Espanyol Barcelona Španělsko - Espanyol Barcelona - Zprávy

Levante cítí šanci na zlepšení proti Espanyolu

Levante se v sobotu odpoledne zapojí do programu 28. kola LaLigy s vědomím, že se jeho čas na záchranu hodně rychle krátí. Poslední tým tabulky doufá, že naváže na úspěšný únor proti Espanyolu, kterému se zatím moc nedaří.

Espanyol ukončil čekání na vítězství, Getafe porazil 2:0

Důležité tři body vybojoval ve vyrovnaném zápase s Getafe katalánský Espanyol. Periquitos zvítězili 2:0, když obě branky vstřelili už v průběhu prvního poločasu. Nejprve se prosadil Cabrera a krátce potom si vstřelil vlastní gól Cabaco.

Espanyol potřebuje najít lepší formu proti Getafe

Getafe se vymanilo ze sestupového pásma a jen tak se do něj vracet nechce. K postupu tabulkou mu může sloužit i sobotní duel s Espanyolem, byť je pravda, že Getafe se v Katalánsku moc nedaří.

Villarreal CF se s Espanyolem nemazal, Yeremi Pino nasázel čtyři góly

Jen pár dní po remíze s Juventusem si Villarreal nedělal žádné problémy s Espanyolem a doma mu nasázel pět branek. Pro Žlutou ponorku je to velmi důležité vítězství, které ji stále udržuje v kontaktu se čtvrtým místem a potvrzuje její solidní formu. Hlavním hrdinou se stal Yeremi Pino, autor čtyř gólů!

Villarreal bude proti Espanyolu útočit na čtvrté místo

Fotbalisté Villarrealu jsou ve formě a v nedělním zápase na Estadio de la Cerámica proti Espanyolu se budou tlačit k pozicím, zaručující Ligu mistrů i příští rok. Žlutá ponorka má za sebou náročný duel proti Juventus, ale s Espanyolem chce za každou cenu tři body.

Sevilla klopýtla, v Espanyolu pouze remizovala

Rozdíl mezi prvním a druhým místem po tomto víkendu naroste. Sevilla nezvládla zápas v Katalánsku a s Espanyolem pouze remizovala 1:1. Navíc neztratila jen body, ale také vyloučeného obránce Koundého.

Sevilla chce zůstat v kontaktu s vedoucím Realem, na Espanyolu potřebuje bodovat

Sevilla se nevzdává nadějí na mistrovský titul, a aby udržela krok s Realem Madrid, potřebuje v Katalánsku zvítězit. Andalusané s Espanyolem neprohráli přes pět let a o prodloužení série budou usilovat i v neděli na Cornellá-El Prat.

Derbi skončilo nerozhodně. Espanyol přišel v nastavení o výhru nad Barcelonou

Dlouho jsme nevěděli, kdo bude dnes brát tři body. První půle vyšla skvěle Barceloně, jenže ta chybovala po změně stran a dostala dvě rychlé branky. Poslední slovo ale měl přeci jen favorit, protože v poslední akci utkání se prosadil střídající Luuk de Jong a srovnal na konečných 2:2.

Derbi barceloní tentokrát hostí Espanyol

Barcelona se v neděli večer rozdělí na dvě poloviny, protože 24. kolo nabídne mimo jiné katalánské derby. Domácí Espanyol se pokusí ukončit svou negativní bilanci posledních dní, ty ale naopak pro Blaugranas byly nadmíru příjemnými.

Athletic i bez tahouna Williamse otočil utkání s Espanyolem

Athletic si dovolit zariskovat a ofenzivního tahouna Iñakiho Williamse nechal poprvé od roku 2017 jen na lavičce náhradníků. Espanyol se sice dostal rychle do vedení, jenže favoritovi utkání stačilo 15 minut, aby otočil skóre.

Athletic chce po úspěchu v Copa del Rey naplno bodovat proti Espanyolu

Baskický Athletic prožil v minulých dnech překvapivý postup v Copa del Rey přes Real Madrid a na vítězné vlně chce zůstat i v dalším ligovém zápase proti Espanyolu. Hosté se po návratu mezi španělskou smetánku udržují v bezpečné vzdálenosti od sestupových příček a v Baskicku to hodlají potvrdit.

Real Betis vyškolil Espanyol čtyřmi góly

Páteční předehrávka 22. kola LaLigy nabídla pět branek a nakonec jednoznačnou záležitost. Espanyol sice dobře začal a na domácí půdě proti Realu Betis rychle vedl, jenže po vstřelení branky ze hřiště odešel a nechal si dát příděl čtyř gólů.

Espanyol čelí domácímu prostředí v bitvě s favoritem ze Sevilly

Ve čtvrtek skončilo podivně naplánované 21. kolo LaLigy, krátce před tím zápasy Copa del Rey. A španělský fotbal nám nedá vydechnout, protože už v pátek večer se do sebe na RCDE Stadium pustí domácí Espanyol s Realem Betis.

Espanyol po dramatickém závěru urval bod s Cádizem

Dramatická zápletka byla k vidění až v samém konci napínavého utkání mezi domácím Cádizem a hosty z Barcelony. Espanyol nejprve v první nastavené minutě inkasoval gól na 2:1, jenže v šesté se po mohutném tlaku dočkal vyrovnání.

Cádiz se doma pokusí překvapit favorita, Espanyol sem navíc jezdí nerad

O půl desáté večer se do sebe pustí dva týmy, kterým se minulé kolo LaLigy nepovedlo. Když se utkaly týmy Cádizu a Espanyolu, většinou platilo, že vyhrál domácí tým. Tentokrát je ale favorit na opačné straně.