Deportivo Alavés Španělsko - Deportivo Alavés - Zprávy

Getafe má zlepšující se formu. Zastaví ho domácí Depor?

Getafe se začíná osmělovat a jeho forma dává tušit, že bychom s ním minimálně v boji o záchranu ještě měli počítat. Přistřihnout křidélka se mu pokusí Deportivo Alavés, které soupeře v sobotu odpoledne hostí.

Granada proti Deporu v samém závěru strhla vedení na svou stranu

Granada zvládla svou úlohu a porazila Deportivo Alavés. Chvíli to bylo drama, když hosté dokázali pár minut před koncem srovnat, ale v 87. minutě přeci jen rozhodl domácí střelec Arias.

Granada doufá v sílu domácího prostředí proti Deporu

Tradiční páteční předehrávka už 16. kola LaLigy nás vezme na Estadio Nuevo Los Cármenes do Granady. Domácí tu svedou bitvu s Deportivem Alavés, přičemž výhra nad soupeřem by jim umožnila jho předskočit v tabulce.

Celta vyhrála na Alavésu 2:1

Souboj z druhé poloviny tabulky mezi Alavésem a Celtou Vigo skončil výhrou hostujícího celku 2:1. Celestes se díky tomu posunuli v tabulce, zatímco Deportivo může spadnout do sestupového pásma.

Skvěle rozehraný Depor přivítá doma Celtu

Kolo číslo 15 ve Španělsku nabídne nejeden přímý souboj mezi týmy ze spodní či té úplně nejspodnější části ligové tabulky. Sobotní program začne na Estadio Mendizorrotza duelem domácího Alavésu s Celtou, jejím tabulkovým sousedem.

Rakitić zachránil Seville alespoň remízu

Bodovou ztrátu zaznamenala FC Sevilla. V domácím zápase s Deportivem Alavés měla namále a konečnou remízu 2:2 zachraňovala až v nastaveném čase brankou Ivana Rakitiće.

Alavés v Seville nikdy nevyhrál. Teď je ale ve formě

Sevilla toho s Alavésem nahrála poměrně hodně, ale v roli hostujícího týmu se Alavésu nikdy nepovedlo soupeře porazit. Další šanci na stadionu Ramóna Sáncheze Pizjuána bude Depor mít v sobotu odpoledne.

Joselu zařídil dvěma góly obrat a vítězství Deportiva

Levante sahalo po bodech, nakonec však nemá ani jeden. Na rychlý gól hostujícího De Frutose odpověděl až čtvrthodinu před koncem z pokutového kopu Joselu a stejný hráč dokonal v nastavení obrat. Alavés zvítězil 2:1 a v tabulce si polepšil o několik příček.

Deportivo Alavés po Barceloně otestuje nejhorší obranu ligy

Sobotní podvečer dá Deportivu Alavés další šanci postupovat tabulkou vzhůru. Poslední dobou se Deporu daří nad očekávání, což se nyní pokusí trochu zmírnit Levante. V případě hostů jsou ale tři body spíš zbožným přáním.

Barcelonu zatím Sergi Barjuan nespasil, proti Alavésu přišla další ztráta

Utrpení Barcelony zdá se být nekonečné. Ani pod trenérem Sergi Barjuanem nepřišlo zlepšení a z Camp Nou si tentokrát odvezlo body Deportivo Alavés. Vše podstatné se událo krátce po změně stran. Ve 49. minutě poslal Barcelonu do vedení Memphis Depay, ale odpověď "El Glorioso" byla bleskurychlá - trefil se Luis Rioja. Domácí pak drželi balón, ale na svědomitou defenzívu Deportiva si nepřišli.

Barcelona si potřebuje vylepšit reputaci a proti Alavésu je pořád favoritem

Slavná Barcelona se topí v krizi a po dalším neúspěchu odvolala trenéra Ronalda Koemana. Než se žezla ujme oblíbený Xavi, povede Barcelonu v sobotním utkání trenér rezervy Sergi Barjuan. Proti Alavésu bude chtít od hráčů jediné - vítězství.

Alavés skolil jedinou branku Elche

Hodně důležitého vítězství dosáhlo v úterý večer Deportivo Alavés. Domácí porazili v souboji dvou týmů z dolní poloviny tabulky Elche a na svého soupeře už ztrácejí jenom bod. Ve 47. minutě o tom rozhodl jedinou brankou Mamadou Loum.

Depor chce druhou výhru v řadě, přijede Elche

Alavés si konečně o víkendu připsal druhou výhru v sezoně a hodlá v tom plynule pokračovat i proti Elche. To je sice v tabulce trochu výš, ale aktuální forma nemůže dělat jeho fanouškům moc velkou radost.

Cadíz doma podlehl Alavésu

Boj týmů u dna tabulky zvládlo lépe Deportivo Alavés. Domácí Cádiz srazil brankami na začátku utkání a na jeho konci Joselu. V prvním případě proměnil pokutový kop, ve druhém přízemní střelou pečetil výsledek.

Cádiz se potřebuje vzchopit a vítá nejhorší útok ligy

Sobotní odpoledne nabídne lítý souboj dvou extrémně se trápících celků. Na Estadio Ramón de Carranza se krátce po čtvrté hodině střetnou týmy domácího Cádizu s hosty z Alavésu a oba by rády podruhé v sezoně vyhrály.