Deportivo Alavés Španělsko - Deportivo Alavés - Zprávy

Uspěje kouč Velázquez ve svém druhém utkání? Čeká ho Rayo

Sedm bodů pořád dělí Alavés od toho, aby se aspoň na chvíli vynořil z pásma sestupu. Deportivo ale ještě nevzdává svůj boj o záchranu, byť s každým dalším kolem je jeho snaha stále méně úspěšná. V sobotu odpoledne se Alavés postaví doma proti třináctému Rayu.

Alavésu se po prohře v Pamploně komplikuje záchrana

Blízko alespoň jednoho bodu bylo Deportivo Alavés. Bodu, který by mu mohl přiblížit vysněnou záchranu, jenomže ve druhé minutě nastavení rozhodl o výhře Osasuny Ante Budimir. Domácí ještě v prvním poločase neproměnili pokutový kop. Brankáře Pacheca nepřekonal Rubén García.

Jak bude v Pamploně mést nové koště Deportiva?

Deportivo Alavés reaguje na negativní sérii a mění trenéra. Téměř nemožnou misi zachránit tým v první lize přijal nový kouč, Julio Velázquez. Prvním duelem na lavičce se pro něj v neděli odpoledne stane výlet do Pamplony, kde ho očekává Osasuna.

Sázka na Mendilibara nevyšla, Alavés přebírá Velázquez

Jenom na několik měsíců se bude počítat angažmá Josého Luise Mendilibara ve funkci trenéra Deportiva Alavés. Baskický klub bojuje o přežití ve španělské nejvyšší soutěži a jmenování zkušeného kouče nepřineslo očekávané výsledky, ze dna tabulky ho má odlepit odlepit Julio Velázquez...

Atlético rozstřílelo Alavés, góly si rozdělily Suárez s Félixem

Atlético Madrid si pojistilo postavení v první čtyřce a Alavésu doma nedalo žádnou šanci. Svěřenci trenéra Diega Simeoneho zvítězili 4:1 a minimálně do neděle se bodově dotáhli na druhou Sevillu. Branky Atletů si rovným dílem rozdělili Luis Suárez a João Félix.

Znovuzrozené Atlético se pokusí přibrzdit zoufalý Alavés

Deportivo Alavés stále sní o záchraně, jenže tentokrát mu los nachystal hodně nepovedený fór. Předposlední tým ligy totiž v sobotu večer cestuje na stadion Wanda Metropolitano. A zdá se, že se místní gigant po měsících hibernace konečně probudil.

Granada veze z Mendizzorrotzy tři body

Důležité tři body vezou z Alavésu fotbalisté Granady. Pětigólovou přestřelku získali ve svůj prospěch, když rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem José Luis Suárez. V nastaveném čase sice uviděl červenou kartu Aaron Escandell, ale vliv na výsledek už to nemělo.

Granada jede do Alavésu prolomit smůlu venkovních utkání

Granada v tomto kalendářním roce ještě nedokázala ani jednou vyhrát a to má za následek nebezpečnou blízkost sestupového pásma. Trochu mu utéct se pokusí v Alavésu, který je bezprostředně namočen v bojích o záchranu.

La Real zůstává v kontaktu, Deportivo udolal gólem Zubimendiho

Jediná branka stačila na vítězství Realu Sociedad v souboji s Alavésem. Martín Zubimendi rozhodl zápas ze vzduchu dvacet minut před koncem a Deportivo už na to nedokázalo zareagovat.

Real Sociedad chce na debakl odpovědět proti předposlednímu Alavésu

Naděje Realu Sociedad na umístění mezi čtyřmi nejlepšími týmy a tedy na Ligu mistrů dostaly pořádně zabrat v minulém kole, na které budou Baskové chtít zapomenout. Podařit by se jim to mohlo v domácím utkání proti Deportivu Alavés.

Sevilla ztratila, Deportivo má bod

Pouze remízu 0:0 uhrála na půdě Deportiva Alavés druhá Sevilla. Domácí byli aktivnější a pilnější ve střelbě, ale doplatili na neproměňování. Prosadit se nedokázali ani Rojiblancos a z konečného výsledku bude mít největší radost vedoucí Real Madrid. Zároveň platí, že Deportivo zůstane i po víkendu v sestupovém pásmu.

Alavés těží z domácího prostředí, Sevilla zde má problémy

V listopadu se Alavésu povedlo se Sevillou nečekaně remizovat a teď by se mu hodilo něco podobného. Deportivo se totiž utápí v záchranářských pracích a zatím ho volá spíš Segunda než záchrana.

Ünal dovedl Getafe k bodu proti Deportivu Alavés

V sobotním utkání 26. kola španělské LaLigy se utkalo Getafe s Deportivem Alavés. Oba týmy jsou namočeny do záchranářských bojů a potřebují v druhé polovině sezóny zabrat, aby se udržely v nejvyšší soutěži. Po půlhodině hry byl vyloučen stoper Getafe Cuenca a přesilovky dokázalo Deportivo využít ještě v první půli, když skóre zápasu otevřel Escalante. Za domácí srovnal Ünal, ale vedení vrátil Deportivu Méndez. Na konečných 2:2 srovnal svým druhým gólem v utkání Enes Ünal.

Duel o záchranářské body - Getafe favoritem proti Alavésu

V sobotu odpoledne čeká španělskou nejvyšší soutěž důležitý záchranářský duel mezi Getafe a Deportivem Alavés. Oba celky odděluje v tabulce šest bodů a především pro hosty je to velká příležitost, jak z manka ukrojit.

Real Madrid se probudil až po přestávce a Deportivo skolil třemi góly

Na prvním místě tabulky nadále setrvává Real Madrid, který po přestávce třemi góly zdolal zachraňující se Deportivo Alavés. Bílý balet se poprvé prosadil v 63. minutě, když krásnou ránu do šibenice předvedl Marco Asensio, a pojistku vstřelil deset minut před koncem Vinícius Júnior. Tříbrankový rozdíl už v nastaveném čase zajistil Karim Benzema.