Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Atlético Madrid - Celta Vigo 2:2

Celta Vigo opět dokázala obrat o body favorizovaný celek z Madridu a díky gólům Hernándeze a Nolita vybojovala na hřišti Atlética cennou remízu 2:2. Domácím se sice podařilo otočit nepříznivý výsledek už do poločasu, ale na penaltu z 53. minuty již Rojiblancos nenašli odpověď. Atlético tak Barceloně dalo šanci odskočit až na rozdíl čtyř bodů, Vigo se udrží v horní polovině tabulky.

Preview: Atlético Madrid - Celta Vigo

Atlético se musí rychle vzpamatovat z nečekané prohry proti Olympiakosu a veškerou pozornost opět nasměrovat na domácí soutěž. Do Madridu totiž přijede nevyzpytatelná Celta Vigo, která letos ještě nepoznala porážku. Domácí se musí stále obejít bez svého kouče, jenž si odpykává disciplinární trest, a navíc proti Vigu nemůže hrát ani největší letní posila Mario Mandžukič.

Celta Vigo - Real Sociedad 2:2

Celta díky své bojovnosti dokázala doslova urvat bod, i když plně šťastná být nemůže. Po většinu utkání totiž vedla. Nejprve ale dal hostům naději Imanol Agirretxwe. A v závěru utkání Celta nevydržela nápor San Sebastianu a Jonathan Castro si vstřelil vlastní branku.

Preview: Celta Vigo - Real Sociedad

Jako na houpačce byly před reprezentační přestávkou výsledky Realu Sociedad. Rozčarování z konce v Evropské lize či prohry na půdě nováčka z Eibaru poněkud utišila krásná demolice Realu Madrid a vítězství 4:2, přestože během první půle Sociedad prohrával 2:0. Navázat na tento úspěch budou Baskové chtít na půdě Celty Vigo.

Córdoba CF - Celta Vigo 1:1

Nováček první španělské ligy se štěstím vyválčil cenný bod za remízu s Celtou Vigo. Hosté byli sice po většinu utkání aktivnějším týmem, ale stačila malá chvíle nepozornosti a zdánlivě bezbranný a nezkušený tým dokázal srovnat. Dělbou bodů také utkání skončilo.

Potvrdí Celta dobrou formu i na hřišti nadšeného nováčka?

V jednom ze dvou úvodních sobotních zápasů hraných od sedmi hodin se představí ligový nováček z Córdoby na domácí půdě proti Celtě Vigo. Oba celky mají důvod k tomu jít do zápasu dobře naladěny, na stadionu Nuevo Arcángel se schyluje k zajímavému duelu.

Vigo vidělo čtyři góly a pohodlnou výhru domácích, Getafe odjíždí s prázdnou

Celta Vigo si připsala vítězný vstup do nového ročníku Primera división, když v domácím prostředí Balaidosu jasně porazila Getafe 3:1. O dvoubrankové vedení se postarali Nolito s Orellanou, a když Jorge Sammir zdánlivě utkání zdramatizoval, trefil se dvacet minut před koncem Larrivey.

Preview: Celta Vigo - Getafe CF

Celta Vigo zahájí letošní sezónu pod vedením nového trenéra Eduarda Berizzy proti Getafe. Devátý tým loňského ročníku La Ligy má ambici minimálně zopakovat předchozí umístění, a k tomu potřebuje odstartovat ročník úspěchem. Getafe však v závěru loňské sezóny prokázalo, že mezi španělskou elitu patří, a navíc vedení klubu ohlásilo útok na horní polovinu tabulky. To by znamenalo, že by právě se soupeři, jako je Vigo, měli svěřenci Cosmina Contry minimálně bodovat.

Valencie se loučí výhrou, Celtu přehrála 2:1

Alespoň poslední zápas v jinak výrazně negativní sezoně se vyvedl Valencii, která před domácím publikem na Mestalle porazila Celtu Vigo 2:1. Spolu se zprávami o převzetí klubu singapurským miliardářem Peterem Limem tak může s trochou nadsázky jít o začátek nové éry.

Preview: Valencia CF - Celta Vigo

Již jen jediné kolo zbývá Valencii k ukončení hrůzné sezony, která se jistě zařadí k těm nejhorším z novodobé klubové historie. Poslední zápas čeká Los Che doma na Mestalle proti Celtě Vigo ve výtečné formě.

Enrique po sezoně opustí Vigo a možná zamíří do Barcelony

Trenér Luis Enrique uvedl, že v příští sezoně už nepovede Celtu Vigo. Sám tak přiživil spekulace španělských médií, podle kterých by měl od léta převzít Barcelonu po Argentinci Gerardu Martinovi. Enrique už měl na začátku května absolvovat tajné jednání se sportovním ředitelem katalánského klubu Andonim Zubizarretou.

Real je po prohře ve Vigu ze hry o titul definitivně venku

Jakékoli vzdálené naděje Realu Madrid na zisk ligového titulu vzaly s konečnou platností za své. Na půdě Celty Vigo totiž favorizovaní hosté ztratili body potřetí za sebou, tentokrát dokonce všechny za prohru 2:0.

Preview: Celta Vigo - Real Madrid

Šance Realu Madrid na zisk ligového titulu se po dvou nečekaných remízách povážlivě ztenčily, což se podle slov Carla Ancelottiho projeví na jeho složení základní sestavy v utkání na půdě Celty Vigo. Finále Ligy mistrů se totiž blíží a jeho výhra nad městským rivalem Atlétikem Madrid by lehce otupila zklamání z domácí soutěže.

Barcelonu by mohl převzít Enrique, který už jednal s vedením

Trenéra Gerarda Martina by mohl v Barceloně od léta nahradit Luis Enrique. Současný kouč Celty Vigo podle španělských médií v pondělí absolvoval několikahodinové jednání se sportovním ředitelem katalánského klubu Andonim Zubizarretou.

CA Osasuna - Celta Vigo 0:2

Celta Vigo vyplenila Pamplonu, odkud si ze hřiště Osasuny odváží všechny body za výhru 2:0. Hlavní podíl na výhře galicijského celku má autor obou branek Nolito, jenž se těší v závěru sezony vynikající formě. Osasuna nyní naopak čelí vážným potížím spojených s čím dál více hrozícím sestupem.