CD Leganés Španělsko - CD Leganés - Zprávy

Girona FC - CD Leganés 0:0

Leganés v boji o záchranu získal cenný bod na katalánské půdě v Gironě, kde se domácí příznivci museli spokojit s nudným výsledkem 0:0. Girona sice byla mírně aktivnější, jenže na branku golmana Cuellára ani jednou nevystřelila.

Preview: Girona FC - CD Leganés

Girona v minulém kole hodně překvapila, když se jí povedlo porazit Valencii. Na tento výkon bude chtít navázat v duelu s Leganésem, kterému se naopak hrubě nedaří. Momentálně sídlí Leganés až na 18. místě LaLigy.

CD Leganés - Atlético Madrid 1:1

Zápas s Borussií Dortmund se blíží a Atlétiko v generálce ztratilo body v Leganésu, přestože ještě osm minut před koncem vedlo. Hosté remízou 1:1 potvrdili, že se jim na venkovních hřištích zatím nedaří.

Preview: CD Leganés - Atlético Madrid

Atlético Madrid se snaží dostat se na vyšší místo v tabulce LaLigy a stále se mu daří udržovat kontakt s čelem tabulky. Další šanci cítí tým trenéra Diega Simeoneho v sobotním utkání na půdě trápícího se Leganésu.

Levante UD - CD Leganés 2:0

Vítězná série Levante stále nebere konce. Po veleprestižním triumfu na půdě Realu Madrid totiž tým Paca Lópeze zvládl i domácí utkání s Leganésem a díky již čtvrté výhře v řadě se pohybuje v horní polovině tabulky nedaleko příček zajišťujících účast v pohárové Evropě.

Preview: Levante UD - CD Leganés

Na Ciutat de Valéncia bude v rámci 9. kola španělské nejvyšší soutěže hostit Levante aktuálně až osmnáctý tým ligy Leganés. Domácí mají výbornou formu, třikrát v řadě zvítězili a před týdnem dokonce přivezli všechny body ze hřiště Realu Madrid.

Valencia CF - CD Leganés 1:1

Remízový král z Valencie si připisuje další zářez na pažbě. Přestože Los Che v domácím zápase s Leganésem byli lepším týmem a měli po drtivou většinu zápasu navrch, nečekaná penalta na radu videorozhodčího je málem stála všechny body. Až pět minut před koncem srovnal na konečných 1:1 José Gayá a tým kouče Marcelina si tak připisuje již sedmou remízu z devíti odehraných kol La Ligy.

Preview: Valencia CF - CD Leganés

Valencia prožívá hodně špatný start do sezony a její fanoušci asi teď nemají úplně veselou nákladu. Ta by se však mohla změnit už v sobotu odpoledne, kdy Netopýři uvítají na Mestalle svého oblíbeného soupeře z Leganésu.

CD Leganés - Rayo Vallecano 1:0

Leganés se alespoň na chvíli odpoutalo od poslední příčky v LaLize a zvládlo přímou konfrontaci s Rayem Vallecano. Před vlastními fanoušky o tom už ve 14. minutě rozhodl Guido Carrillo, který se stal jediným střelcem utkání.

Preview: CD Leganés - Rayo Vallecano

Poslední Leganés má za sebou hodně špatný úvod do sezony a musí konečně zabrat, pokud chce pomýšlet na záchranu. Šanci vidí v domácím duelu s Rayem Vallecano, které má jen o jeden bod víc.

Real Betis - CD Leganés 1:0

Domácí celek Real Betis přivítal v sedmém kole CD Leganés. To na jeho půdu přijelo s cenným skalpem z minulého kola, kdy se mu podařilo vyhrát nad slavnou Barcelonou a chtělo zkusit navázat na tento výsledek.

Betis čeká souboj s přemožitelem Barcelony

Nedělní program sedmého kola španělské La Ligy uzavře souboj Realu Betis s Leganésem. Přestože do utkání půjdou jako favorité první jmenovaní, jejich soupeř se může cítit sebevědomě jako málokdy dříve, neboť má za sebou čerstvý skalp mistrovské Barcelony.

CD Leganés - FC Barcelona 2:1

Barcelona nezvládla po víkendu další zápas a v Leganésu dost nečekaně prohrála 1:2. Co naplat, že Katalánci ovládli první poločas a po celý zápas měli drtivou územní převahu. Svěřenci Ernesta Valverdeho ale zůstali včele, protože druhý Real rovněž prohrál. Výhru domácích zařídili El Zhar a Óscar Rodríguez.

Preview: CD Leganés - FC Barcelona

Barcelona v minulém kole zaváhala a připsala si jen remízu, čímž snížila svůj náskok na Real Madrid a další týmy. Tentokrát nehodlá nic podobného dopustit. Ke třem bodům by ji měl přiblížit výlet do Leganésu.

SD Eibar - CD Leganés 1:0

Po dvou úvodních porážkách zkraje nového ročníku se Eibar evidentně začíná dostávat do své pohody, jakou například vykazoval v minulé sezóně. Po vítězství nad San Sebastiánem a remíze na půdě favorizovaného Atlética Madrid před vlastními fanoušky porazil trápící se Leganés, které naopak utrpělo už svou čtvrtou prohru během uplynulých pěti ligových kol.