SV Darmstadt - SC Freiburg 3:0

Teoretická naděje Darmstadtu na záchranu po vítězství 3:0 nad Freiburgem stále existuje. Oproti tomu tým Christiana Streich má možnou účast v evropských pohárech stále ve svých rukou.  
DNES | Komentáře a souhrny | 1 komentář
 

Preview: SV Darmstadt - SC Freiburg

Byť se to zdá neuvěřitelné, Darmstadt stále živí naději na záchranu. Ačkoliv už se jedná spíše jen o story z oblasti teorie, díky dvěma výhrám z posledních tří duelů, kdy Lilien porazili Schalke i Hamburk, je stále ještě záchrana nejchudšího bundesligového klubu mezi elitou matematicky možná.  
VČERA | Previews | 1 komentář
 

Hamburger SV - SV Darmstadt 1:2

Darmstadt stále má hodně teoretickou naději na záchranu. Jenže dobře ví, že situaci nemá ve svých rukou. I Hamburk však může být před finišem lehce nervózní.  
22.04. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů
 

Preview: Hamburger SV - SV Darmstadt

Byť se už s Darmstadtem počítá jako s jistým sestupujícím, jisté to není. Hrobníkovi z lopaty utekli svěřenci Torstena Fringse před týdnem proti Schalke, které nečekaně porazili 2:1, když brzy v zápase vedli, pak se Königsblauen podařilo srovnat, ale v nastaveném čase Lilien znovu přiklonili vítězství na svoji stranu.  
22.04. | Previews | 5 komentářů
 

FC Ingolstadt 04 - SV Darmstadt 3:2

Beznadějně poslední celek Bundesligy měl vlastně jakousi poslední možnost, jak nějakým způsobem oživit své naděje na záchranu. Zajížděl totiž na půdu Ingolstadtu, který se nacházel jen o příčku výše. Po celkově dvacáté první porážce v sezóně ale nyní v Hesensku věří asi málokdo, že by se Darmstadt i druhý rok po sobě ještě udržel v nejvyšší soutěži.  
19.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

SV Darmstadt - Schalke 04 2:1

Darmstadt sice přehrál Schalke, ale ve finále mu to zřejmě nebude nic platné. Ani die Königsblauen ještě nemají vůbec nic jistého.  
16.04. | Komentáře a souhrny | 1 komentář
 

Preview: SV Darmstadt - Schalke 04

Darmstadt je v lize s patnácti body beznadějně poslední a neochvějně míří za sestupem do druhé Bundesligy. Ještě předtím ho však čeká posledních šest prvoligových zápasů. V neděli odpoledne coby poslední duel devětadvacátého bundesligového kola odehrají Lilien svůj zápas proti Schalke.  
16.04. | Previews | 1 komentář
 

Preview: FC Ingolstadt 04 - SV Darmstadt

Oba soupeři, již se dnes potkají v závěrečném utkání sedmadvacátého bundesligového víkendu, mají leccos společného. Oba hrají svou druhou sezonu mezi německou klubovou elitou, oba postoupily před dvěma lety přímou cestou a u obou bylo tak trochu překvapení, že se mezi nejlepšími osmnácti mužstvy loni poměrně s přehledem udrželi.  
09.04. | Previews | žádný komentář
 

SV Darmstadt - Bayer Leverkusen 0:2

Leverkusen zabral a po šestizápasové pauze získal plný počet bodů. Naopak osud Darmstadtu zdá se býti definitivně zpečetěn.  
05.04. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
 

Preview: SV Darmstadt - Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen ještě může dosáhnout na pohárové příčky. Oproti tomu Darmstadt má jednu z posledních šancí odvrátit sestup.  
03.04. | Previews | 2 komentáře
27.04. Stroh-Engel odejde z Darmstadtu
Darmstadt po čtyřech letech opustí Dominik Stroh-Engel. 31letému útočníkovi vyprší kontrakt, nový od aktuálně posledního bundesligového klubu nedostane. (transfermarkt.de)
27.04. Aogo a Sam na cestě do Hannoveru?
Hannover bojuje o návrat do německé nejvyšší soutěže, logicky se tak začíná poohlížet po posilách. Kádr dolnosaského klubu by podle informací deníku Bild mohli rozšířit Dennis Aogo a Sidney Sam, se kterými nepočítá Schalke. (transfermarkt.de)
27.04. Vrančić dalším odchozím z Darmstadtu?
Darmstadt by měl po očekávaném návratu do 2. Bundesligy opustit Mario Vrančić. Bosenský středopolař má sice kontrakt do roku 2018, ovšem jak informuje deník Kicker, podobně jako Aytaç Sulu a Jérôme Gondorf, může odejít na základě výstupní klauzule ve smlouvě. (transfermarkt.de)
26.04. Darmstadt se zajímá o Bouhaddouze
Aziz Bouhaddouz patří k oporám St. Pauli, to už by ale nemuselo platit dlouho. Podle zpráv deníku Bild se o zkušeného útočníka zajímá Darmstadt, který se připravuje na návrat do 2. Bundesligy. (transfermarkt.de)
20.04. Darmstadtu hrozí přesun na jiný stadion
Na jiném stadionu by mohl od nadcházejícího roku hrát Darmstadt. Německá fotbalová liga (DFL) udělila aktuálně poslednímu bundesligovému klubu licenci s výjimkou, přičemž do konce tohoto roku musí zvýšit počet krytých míst pro fanoušky, jinak hesenskému klubu hrozí nutnost přestěhování na jiný stadion. (transfermarkt.de)
18.04. Holland prodloužil s Darmstadtem
Darmstadt si pojistil služby Fabiana Hollanda. 26letý obránce se aktuálně poslednímu bundesligovému klubu, jenž míří do 2. Bundesligy, upsal až do roku 2020. (transfermarkt.de)
15.04. Fedeckyj jedná o angažmá v Turíně
Artem Fedeckyj se po sezoně pravděpodobně rozloučí s Darmstadtem a jeho další kroky by mohly směřovat do Itálie. O ukrajinského obránce se zajímá Turín a už byla zahájena jednání. (sport-express.ru)
07.04. Darmstadt bude postrádat dva záložníky
Darmstadt živí už jenom teoretickou naději na záchranu v 1. Bundeslize a v zápase s Ingolstadtem mu k její udržení nepomohou dva záložníci - mimo hru jsou Jérôme Gondorf (kotník) a Sidney Sam (stehenní sval). (kicker.de)
04.04. Werder prý zvažuje Gondorfa
Jérôme Gondorf by mohl od nadcházející sezóny oblékat dres Werderu Brémy. Ten údajně zvažuje možné angažování záložníka Darmstadtu, který by 28letý hráč mohl opustit za 1,2 milionu eur, což má být podle informací deníku Bild výše výstupní klauzule ve smlouvě, která jinak platí do konce nadcházejícího ročníku. (transfermarkt.de)
02.04. Sirigu prodloužil smlouvu s Darmstadtem
Darmstadt si pojistil služby Sandra Sirigua. 28letý obránce se bundesligovému klubu upsal do roku 2019. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápas
29.04.SV Darmstadt - SC Freiburg3:0
Další zápas
06.05.Bayern M. - SV Darmstadtinfo
Tabulka
 TýmZB
16.Hamburger SV3133
17.FC Ingolstadt 043129
18.SV Darmstadt3124
Poslední zápas
26.10.A. Walldorf - SV Darmstadt1:0