Getafe CF Španělsko - Getafe CF - Zprávy

Getafe hostí neoblíbeného soupeře. Dokáže na desátý pokus Villarreal porazit?

Ani Getafe, ani Villarreal nevstoupily do nové sezóny právě nejlépe. Okupují jedenácté, respektive třinácté místo, bodů zatím posbíraly opravdu málo, mají identické skóre 10:13 a nyní je k vzájemnému souboji svede duel osmého kola. Dokáže některý z celků na třetí pokus vyhrát, nebo se rozejdou smírně a spokojen nebude nikdo? Na to odpoví sobotní odpoledne.

Getafe využilo dlouhou přesilovku jen částečně, hříšník Sancet narušil perfektní start Bilbaa

Hráči Athletic Clubu remizovali v domácím duelu sedmého kola LaLigy s Getafe 2:2. Raketový start zajistil baskicému celku již v šesté minutě přesnou trefou Yuri Berchiche, na něhož po změně stran navázal Iňaki Williams. Na obě tyto branky však hosté dokázali reagovat. To se jim podařilo i proto, že Rojiblancos museli celou druhou půli odehrát bez vyloučeného Oihana Sanceta.

Domácí Athletic chce protáhnout skvělou sérii i proti Getafe

Athletic se zatím drží velmi blízko prvním dvěma týmům LaLigy a bude s nimi chtít držet krok i po skončení 7. kola. Šanci protáhnout svou sérii zápasů bez porážky na číslo šest má proti Getafe, kterému se naopak ve venkovních duelech prakticky vůbec nedaří.

Sociedad ovládl přestřelku s Getafe, na obratu měl podíl i baskický střelec týdne Méndez

Real Sociedad se v šestém kole španělské Laligy vrátil na vítěznou vlnu, když na svém stadionu porazil Getafe 4:3. Hned ve druhé minutě potvrdil skvělou formu domácí křídelník Takefusa Kubo, na jehož trefu však hosté v závěru poločasu odpověděli a ještě před pauzou skóre otočili. Domácí to ale nepoložilo a po změně stran strhli zápas na svou stranu. Dvěma góly se prezentoval Mikel Oyarzabal a prosadil se také Brais Méndez, jenž ideálně zakončil vydařený týden, během kterého se prosadil i v Lize mistrů při remíze s Interem.

Sociedad potřebuje zabrat a porazit Getafe

Náročný pohárový týden zakončí hráči Realu Sociedad domácím utkáním s Getafe. Zatímco Baskové se zatím v lize spíše trápí, "Azulones” mají slušných sedm bodů a desáté místo v tabulce je spíše nad očekáváním. Tyto dva celky nyní svede dohromady nedělní utkání šestého kola a bude se jistě jednat o zajímavou podívanou.

Osasuna neukončila 15leté trápení, nečekané přestřelce vládli Srbové v barvách Getafe

Fotbalisté Getafe zvítězili v pátém kole LaLigy nad Osasunou 3:2, pět gólů přitom vzájemný souboj nabídl naposledy v roce 2008. Skóre utkání otevřel domácí stoper Stefan Mitrovič, tým z Pamplony však srdnatě bojoval a nadvakrát se vrátil do zápasu. Potřetí se mu to ovšem nepovedlo, a autorem vítězné branky se tak stal další Srb Nemanja Maksimovič. Hosté tak na půdě Azulones nezískali všechny body už po jedenácté v řadě. Rozhodujícímu momentu z 86. minuty již přihlížel přímo z trávníku také Mason Greenwood, jehož příchod z Manchesteru United uvítali domácí fanoušci s až nepochopitelně otevřenou náručí.

Osasuna načne nedělní program proti Getafe

Úvodní zápas nedělního programu pátého kola obstarají mužstva Osasuny a "Azulones”, kteří se představí před domácím publikem. A stejně jako celek z Pamplony se i Getafe bude chtít po reprezentační pauze co nejdříve naladit na vítěznou notu, utkání minulého kola totiž ani jednomu ze soupeřů příliš nevyšlo.

Real si dal na zmodernizovaném stadionu načas. Domácí premiéra Bellinghama skončila euforií

Real Madrid zvládl otočit nepříznivě se vyvíjející duel čtvrtého kola LaLigy s Getafe, které porazil na vlastním hřišti 2:1. Radost domácím fanouškům z pohledu na takřka zrekonstruovaný stadion Santiago Bernabéu pokazil již v 11. minutě odchovanec Bílého baletu Borja Mayoral. Favorit se však ve druhé půli oklepal a díky brzkému gólu Joselua vykřesal naději na tříbodový zisk, kterou přeměnil v realitu v samotném závěru klání Jude Bellingham. Předsezonní posila z Dortmundu se tak trefila i ve svém čtvrtém ligovém zápase v novém působišti.

Real Madrid je zatím stoprocentní, udrží si to i v malém madridském derby?

Real Madrid je jediným týmem LaLigy, který v úvodních třech kolech neztratil ani bod, a pokračovat v tom hodlá i o víkendu, kdy hostí Getafe. Ancelottiho tým se poprvé představí doma a je horkým favoritem. V malém madridském derby se nečeká nic jiného, než jeho vítězství.

Alavésu na předměstí Madridu zvlhl střelecký prach. Getafe na třetí pokus bodovalo naplno

Fotbalisté Getafe ve třetím kole LaLigy uspěli nad Deportivem Alavés po výsledku 1:0, a poprvé v ligové sezoně se tak mohli radovat z výhry i vstřeleného gólu. O vítěznou trefu se postaral v 84. minutě z penalty odchovanec věhlasnějšího madridského týmu, Realu, Borja Mayoral. Deportivo naopak po sedmigólové přestřelce se Sevillou podruhé v řadě na venkovním hřišti zakoplo. Zároveň skončila vzájemná remízová série, která trvala posledních šest duelů.

Dokáže Getafe vstřelit první branku sezóny, nebo podruhé v řadě zvítězí nováček Alavés?

Getafe ani Alavés nejsou celky, se kterými se počítá pro horní polovinu tabulky, přesto oba dokázaly v úvodních kolech potrápit o poznání věhlasnější soupeře a nyní je k vzájemnému střetnutí svede pondělní dohrávka třetího kola. "Babazorros" jsou v tabulce devátí se třemi body na kontě, "Azulones" získali zatím pouze jeden bod, zato s o poznání věhlasnějším soupeřem.

Girona zvládla Barcelonou nepoznané. Dominantní výhru nad Getafe řídili Jihoameričané

Hráči Girony zdolali ve druhém kole LaLigy na domácí půdě Getafe 3:0. Hosté v úvodním představení ve španělské nejvyšší soutěži udrželi na uzdě střelce Barcelony, tentokrát však inkasovali už ve 12. minutě zásluhou Venezuelana Yangela Herrery, jemuž pozici připravil Brazilec Sávio. Po změně stran na ně pak dvěma zásahy navázal nestárnoucí reprezentant Uruguaye Cristhian Stuani.

Getafe se po Barceloně pokusí odčarovat kouzlo i stadionu Montilivi

Nedělní program 2. kola LaLigy nabídne tři duely a jako první se do sebe pustí Girona s Getafe. Obě mužstva za sebou mají náročný start, který ale zvládla nad očekávání dobře remízovými výsledky se silnými soupeři.

Getafe opět ukázalo, zač je toho loket. Jeho „koloseum“ počtvrté v řadě odolalo útokům Barcy

Hráči Barcelony nevykročili za obhajobou titulu správnou nohou, když v prvním kole LaLigy remizovali na půdě Getafe 0:0. Utkání silně ovlivnil incident ze 42. minuty, kdy byl vyloučen hostující Raphinha za hrozivý úder loktem. Krátce před hodinou hry však brazilského útočníka následoval domácí Jaime Mata, který tak zároveň přerušil slibnou pasáž, během níž Azulones několikrát ohrozili branku Katalánců. Skórovat se jim sice nepodařilo, nicméně stejně na tom byli favorizovaní Blaugranas, kteří na Coliseo Alfonso Perez naposledy vstřelili branku v roce 2019.

Barcelona si jede do Getafe pro výhru, pomoct jí mohou nové tváře i dobrá forma z přípravy

Obhájci titulu z Katalánska zavítají v úvodním kole do Madridu, kde se utkají s jedním z papírových outsiderů celého ročníku, Getafe. To zakončilo loňskou sezónu na patnáctém místě a jen o dva body se vyhnulo vyřazení. A hned na úvod sezóny je čeká možná vůbec nejobávanější soupeř. Dokáží se "Azulones” postarat o první velké překvapení ročníku a obrat mistra o body?