Hertha BSC Německo - Hertha BSC - Zprávy

Hannover 96 - Hertha BSC 2:2

Přes čtyřicet tisíc diváků v Hannoveru vidělo pěkný fotbal se čtyřmi góly. Domácí sice vedli díky vlastňáku von Bergena a trefě Štajnera nad Herthou 2:0, berlínský tým se ale nevzdal a ve druhé půli brankami Chaheda a Piszczeka vyrovnal na konečných 2:2.

Preview: Hannover 96 - Hertha BSC

Berlínská Hertha zavítá na půdu Hannoveru, kde se bude chtít revanžovat na loňské utkání, které v AWD-Areně prohrála vysoko 0:5.

Hertha BSC - Hamburger SV 0:0

Bezbrankovou remízou skončilo střetnutí mezi Herthou a Hamburkem. Nejblíže k prolomení stavu 0:0 měl ve druhé půli hamburský Olič, zahodil ovšem pokutový kop.

Preview: Hertha BSC - Hamburger SV

Největším lákadlem úterních zápasů 29. kola bude určitě souboj týmů ze dvou nějvětších německých měst Berlína a Hamburku. Třináctá Hertha se utká s pátým HSV.

VfL Bochum - Hertha BSC 1:1

V Bochumi se v souboji mezi domácím VfL a Herthou zrodila remíza 1:1. Obě branky padly v prvním poločase, na trefu Rudolfa Skácela dokázal krátce před odchodem do kabin odpovědět Yahia.

Preview: VfL Bochum - Hertha BSC

Sousedé ve středu tabulky, kteří shodně čekají pět zápasů na výhru, se utkájí v Bochumi. Dvanáctá Bochum vyzve třináctou Herthu BSC.

Hertha BSC - Werder Brémy 1:2

Brémy konečně zabraly a vyhrály v Berlíně nad Herthou 2:1. Werder nasměroval k výhře už v první minutě Rosenberg, zanedlouho sice vyrovnal domácí Lima, vítězství hostům ale zajistil ve druhé půli Borowski.

Preview: Hertha BSC - Werder Brémy

V souboji týmů, které čekají už čtyři kola na tříbodový zisk, přivítá Hertha na domácí půdě Brémy. "Werder musí nutně bodovat a ani my nechceme zklamat naše fanoušky. Bude to vypjatá partie," prohlásil kapitán týmu z hlavního města Arne Friedrich.

Energie Cottbus - Hertha BSC 2:1

Hertha potvrdila, že se jí ve východoněmeckém derby proti Chotěbuzi dlouhodobě nedaří. Na Stadionu přátelství sice vedla díky Mineirově trefě, domácí Skela ale z přímého kopu do půle vyrovnal a po přestávce gólem z penalty rozhodl o výhře domácích 2:1.

Preview: Energie Cottbus - Hertha BSC

Východoněmecké derby uvidí Chotěbuz, kde domácí přívítají berlínskou Herthu. Energii se proti BSC daří, od jejího návratu do Bundesligy v minulé sezoně ještě s celkem z hlavního města neprohrála.

Hertha BSC - Schalke 04 1:2

Schalke vyhrálo 2:1 na půdě Herthy a pokračuje ve vítězné jízdě. O osudu zápasu rozhodla první půlhodina, ve které se trefili Asamoah a Jones, za domácí stačil po změně stran už jen z penalty snížit Chahed.

Preview: Hertha BSC - Schalke 04

Dva celky v dobré formě se střetnou na Olympiastadionu. Už šest utkání neporažená Hertha BSC vyzve Schalke 04, které je po nepovedené druhé půlce února opět na vítězné vlně.

Hansa Rostock - Hertha Berlín 0:0

Žádné branky se i přes zajímavý průběh utkání diváci v Rostocku nedočkali. Domácí Hansa remizovala s Herthou BSC 0:0, klub z hlavního města tak své jubilejní 900. utkání v Bundeslize ziskem tří bodů neoslavil.

Preview: Hansa Rostock - Hertha Berlín

Co vracet má Rostocku berlínská Hertha. I ze začátku podzimu se klubu z hlavního města dařilo podobně jako teď na jaře, ale právě po domácí prohře s Hansou 1:3 následoval propad z druhého místa až do středu tabulky.

Borussia Dortmund - Hertha Berlín 1:1

Po nervózním střetnutí v dortmundském Signal-Iduna Parku se rozešly domácí Borussia a berlínská Hertha smírně. Oba góly orámovaly přestávku, domácí poslal do vedení krátce před odchodem do kabin Kehl, pět minut po pauze vyrovnával na konečných 1:1 Pantelič.