GD Chaves Portugalsko - GD Chaves - Zprávy

Další články

Benfica vyzve před domácím publikem poslední Chaves

Poslední reprezentační okno prolínající letošní sezónu je u konce a do Lisabonu se vrátila řada reprezentantů z Benficy, které by měl po návratu čekat zdánlivě jednoduchý úkol. Na Estádio da Luz přijede poslední Chaves a domácí jsou jasnými favority.

Braga nevyužila šance na odskočení a jen remizovala s posledním Chavesem

Fotbalisté Bragy nepřenesli po zisku Ligového poháru dobré rozpoložení do ligové soutěže a na vlastním stadiónu jen remizovali s posledním GD Chaves 1:1. Domácí sice poslal krátce po změně stran do vedení Zalazar, ale za hosty zvládl rychle vyrovnat Vitória. Braga tak v posledních pěti ligových zápasech získala jen pět bodů.

Braga po zisku Ligového poháru hostí v lize poslední Chaves

Hráči Bragy zvítězili v neděli nad Estorilem ve finále Ligového poháru, ale na oslavy příliš času neměli. Už o tři dny později totiž hostí na svém stadiónu v rámci ligové soutěže GD Chaves a potřebují si dobré výkony přenést také do ligy.

Sporting splnil roli favorita a z Chavesu veze tři body

Lisabonský Sporting potvrdil přezápasové předpoklady a odvezl si z půdy posledního Chavesu očekávané tři body. Hosté od úvodu převzali otěže deštivého zápasu, ale prvně divákům předvedli jen hromadu neproměněných šancí. Úvodní gól nakonec vstřelil v závěru první půle Paulinho, další přidali po změně stran Trincão a Gonçalves.

Sporting se jako lídr ligy představí na půdě posledního Chavesu

Souboj Davida s Goliášem minimálně v kontextu současné sezóny uvidí publikum na Estádio Municipal de Chaves v rámci 17. kola Ligy Portugal. Proti místnímu GD Chaves, které se momentálně krčí na posledním místě ligové tabulky nastoupí její lídr Sporting CP.

Porto po nepřesvědčivém výkonu udolalo doma poslední Chaves

Rozpačitou výhrou zakončilo FC Porto nepřesvědčivý rok 2023. V domácím utkání proti poslednímu GD Chaves se obhájci obou portugalských pohárových trofejí dlouho trápili. Jejich střeleckou a ofenzivní neschopnost nakonec v druhé půli prolomil pravý bek Mário, jehož jediný gól nakonec zajistil, že tři body zůstaly v Portu.

Porto po selhání v posledním kole hostí poslední Chaves

Před svátky proti prvnímu, po svátcích proti poslednímu. Ligový program připravil pro FC Porto po zdánlivě nejnáročnějším soupeři naopak toho nejsnazšího v podobě posledního Chavesu. Ten je jasný outsiderem zápasu, ale Porto se také nenachází v dobrém rozpoložení.

Benfica potvrdila roli favorita a z Chavesu si odváží tři body

Zlepšený výkon v druhém poločase zajistil Benfice výhru na půdě GD Chaves. Tým Rogera Schmidta se v obměněné sestavě i nové formaci v úvodní půli trápil, po změně stran ale díky gólu Aursnese a Mária z penalty vybojoval povinnou výhru.

Benfica budě na půdě Chavesu napravovat zaváhání z minulého kola

Lisabonská Benfica v letošním ročníku Ligy Portugal zatím kouká na záda svého městského rivala Sportingu. Po nečekané remíze v minulém kole potřebuje naplno bodovat. Úkol by to měl zdánlivě jednoduchý, neboť jede na půdu trápícího se Chavesu.

Braga zvládla divoký zápas s Chavesem a poprvé v ligové sezóně se tak raduje z vítězství

Braga sice skvěle začala ve 3. předkole Ligy mistrů po drtivých výhrách nad srbským vyzyvatelem Bačka Topola (3:0 a 4:1), ovšem vstup na portugalskou ligovou scénu jí vůbec nevyšel a utrpěla senzační porážku s podceňovaným Famalicãem (1:2). Teď si i přes nepříliš povedený první poločas zlepšila náladu v Chavesu a i díky vyloučení domácího Ygora Nogueiry zhruba čtvrthodiny před závěrečným hvizdem zvítězila v divokém poměru 4:2.

Braga bude v Chavesu napravovat kolaps z prvního kola

Fotbalisté Bragy zavítají v rámci 2. kola Ligy Portugal do Chavesu a po nepovedeném úvodním ligovém duelu budou mít co napravovat. Stejnou motivaci má v prvním domácím utkání sezóny i Chaves, který v úvodním kole také nebodoval.

Boavista veze z Chavesu vysokou výhru, padly tři červené karty

Pět branek a hned tři červené karty. Taková byla bilance sobotního zápasu portugalské nejvyšší soutěže mezi Chavesem a Boavistou. Portský celek byl díky čtyřem zásahům úspěšnější, což domácí neunesli a v průběhu přišli o tři vyloučené hráče.

Rozlučka v rytmu pohody: Jistě sedmý Chaves vyzve Boavistu

V Primeira Lize letos nebylo daleko od dost velkého překvapení. Nováček nejvyšší soutěže Chaves totiž tajně pokukoval po příčkách zaručující evropské poháry, a ačkoli mu ve finále unikly, nemůže tuhle sezónu hodnotit v žádném případě negativně. I Boavista vlastně mohla být spokojena, zase si jaksi držela svůj standard být především co nejdále od pásma sestupu.

Benfica překvapivě prohrála v Chavesu a její situace se komplikuje

Místo příprav oslavy mistrovského titulu budou poslední týdny ligové sezóny na Estádio da Luz protkané nervozitou a nejistotou. Po prohře v Clássicu Benfica prohrála i následující zápas v Chavesu a mrhá donedávna pohodlným náskokem na čele ligy.