Vissel Kobe (Japonsko)

 

Podolski se rozhodl, po sezoně přesídlí do japonského Kobe

Japonci v německé Bundeslize jsou už v dnešní době běžná věc, Lukas Podolski se však v létě zasadí o relativní novinku v opačném gardu, když si to z Galatasaraye namíří do Kobe. Tamější Vissel se o útočníka Galatasaraye pokoušel už v zimě, nakonec ho ale za 2,6 milionů eur uloví až po sezoně...  
02.03. | Aktuality | 87 komentářů
 

Wolfsburg získal Japonce Okuba

Japonský reprezentant Jošito Okubo bude hrát bundesligu za Wolfsburg. Šestadvacetiletý útočník v pondělí podepsal s devátým celkem podzimní části soutěže a účastníkem vyřazovacích bojů v Poháru UEFA smlouvu do června 2011.  
06.01.2009 | Aktuality | 12 komentářů
02.03. Vissel Kobe potvrdil příchod Podolskiho
Lukas Podolski bude od léta nastupovat za Vissel Kobe, japonský klub konečně potvrdil, že je dohoda na světě. Útočník Galatasaraye má Vissel vyjít na 2,6 milionů eur. (vissel-kobe.co.jp)
15.02. Podolski do Japonska až v létě
Podle japonských médií už sice Lukas Podolski v rámci tohoto přestupového okna do Kobe neodejde, ta turecká se však přidávají s informací, že je přestup tak jako tak hotov. Připraven je údajně na léto a Vissel německý útočník vyjde na 2,7 milionů eur. (fanatik.com.tr)
20.01. Podolski stále na cestě do Kobe
Čína možná padla, Japonsko je ale stále pravděpodobnou variantou. Köln Express již před pár dny informoval o tom, že má Lukas Podolski na stole od Visselu Kobe nabídku tříleté smlouvy s ročním výdělkem ve výši osmi milionů eur, a japonská média nyní hovoří o tom, že se do konce měsíce vše podaří dotáhnout. (hochi.co.jp)
29.12.2016 Sporting definitivně opustil Tanaka
Junya Tanaka bude od Nového roku nastupovat za Vissel Kobe. Zkušený útočník byl hráčem lisabonského Sportingu, naposledy však nastupoval za Kashiwu Reysol, sám však projevil touhu po trvalém návratu do vlasti. (transfermarketweb.com)
10.11.2012 Změna na lavičce Visselu Kóbe
Vissel Kóbe nevyhrál již devět utkání v řadě a vedení japonského celku zareagovalo změnou na lavičce. Odvolán byl Akira Nishino, na jehož místo byl dosazen Ryo Adachi.
14.10.2012 Italské kluby chtějí Ogawu
Keijiro Ogawa by se mohl stěhovat do italské Serie A, o dvacetiletého útočníka z Visselu Kóbe mají zájem Udinese a Parma.
03.02.2012 Inoha posilou Visselu Kobe
Masahiko Inoha po pouhém půlroce odešel z Hajduku Split, bez angažmá ale dlouho nezůstal. Šestadvacetiletý defenzivní univerzál se vrací do vlasti, kde bude hrát za Vissel Kobe.
19.12.2011 Miyamoto pověsil kopačky na hřebík
Někdejší kapitán japonské reprezentace a naposledy hráč Visselu Kobe Tsuneyasu Miyamoto se ve svých 34 letech rozhodl ukončit aktivní kariéru. Miyamoto strávil většinu kariéry v Gambě Osaka, nyní se hodlá věnovat trenérskému řemeslu.
07.07.2010 Hearts vyzkouší dva hráče
Hearts budou v následujících dnech testovat hned dva hráče. O angažmá ve skotském klubu bude usilovat polský záložník Adrian Mrowiec, který zde působil již v sezoně 08/09 a v uplynulé sezoně hrál za Arku Gdyně. Šanci zahrát si za skotský klub dostane i 23letý litevský útočník dánského Kobe Rytis Leliuga.
16.06.2009 Wolfsburg se zbavil Okuba
Yoshito Okubo se neprosadil ve Wolfsburgu a po pouhých šesti měsících se vrací do Japonska, 27letý útočník míří do klubu Vissel Kobe.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci