CD Leganés Španělsko - CD Leganés - Zprávy

Kouč Garitano se rozhodl a po sezoně opustí španělský Leganés

Ke změně dojde po pěti letech na lavičce Leganésu. Ve funkci trenéra španělského klubu nebude pokračovat Asier Garitano, smlouva mu běží jen do konce června a vedení dnes oznámil své rozhodnutí kontrakt neprodloužit a klub opustit...

CD Leganés - Levante UD 0:3

Levante vyhrálo v souboji dvou zachráněných celků nad Leganésem vysoko 3:0, když všechny branky vsítilo až po změně stran. Hostům rovněž pomohlo vyloučení Zaldúy, který obdržel červenou kartu v 58. minutě.

Preview: CD Leganés - Levante UD

Předpokládalo se, že souboj Leganésu s Levante bude v této fázi sezony zásadní v boji o konečnou záchranu, ovšem tři kola před koncem ligy mají oba celky jistotu, že i v příštím roce budou hrát v nejvyšší soutěži. Dohrávka 36. kola sice není velkým lákadlem, přesto může na Municipal de Butarque dojít k zajímavé podívané.

Real i v oslabené sestavě porazil Leganés a vyhlíží odvetu s Bayernem

Navzdory výrazně pozměněné sestavě plné náhradníků zvládl Real Madrid domácí utkání s Leganésem a udržel tak před klíčovým semifinálovým zápasem Ligy mistrů vítěznou formu, díky níž se v La Lize stále drží v závěsu za druhým Atléticem Madrid. K triumfu Real vykročil již v první půli, kdy se trefili Bale s Mayoralem, a následné Brašanacovo snížení již na dělbě bodů nic nezměnilo.

Preview: Real Madrid - CD Leganés

Poprat se alespoň o druhou příčku, takový je cíl Realu Madrid ve zbývajících pěti zápasech, které v LaLize ještě bude muset absolvovat. V tuhle chvíli ztrácí na tuhle metu čtyři body, na druhou stranu má oproti Atléticu ještě jedno utkání k dobru. Teď na Santiago Bernabéu přivítá v malém derby Levante, které se nachází v dolní polovině tabulky.

CD Leganés - Deportivo La Coruña 0:0

La Coruňa neprohrála ani čtvrtý zápas v řadě, ale remíza 0:0 ze hřiště Leganésu je pro ní málo. Svěřenci Clarence Seedorfa zůstávají na sestupové pozici s výraznější ztrátou, která se navíc může ještě zvýšit.

Preview: CD Leganés - Deportivo La Coruña

Nahuštěný program LaLigy pokračuje dalším víkendovým kolem a nabízí jednu páteční ochutnávku. V Leganésu se představí Deportivo La Coruña, které se zatím stále nedokázalo vymanit z pásma sestupu.

Villarreal CF - CD Leganés 2:1

Villarreal doma porazil Leganés 2:1 a pojistil si šesté místo znamenající start v Evropské lize. Domácí se ujali vedení už v prvním poločase a ve druhém náskok ještě zvýšili. Leganés sice brankou osm minut před koncem zadělal na drama, ale vyrovnat nestihl.

Preview: Villarreal CF - CD Leganés

Estádio de la Cerámica otevře své brány, aby v úterý večer přijalo vděčné návštěvníky z Leganésu. Domácí Villarreal má před sebou hodně náročné utkání, neboť zrovna prožívá hodně špatnou formu a nejeden soupeř napjatě očekává jeho další zaváhání.

CD Leganés - Celta Vigo 1:0

Celta Vigo zažila na Leganésu těžké vystřízlivění. Ještě před týdnem dokázala rozstřílet Sevillu 4:0, ovšem tentokrát se neprosadila a po brance Guerrera dokonce prohrála. Hráčům Celestes se vzdalují evropské poháry.

Preview: CD Leganés - Celta Vigo

Celta Vigo stále ještě sní o evropských pohárech, které by si ráda zahrála v příští sezoně. Už v minulém kole k tomu udělala velký krok výhrou nad Sevillou a teď má o mnoho snazšího soupeře. Jede totiž na stadion Leganésu, který sídlí až nad sestupovým pásmem.

FC Barcelona - CD Leganés 3:1

Barcelona bez problémů přehrála Leganés a udělala další krok na cestě za titulem. Katalánci potvrdili roli velkého favorita už v prvním poločase, kdy si zajistili dvoubrankový náskok. Leganés sice ve druhém dějství snížil, ale konečné slovo měla opět Barca a její Lionel Messi, který vstřelil všechny tři góly.

Preview: FC Barcelona - CD Leganés

Katalánský velkoklub opět může navýšit svůj náskok na čele LaLigy. Do cesty se mu však nyní postaví houževnatý Leganés.

CD Leganés - Valencia CF 0:1

Valencia si na své konto připsala další výhru a pojistila si postavení v první čtyřce. Utkání na půdě Leganésu rozhodla po hodině hry jediná branka španělského reprezentanta Rodriga.

Preview: CD Leganés - Valencia CF

V třicátém kole La Ligy se Valencie dočkala svého oblíbeného soupeře. Leganés je totiž od svého příchodu mezi španělskou elitu pro Los Che doslova otloukánkem, který zatím všechny vzájemné duely s favorizovaným soupeřem prohrál a bude mít co dělat, aby tuto černou šňůru přetrhl zrovna nyní.