Deportivo Alavés Španělsko - Deportivo Alavés - Zprávy

Poslední Alavés se potřebuje vzchopit, nicméně proti Osasuně se mu nedaří

Bez bodu a úplně poslední. To je po třech zápasech nové sezony Deportivo Alavés. Domácím nevyšel začátek podle představ a v sobotu by to chtěli vylepšit, jenomže potkají tým, se kterým už pět let nevyhráli - Osasunu.

Španělský soud kvůli delší reprezentační pauze nařídil odložení zápasů La Ligy

Nejvyšší španělský sportovní soud nařídil odložení sobotních utkání Sevilla - Barcelona a Villarreal - Alavés. Důvodem je prodloužená reprezentační přestávka, kvůli které by se jihoameričtí reprezentanti vrátili do klubů pouhý den před ligovými zápasy.

Los Che zatím bez porážky, Alavés přejeli 3:0

Dobrý začátek nové sezony registruje Valencia. Pod trenérem Josém Bordalásem se jí daří a ve 3. kole dokázala bez problému zdolat Deportivo Alavés 3:0. V prvním poločase se střelecky prosadili Wass se Solerem a po změně stran přidal třetí zásah Guedes.

Valencia přivítá v předehrávce Deportivo Alavés

Už v pátek vyběhnou na trávníku Mestally celky Valencie a Deportiva Alavés. Domácí usilují o návrat do evropských pohárů, zatímco prioritou Deportiva je záchrana. Po dvou kolech bez bodu se to přímo nabízí. Papírovým favoritem jsou Los Che, ovšem v dubnu stejného soupeře na stejném místě porazit nedokázali.

RCD Mallorca dobyla Mendizorrotzu!

Nejtěsnější vítězství si ze hřiště Deportiva Alavés odváží nováček RCD Mallorca. Výrazně k tomu dopomohlo i vyloučení Rubéna Duarteho, protože zhruba půlhodinová přesilovka vedla deset minut před koncem k jedinému gólu. O ten se postaral Niňo.

Alavés bude na Mendizorrotze skládat reparát, dočká se prvních bodů?

Deportivo Alavés se ve druhém kole znovu představí doma a tentokrát má o poznání hratelnějšího soupeře z Mallorcy. Oba celky usilují o záchranu v nejvyšší soutěži, takže jejich vzájemný duel může na konci soutěže sehrát nemalou roli.

Real začal přesvědčivě, v Alavésu vsítil po poločase čtyři góly

Po bezbrankovém prvním poločasu se na Mendizorrotze spustil brankostroj jménem Real Madrid. Favorit duelu udeřil čtyřikrát a na startu nové sezony získal důležité tři body. Carlo Ancelotti se mohl spolehnout na střelecké schopnosti Karima Benzemy, Francouz se prosadil dvakrát. Další góly obstarali Nacho, Vinícius a za domácí z pokutového kopu Joselu.

Ancelottiho Real se v sobotu večer postaví proti Deportivu Alavés

Alavés se minule zachraňoval horko těžko až v předposledním kole a tentokrát by si jeho fanoušci přáli lehčí průběh sezony. Hned na úvod je ale čeká velká výzva, protože na Estadio Mendizorrotza se ve večerním klání objeví Real Madrid. Jeden z hlavních uchazečů o titul vejde do sezony s novým koučem, ale bez několika opor.

Vaclík se rozloučil se Sevillou vítězstvím s čistým kontem

Sevilla na závěr letošního ročníku LaLigy porazila Deportivo Alavés 1:0 a svůj podíl na tom měl i Tomáš Vaclík. Český reprezentační brankář dostal prostor mezi tyčemi a neinkasoval. V nastaveném čase pak vystřelil výhru Rojiblancos Alejandro "Papu" Gómez.

Odchytá Vaclík poslední zápas za Sevillu? Andalusané hostí Alavés

Sevilla si zajistila Ligu mistrů s předstihem, v závěru se ještě zapojila do bojů o titul, a tak může být víceméně spokojena. V posledním utkání přivítá na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Alavés a to by mohla být šance pro rozlučku s Tomášem Vaclíkem. Dostane se český reprezentační brankář na hřiště?

Deportivo zachráněno! Granadě doma nasázelo čtyři branky

Deportivo předvedlo na domácí půdě skvělou show a nasázelo Granadě čtyři branky! Především díky nim dnes vyhrálo, což znamená, že už za žádných okolností nemůže sestoupit. Granada naopak zůstává na desátém místě.

Alavés v případě výhry setrvá v lize, Granada hledá formu

Deportivo Alavés může v neděli v podvečer udělat zásadní krok k definitivní záchraně. Stačí mu jediné - porazit Granadu. To se mu sice historicky moc nedaří, ale aktuální forma a především nutnost bodovat je jednoznačně na straně domácích.

Elche si komplikuje situaci, dnes prohrálo s Alavésem

Alavés udělal další výrazný krok za záchranou, protože si domů přivezl všechny tři body z Elche. V utkání se projevila spolupráce dua Joselu - Rioja, které se postaralo o obě branky.

Elche má jednu z posledních možností. Dokáže opět porazit Depor?

Bitva o všechno začne v úterý večer na Estadio Manuel Martínez Valero. Domácí Elche se pokusí o zvrat v sezoně vítězstvím nad Deportivem Alavés, které ještě zdaleka zachráněné není. Oba úterní soupeře od sebe navíc dělí jen dva body.

Alavés hrál s Levante 2:2 a zůstává v sestupovém ohrožení

Deportivo Alavés si komplikuje setrvání v nejvyšší soutěži a domácí remíza 2:2 s Levante je pro něho jednoznačnou ztrátou. Domácí vedli po brance Ponse, ale soupeř dokázal dvěma góly otočit. Poslední slovo měl nakonec Joselu, který zajistil alespoň bod dvě minuty před koncem.