, které do Almeríe zavítá ve středu v podvečer.