SV Darmstadt Německo - SV Darmstadt - Zprávy

Preview: SV Darmstadt - FC Augsburg

Darmstadt a Augsburg zatím nasbíraly stejný počet bodů. Na barážovou pozici mají náskok pouze dva. Stadion am Böllenfalltor tedy zřejmě uvidí zápas, ve kterém nikdo nikomu nic nedaruje.

1. FSV Mainz 05 - SV Darmstadt 0:0

Pokud se Mainzu na konci sezony nepodaří proniknout do evropských pohárů, toto bude dost možná zápas, na který budou fanoušci hodně nadávat. Svěřenci Martina Schmidta, kteří předtím triumfálně udolali Bayern na jeho půdě, byli doma proti nováčkovi z Darmstadtu podle očekávání jasně lepším týmem, nakonec ale berou pouze bod za remízu 0:0..

Preview: 1. FSV Mainz 05 - SV Darmstadt

Tohle asi nikdo nečekal, nicméně zdá se, že Martin Schmidt může pokračovat ve šlépějích svých slavných mentorů Jürgena Kloppa a Thomase Tuchela. Trenér Mainzu udělal z tohoto skromného klubu kandidáta na Ligu mistrů..

Dortmund splnil povinnost a přiblížil se vedoucímu Bayernu

Borussia Dortmund veze tři body ze hřiště Darmstadtu a vzhledem k zaváhání mnichovského Bayernu, jenž překvapivě nestačil na Mainz, se mu přiblížila na rozdíl pěti bodů. Nadcházející vzájemné utkání tak dostává pořádný náboj...

Podaří se Darmstadtu znovu překvapit favorizované BVB?

Středeční program německé Bundesligy nás kromě jiného zavede i na hřiště Darmstadtu, kde domácí ekipa přivítá dortmundskou Borussii. Ta jde do utkání jako jasný favorit, ovšem musí se mít na pozoru, neboť při prvním vzájemném měření sil uhrála pouze bod...

Werder Brémy - SV Darmstadt 2:2

Tuhý záchranářský souboj mezi Brémami a Darmstadtem nakonec vítěze nepoznal. Domácí přitom vedli po brance Ujaha z 33. minuty, nováček však ještě do poločasu vyrovnal z Wagnerovy penalty a osm minut před koncem otočil skóre Aytac Sulu. Werderu tak alespoň bod zachraňoval až v poslední minutě veterán Pizarro..

Preview: Werder Brémy - SV Darmstadt

V rámci třiadvacátého bundesligového kola se mimo jiné utkají dva sestupem výrazně ohrožené týmy. Domácí Brémy prozatím na Darmstadt před vzájemným duelem ztrácejí čtyři body.

Bayern Mnichov - SV Darmstadt 3:1

Bayern Mnichov podle očekávání v zápase s Darmstadtem nezaváhal a připisuje devatenáctou výhru v sezoně. To neznamená nic jiného, než že ta příští bude jubilejní dvacátá ;-) . Ligový nováček naopak už teď podesáté prohrál.

Preview: Bayern Mnichov - SV Darmstadt

Bayern si chce proti Darmstadtu dojít pro další výhru. První zápas na půdě nováčka soutěže byl jasnou záležitostí.

SV Darmstadt - Bayer Leverkusen 1:2

Bayer Leverkusen si i bez zraněného Javiera "Chicharita" Hernándeze poradil s Darmstadtem. A protože Hertha zaváhala na hřišti Stuttgartu, posunuli se Die Werkself na třetí místo tabulky.

Preview: SV Darmstadt - Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen neprohrál od začátku prosince. Darmstadt od stejné doby z šesti pokusů třikrát zvítězil. V utkáních s týmy ze špičky tabulky však pokaždé padl.

TSG Hoffenheim - SV Darmstadt 0:2

Darmstadt vykradl Wirsol Rhein-Neckar-Arenu a poskočil na jedenácté místo. Kdežto domácí Hoffenheim si nadále zadělává na pořádné problémy, neb na barážovou pozici teď, čtrnáct kol před koncem ztrácí pět bodů. Není to moc, ale vzhledem k předváděným výkonům družiny Huuba Stevense ani málo.

Preview: TSG Hoffenheim - SV Darmstadt

Velká bitva o záchranu čeká na fotbalisty Hoffenheimu a Darmstadtu, kteří se dnes odpoledne utkají na sinisheimské půdě. Domácí jsou předposlední, od posledního Hannoveru je však dělí pouze skóre; nováček z Darmstadtu má na ně náskok sedmi bodů. Body by se rozhodně hodily oběma soupeřům, pro domácí však může být případná ztráta potenciálně kritická..

SV Darmstadt - Schalke 04 0:2

Schalke dokázalo napravit porážku s Werderem Brémy a v nehostinných podmínkách zvítězit na půdě Darmstadtu. Sedmnáct tisíc fanoušků na stadionu se dnes příliš nebavili, mnoho šancí k vidění nebylo a především domácí brankáře Fährmanna prakticky vůbec neohrožovali. Königsblauen měli více ze hry a díky gólům Maxe Meyera a Leroye Saného zaslouženě vyhráli.

Preview: SV Darmstadt - Schalke 04

Schalke potřebuje nutně ustálit výkony a začít pravidelně sbírat body, jinak mu hrozí, že jej podruhé za sebou mine kvalifikace do pohárové Evropy. Dnes jej čeká nelehký úkol na půdě Darmstadtu..