Deportivo Alavés Španělsko - Deportivo Alavés - Zprávy

Alavés potřebuje body, proti bude Villarreal CF

Hned trojice týmů má na šestnáctém, sedmnáctém a osmnáctém místě shodný počet bodů a mezi nimi je i Deportivo Alavés, které o víkendu porazilo jiného adepta na sestup Huescu. Boj o záchranu je ve španělské lize maximálně vyrovnaný a z tohoto pohledu potřebuje Alavés další body proti semifinalistovi Evropské ligy Villarrealu.

Battaglia před koncem rozhodl o důležité výhře Alavésu nad Huescou

Až pět minut před koncem utkání rozhodla o třech bodech pro domácí Depor branka, kterou vstřelil Rodrigo Battaglia. A cenu má v tuto chvíli nejvyšší, protože oba týmy mají v tuto chvíli shodný počet bodů.

Huesca začíná bodovat, Alavés ji nutně potřebuje porazit

Alavés sice v minulém kole dokázal remizovat se silným Bilbaem, ale stále se ocitá až na sestupových pozicích. Z těch naopak úspěšně prchá Huesca, která se dostala do - na její poměry - nečekaně dobré formy.

Deportivu VAR neuznal dva góly, Bilbao tak slaví remízu

Trenér Javi Calleja může být se svým debutem na lavičce Deportiva Alavés celkově spokojen, protože z Bilbaa se jeho tým vrací s bodem. A jindy děravá obrana dnes dokázala vydržet domácí nápor, takže branka nepadla ani jedna.

Bilbao se snaží vzpamatovat z pohárového zklamání proti poslednímu Alavésu

Bilbao by poprvé po dlouhých pěti duelech konečně rádo vyhrálo a ideální šanci k tomu bude mít v sobotu odpoledne. Na stadion San Mamés totiž zavítá Deportivo Alavés, které se po sérii mnoha špatných výkonů dostalo až na tu úplně nejspodnější příčku celé tabulky.

Abelardo skončil jako trenér Deportiva Alavés

Deportivo Alavés hledá nového trenéra. Po necelých třech měsících baskický celek opouští Abelardo Fernández, pod jehož vedením se klub propadl na dno LaLigy...

Celta Vigo nasázela Deportivu tři branky a v pohodě vyhrála

Celta Vigo předvedla naprosto parádní vstup do první půle a domácí tým v ní naprosto zesměšnila Alavés a nasázela mu tři branky. Alavés sice ke konci snížil, ale k bodům mu to nepomohlo.

Trápící se Deportivo musí bodovat. Celtě se navíc v Alavésu nedaří

Už je to hodně dlouho od doby, kdy se Celta naposledy vracela z Alavésu coby vítěz. V neděli krátce po obědě se tým trenéra Coudeta pokusí vyloupit Estadio Mendizorrotza, ale domácí nedají svou kůži lacino.

Atlético udolalo Alavés a dál si drží čtyřbodový náskok

Pod tlakem bylo v neděli vpodvečer Atlético Madrid, ale svůj zápas s Deportivem Alavés zvládlo. O vítězství Los Colchoneros rozhodl jedinou brankou nejlepší střelec týmu Luis Suárez. Domácí se museli o výsledek obávat až do závěrečného hvizdu a měli štěstí, protože Joselu čtyři minuty před koncem neproměnil pokutový kop.

Atlético Madrid přivítá Alavés a potřebuje zvítězit

Po vyřazení z Ligy mistrů od Chelsea má vedoucí celek LaLigy jediný cíl - vyhrát domácí titul. To se povedlo naposledy v sezoně 2013/2014 a k napodobení podobného kousku zbývá ujít ještě pořádný kus cesty. Atlético Madrid se v rámci 28. kola představí na Wanda Metropolitano proti Deportivu Alavés.

Dvě penalty, dva góly. Bod pro Alavés i Cádiz

Deportivo Alavés doma dlouho nad Cádizem vedlo a mělo na dosah tři body po proměněné penaltě Joselua. Jenže v závěru utkání předvedl zkrat domácí kapitán Manu García, který se nechal vyloučit a ještě zavinil penaltu, po níž Álex srovnal.

Druhá nejhorší obrana ligy se pokusí zastavit ofenzivu Cádizu

Prvním sobotním duelem 27. kola LaLigy se stane střetnutí mezi domácím Alavésem a hosty z Cádizu. Nad domácími se vznáší vykřičník, protože jejich forma je naprosto žalostná.

Betis proti Alavésu otočil nepříznivý vývoj a dotírá na páté místo

Real Betis se dotírá na pátý Real Sociedad a v pondělní dohrávce proti Deportivu Alavés získal další tři body. Cesta k nim nebyla snadná. Domácí Verdiblancos prohrávali po prvním poločase 0:2, ale famózní střídání trenéra Pellegriniho přispělo k obratu na 3:2. Dvakrát se trefil Borja Iglesias a jednou ikona klubu Joaquín.

Betis chce na páté místo, doma přivítá Deportivo

Real Betis už v tabulce přeskočil Villarreal a z šestého místo může vyvinout tlak na pátý Real Sociedad. V pondělní dohrávce se Pellegriniho hoši střetnou s Deportivem Alavés, který má naopak úplně jiné starosti. S pouhými dvaadvaceti body je na předposledním místě tabulky a bojuje o záchranu.

Osasuna veze z Alavésu tři body díky trefě Enriqueho Barjy

Jediná přesná trefa rozhodla o vítězství hostující Osasuny nad domácím Deporem. V Alavésu budou ještě dlouho litovat svých neproměněných šancí, protože na výhru jich měli dost.