Espanyol Barcelona Španělsko - Espanyol Barcelona - Zprávy

Espanyol nakonec dohnal Osasunu a rozdělil si s ní body

V Katalánsku se hrál hodně loudavý a pomalý fotbal, který nakonec nabídl jen dvě branky a minimum dalších šancí. Na poločasové vedení Osasuny dokázal ke konci utkání reagovat mladý záložník Melamed.

Trápící se Espanyol doufá ve výhru po třech porážkách

Espanyol by potřeboval zastavit smolnou sérii porážek na čísle tři a sloužit mu k tomu bude nedělní podvečer. Na Estadi Cornellà-El Prat do Barcelony totiž zavítá Osasuna, která venkovní duely v poslední době moc nezvládá.

Real Madrid se stal mistrem! Čtyřmi góly to odnesl Espanyol

LaLiga má nového krále! Ten je sice znovu z hlavního města jako vloni, ale místo Atlética je to Ancelottiho Real. Definitivní jistotu získal "Bílý balet" dnešním vítězstvím nad Espanyolem, kterému dal čtyři branky.

Real chce proti Espanyolu doma oslavit titul

Real Madrid nabídl nejen svým fanouškům úchvatné představení v Lize mistrů, ale nemá moc času na regeneraci. Už v sobotu odpoledne ho totiž čeká ligové utkání s Espanyolem. A určitě se bude chtít předvést, protože už v tomhle duelu může definitivně stvrdit svůj mistrovský titul.

Vallecano se po třinácti zápasech dočkalo a z Espanyolu veze výhru

Poprvé v roce 2022 a poprvé od 18. prosince loňského roku si Vallecano připisuje ligové vítězství. Rayo zlomilo černou sérii v Katalánsku, kde díky jediné trefě Sergia Guardioly skolilo Espanyol. Oba celky i nadále zůstávají ve druhé polovině tabulky, bezpečně od sestupových příček.

Rayo touží zlepšit bídnou bilanci, Espanyol je ale doma silný

Rayo Vallecano by se rádo posunulo trochu dál od pásma sestupu, kterému je teď hodně blízko. S tímhle pocitem nastoupí na trávník RCDE Stadium, aby se utkalo s domácím Espanyolem. Katalánský klub má na Rayo náskok jen pěti bodů.

Atlético odčinilo šokující porážku díky penaltě v poslední vteřině

Favorizované Atlético Madrid dalo zapomenout na prohru s Mallorkou a v zápase 32. kola španělské LaLigy porazilo na domácí půdě Espanyol 2:1. Los Colchoneros se herně trápili a několik vteřin je dělilo od druhé ztráty v řadě. I přes oslabení se však v nastavení druhé půle dočkali pokutového kopu, který ve svůj druhý gól v zápase proměnil střídající Yannick Carrasco.

Espanyol musí zlepšit venkovní formu. Atlético ale nezastihl v dobré náladě

Atlético musí rychle zapomenout na nedávnou porážku v Lize mistrů a rychle posbírat síly, protože už v neděli jej čeká návštěva z Barcelony. Colchoneros ale zklamali i v minulém kole LaLigy a pokud nechtějí ztratit čtvrtou příčku, musí proti Espanyolu zabrat.

Espanyol se raduje z výhry nad Celtou Vigo, stačila mu jedna branka

Až v 89. minutě rozhodl o nejtěsnějším vítězství domácích Wu Lei. Vyrovnaná bitva Espanyolu se Celtou Vigo dlouho žádnou branku nepřinášela, až minutu před koncem střílel neomylně čínský fotbalista ve službách katalánského celku.

Celta se pokusí ukončit prokletí stadionu Cornellà-El Prat

Celta se po třech ligových neúspěších v řadě vydává na trip do Barcelony, kam jezdí jen hodně nerada. Motivací je pro ni fakt, že domácí Espanyol má stejný počet bodů jako Celta, takže existuje reálná šance na posun v tabulce.

Real Sociedad brankou v nastavení vyhrál nad Espanyolem

Real Sociedad dlouho nemohl prolomit obranu Espanyolu a jednu trefu mu sudí neuznal. V poslední nastavené minutě ale dostal šanci kopat penaltu a díky umění Alexandera Isaka ji využil!

Real Sociedad bojuje o poháry, v pondělí vyzve Espanyol

Na šestém místě tabulky se zatím drží Real Sociedad a pokud v pondělní dohrávce zvládne porazit Espanyol, zvýší svůj náskok na sedmý Villarreal. Baskové prohráli v posledních pěti kolech jen jednou a proti Espanyolu budou plnit roli favorita.

Espanyol udolal Mallorcu

Jediná branka rozhodla duel Espanyolu s Mallorcou. Domácí se prosadili pár minut před koncem prvního poločasu, když rychlý kontr zakončil Raúl de Tomás. Espanyol nejtěsnější náskok uhájil a získal důležité tři body.

Espanyol kráčí za záchranou a otestuje druhou nejhorší obranu soutěže

První nedělní duel 29. kola LaLigy se ponese v duchu hledání gólů. Espanyolu ani Mallorce se totiž střelba vůbec nedaří a jejich ofenzivní snažení jsou momentálně důvodem toho, že se oba týmy více či méně bojí o prvoligovou příslušnost.

Levante má z domácího zápasu s Espanyolem bod

Na kolik je remíza 1:1 s Espanyolem pro Levante ztrátou ukáže až závěr sezony, ve které domácí bojují o záchranu. Určitě mohlo být hůře, protože hosté vedli od 50. minuty zásluhou Puada, ale deset minut před koncem měl poslední slovo Góméz.