Atlético Madrid Španělsko - Atlético Madrid - Zprávy

Atlético Madrid prodloužilo smlouvu s trenérem Simeonem

Atlético Madrid prodloužilo smlouvu s trenérem Diegem Simeonem. Třiapadesátiletý kouč se "Colchoneros", se kterými získal dva tituly, upsal do konce června 2027. Informoval o tom klubový web.

Naděje Celtiku neobživly ani v Madridu, Atlétiku na první místo pomohl rychlý gól a přesilovka

Atlético Madrid zvládlo důležitý zápas čtvrtého kola skupinové fáze Ligy mistrů, když v rámci skupiny E porazilo na vlastní půdě Celtic 6:0. Los Colchoneros odstartovali utkání fantasticky, jelikož už v šesté minutě vsítil gól Antoine Griezmann. Španělskému celku poté obrovským způsobem pomohl hostující Daizen Maeda, jenž ve 23. minutě viděl za tvrdý šlapák červenou kartu. Domácí dokázali přesilovku využít ještě k dalším pěti trefám a s osmi získanými body se posunuli na první příčku v tabulce. Klub se čtyřlístkem ve znaku naopak zůstal na chvostu čtyřčlenného pelotonu a jeho naděje na postup se dostaly do roviny teorie.

Atlético si chce vzít první místo, proti stojí Celtic

Atlético je jediným týmem ve skupině E, který ještě neprohrál. Na první místo mu to ale nestačí a další krok k jeho získání se svěřenci trenéra Diega Simeoneho pokusí učinit proti Celticu. Skotský klub naopak čelí definitivnímu pádu do propasti.

Střelci Atlétika usnuli pod palmami. Nebojácnost vynesla Las Palmas nečekaný triumf

Atlético Madrid v 11. kole LaLigy překvapivě zaváhalo na hřišti Las Palmas, kde padlo 1:2. Velmi sympatický výkon outsidera z ostrova Gran Canaria dostal gólovou třešničku v 51. minutě zásluhou Kiriana Rodrígueze. Nováček soutěže dokonce přidal zásluhou Benita Ramíreze v 75. minutě druhý zásah, jenž se stal nakonec rozhodujícím. Ofenziva hostů se totiž zmohla pouze na kontaktní trefu a poprvé od půlky září v ligovém duelu zaznamenala méně než dva góly. Žlutomodří se tak ziskem tří bodů dostali kousek od příček znamenajících evropské poháry.

Atlético v pátek zavítá na půdu zlepšujícího se Las Palmas

LaLiga rozehraje své dvanácté kolo v pátek večer a jako první se do boje o body přihlásí Las Palmas spolu s Atléticem. Madridský celek se nachází ve skvělé formě, ale ani Las Palmas rozhodně není bez šance na dobrý výsledek.

Atléti ukázali v ligovém maratonu záda už i Barceloně. Alavés srazili trefou Moraty

Hráči Atlétika Madrid porazili v 11. kole LaLigy Alavés 2:1. Duel gólově otevřel chvíli před odehranou půlhodinou Rodrigo Riquelme, jemuž přihrával Álvaro Morata, který následně střetnutí také rozhodl. Deportivo tak nevyhrálo pošesté za sebou a zůstalo jen těsně nad sestupovými pozicemi. Los Rojiblancos se naopak vyšvihli na třetí místo před Barcelonu a s utkáním k dobru zůstávají v přímém boji o úplné čelo tabulky.

Na Alavés čeká těžký úkol, v Madridu vyzve Atlético

Nedělní program španělské LaLigy zakončí souboj mezi Davidem a Goliášem. Atlético Madrid, celek hrající v současné době v asi nejlepší formě v lize, vyzve před zaplněným Wanda Metropolitano nováčka Deportivo Alavés. Tomu se zatím podařilo nasbírat devět bodů a v tabulce se drží na sedmnácté příčce, těsně nad zónou sestupu. Dokáže outsider zaskočit svého soupeře, nebo se bude ze své osmé výhry v sezóně radovat celek z hlavního města?

Atléti byli ve Skotsku rádi za odvrácení porážky. Nápor Celtiku pomohl zmírnit Morata

Celtic remizoval v utkání třetího kola skupiny E Ligy mistrů před vlastními fanoušky s favorizovaným Atlétikem 2:2. Skotský celek v utkání sice dvakrát vedl, přesto však nedokázal dovést zápas do vítězného konce. Doplatil především na zpackaný vstup do druhé půle, kdy na konečný stav upravil hlavou Álvaro Morata, který se v letošním ročníku nejprestižnější soutěže prosadil už potřetí. Mužstvo z Glasgow v závěru navíc nedokázalo využít krátkou přesilovku po vyloučení Rodriga de Paula.

Celtic chce z posledního místa, Atlético je ale ve skvělé formě

Celtic se ve středu večer pokusí prakticky o nemožné. Porazit Atlético, které bude i ve Skotsku jasným favoritem. A to především proto, že Celticu se v letošní sezoně Ligy mistrů vůbec nedaří a nezískal zatím ještě ani jeden bod.

Vyloučený brankář prohloubil krizi Celty. Atlético vystřelil za záda rivala hattrick Griezmanna

Fotbalisté Atlétika Madrid zvítězili v 10. kole LaLigy na trávníku Celty Vigo 3:0 a připsali si pátou výhru v řadě. Indiánům cestu za dalším plným bodovým ziskem usnadil před půlhodinou hry brankář Iván Villar, jenž si za svůj skluz vysloužil červenou kartu. Sudí navíc proti Los Celestes nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Antoine Griezmann, pro něhož se jednalo již o pátý střelecký zápis v ligovém ročníku, k němuž přidal ve druhé půli góly s číslem šest a sedm. Atléti poskočili v tabulce na druhou pozici s tříbodovou ztrátou na konkurenční Real, přičemž mají utkání k dobru.

Atlético chce zvítězit pošesté v řadě, Celta naopak prolomit sérii bez výhry

Atletico Madrid bude v sobotu večer pokračovat v La Lize proti Celtě Vigo a bude usilovat o šest vítězství ve všech soutěžích v řadě. Svěřenci Diega Simeoneho jsou v současné době v tabulce LaLigy na čtvrtém místě, pět bodů za vedoucím Realem Madrid a mají zápas k dobru, zatímco Celta se nachází na 18. místě a z prvních devíti zápasů získala pouhých šest bodů.

Rozjetý Sociedad v madridské pevnosti narazil. Cesta Atlétika k další výhře vedla přes penaltu

Atlético zvítězilo v devátém kole LaLigy na vlastním hřišti nad Realem Sociedad 2:1. Duel gólově otevřel ve 22. minutě Samuel Lino, který se v dresu Los Colchoneros prosadil vůbec poprvé. Na trefu talentovaného Brazilce ovšem odpověděl zkušený Mikel Oyarzabal, jenže když už se zdálo, že utkání spěje k remíze, dostali domácí možnost zahrávat pokutový kop. Ten proměnil Antoine Griezmann, a tým z hlavního města tak na svém stadionu ovládl už 13. ligový zápas po sobě.

Šlágr kola nabídne souboj Atlética s Realem Sociedad

Dva účastníky Ligy mistrů svede k vzájemnému duelu deváté kolo španělské LaLigy. Šlágr obstarají celky Atlética Madrid a Realu Sociedad. V tabulce je dělí pouhý jeden bod a co se posledních výsledků týče, mají rozhodně na co navazovat. V Madridu tak jistě bude k vidění velmi vyrovnaný souboj a rozhodovat bude každý detail.

Přelétavá paní Štěstěna nakonec sedla na Atlético. Feyenoordu nestačil ani první gól Hancka

Atlético Madrid porazilo ve druhém kole skupiny E Ligy mistrů Feyenoord 3:2, a na svém hřišti tak vyhrálo už 13. soutěžní klání za sebou. Zápas pro něj přitom začal smolným vlastním gólem, jen o chvíli později se k němu však štěstí otočilo čelem. Obránce Mats Wieffer se snažil zamezit přihrávce na v jasném ofsajdu stojícího protihráče, míč se od něj ale odrazil k Álvaru Moratovi, který srovnal. Ačkoliv se poté ze své první trefy v milionářské soutěži radoval hostující Dávid Hancko, hrdinou duelu se stal kapitán španělské reprezentace, jenž bleskově po změně stran vstřelil rozhodující gól. Ondřej Lingr se na trávník dostal v 74. minutě.

Atlético po úvodní remíze v Římě chce vyzrát na rozjetý Feyenoord

Atlético Madrid dlouhodobě patří mezi stálice španělské ligy i evropských poháru a nyní po loňském kolapsu v základní skupině Ligy mistrů opět hodlá proniknout do osmifinálové fáze, nicméně vstup mu úplně nevyšel a v Římě s Laziem pouze remizoval 1:1. Teď bude plnit úlohu favorita proti nizozemskému mistrovi z Rotterdamu, ale proti Feyenoordu ho nic jednoduchého čekat nemusí, jelikož jeho protivník se nachází ve vynikající formě.