Espanyol Barcelona (Španělsko)

Espanyol Barcelona - Girona FC 0:1

Girona si ve španělské nejvyšší soutěži připisuje další velice cenný skalp. V katalánském derby totiž udolala zkušenější Espanyol 1:0 a upevnila si postavení v první polovině tabulky. Výhru nováčka vystřelil v první minutě nastavení prvního poločasu Timor.
12.12. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Espanyol Barcelona - Girona FC

Gironě v poslední době trochu dochází šťáva a doufá, že v pondělní dohrávce 15. kola se jí bude dařit lépe. Soupeřem totiž bude barcelonský Espanyol, který se nachází až na 15. místě a tedy dost nebezpečně blízko sestupového pásma.
08.12. | Previews | 1 komentář

SD Eibar - Espanyol Barcelona 3:1

Eibar se začíná po dlouhé době strádání konečně vzpamatovávat a vzdalovat se od sestupového pásma. Po vítězstvích nad Betisem a Alavésem skolil před vlastními fanoušky také Espanyol, který tentokráte nezvládl utkání především v obraně. Tři branky za devadesát minut letos inkasoval jen jednou jedinkrát, to když padl na Barceloně.
03.12. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: SD Eibar - Espanyol Barcelona

Ze druhé poloviny tabulky na sebe v rámci 14. kola narazí celky Eibaru a Espanyolu Barcelona. Oba týmy v minulém kole zvítězily a zatím si udržují relativně bezpečný odstup od sestupových pozic.
03.12. | Previews | žádný komentář

Espanyol Barcelona - Getafe CF 1:0

Potvrdilo se, že v soubojích obou dvou mužstev v blízké minulosti, konkrétně hovoříme o předchozích čtyřech případech, vítězilo mužstvo hrající před vlastními fanoušky. I nyní tři body zůstaly v domácím prostředí. O nejtěsnější možné vítězství Espanyolu nad Getafe se postaral deset minut po změně stran nejlepší střelec týmu Gerard Moreno.
28.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Espanyol Barcelona - Getafe CF

Pondělní dohrávka 13. kola španělské LaLigy se odehraje v Barceloně, kde si místní Espanyol bude chtít připsat tři body proti návštěvě z Getafe. Tomu se však poslední dobou daří mnohem víc než jeho hostiteli.
24.11. | Previews | 1 komentář

Espanyol Barcelona - Valencia CF 0:2

Valencia neztratila nic ze svého elánu ani po reprezentační přestávce, počtvrté během uplynulých pěti zápasů napříč všemi soutěžemi udržela čisté konto a připsala si celkově už své deváté vítězství v řadě. I nadále tak okupuje druhou příčku za vedoucí Barcelonou. Espnayol se naopak po této porážce z dolní poloviny tabulky nevyhoupl.
20.11. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Druhá Valencia vyzkouší na oblíbené půdě Espanyol

Valencia se vrací na celkem oblíbený stadion Estadi Cornellà-El Prat patřící Espanyolu, kde se jí daří. Teď Netopýři doufají, že jim reprezentační pauza nepocuchala křídla,protože formu měli parádní. V opak doufá domácí Espanyol Barcelona, který doma prohrál naposledy koncem srpna.
17.11. | Previews | 2 komentáře

Deportivo Alavés - Espanyol Barcelona 1:0

Deportivo Alavés mělo po deseti odehraných kolech La Ligy prachbídnou bilanci jediné výhry a devíti porážek se skóre 5:16, což nepřekvapivě znamenalo umístění na samém dně ligové tabulky. Basický klub však v sobotní odpoledne dosavadní bodový zisk rázem zdvojnásobil vydřenou výhrou nad barcelonským Espanyolem, a to výsledkem 1:0 díky gólu ze samého úvodu zápasu. Na trefu Christiana Santose již hosté nedokázali zareagovat a nepřilepšilo jim ani brzké vyloučení obránce Hermosa, kvůli čemuž hráli více než padesát minut v oslabení.
05.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Deportivo Alavés - Espanyol Barcelona

Espanyol dlouho jezdil z Alavésu zklamán a bez bodů, ale v posledních měsících se mu povedlo několikrát si body odvézt. Teď by měl mít situace mnohem snazší, neboť právě Alavés je až posledním týmem tabulky a jeho soupeři si v zápasech s ním často vylepšují statistiky.
03.11. | Previews | žádný komentář
13.12. Espanyol se nechystá propustit Florese
Quique Sánchez Flores má stále důvěru vedení a zůstává trenérem Espanyolu. Katalánskému klubu se nedaří, prohrál čtyři z posledních pěti zápasů a v tabulce španělské ligy je těsně nad sestupovými pozicemi do druhé ligy. (football-espana.net)
12.12. David López utrpěl frakturu nosu
Se sebezapřením dohrával včerejší zápas s Gironou David López. Záložník Espanyolu má zlomený nos, v sestavě ale absentovat nebude, zraněné místo mu bude chránit speciální maska. (marca.com)
05.12. García bude chybět zhruba dva týdny
Na deset až patnáct dní musí na fotbal zapomenout Sergio García, útočník Espanyolu si o víkendu poranil stehenní sval. (marca.com)
04.12. Sergio García na marodce Espanyolu
Jenom několik desítek vteřin včera strávil na hřišti Sergio García. Útočník Espanyolu si hned v úvodu souboje s Eibarem poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (marca.com)
03.12. Baptistão je na Eibar připraven
V nominaci Espanyolu na utkání s Eibarem figuruje i Leo Baptistão, útočník barcelonského klubu rychle doléčil zranění stehenního svalu. (marca.com)
01.12. Espanyol přišel o kapitána
Espanyol se v utkání s Eibarem bude muset obejít bez svého kapitána. Mimo hru je Javi López, na trávník ho nepustí svalové zranění. (marca.com)
29.11. Fuega trápí svalové zranění
Ohrožen je start Javiho Fuega v pohárové odvetě proti Tenerife, defenzivní fotbalista Espanyolu laboruje se svalovým zraněním. (marca.com)
22.11. Sporting se zajímá o Hermosa
Mario Hermoso v létě přestoupil z Realu Madrid do Espanyolu a už po šesti měsících by se mohl stěhovat znovu. Vyloučen není přestup 22letého obránce do Portugalska, zájem o něho má lisabonský Sporting. (football-espana.net)
21.11. Baptistão si nezahraje tři týdny
Na tři týdny musí na fotbal zapomenout Leo Baptistão. Důvodem je zranění stehenního svalu, které si útočník Espanyolu přivodil v úvodu víkendového utkání proti Valencii. (football-espana.net)
19.11. Baptistão si poranil stehenní sval
Leo Baptistão nedohrál dnešní zápas s Valencií, útočník Espanyolu si v úvodu poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (marca.com)